PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - "AURORA" TRAVEL & TOURS
Place Type : Travel Agency, Tour Agency
Address : L.12 RR.Deshmoret (tek rrotondo prane st trenit), ALBANIA Durrës
Coordinate : 41.3184632249, 19.452495575
Phone : 052220900
Parking : street
Rating : -
Facebook : facebook.com/ AURORA-TRAVEL-TOURS-10796780590..
827 people like this.
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 19:00
Tuesday: 08:00 - 19:00
Wednesday: 08:00 - 19:00
Thursday: 08:00 - 19:00
Friday: 08:00 - 19:00
Saturday: 08:00 - 19:00
Sunday: 08:00 - 19:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 "AURORA" TRAVEL & TOURS

About The Business:

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Comments:

Facebook Admin (08/12/2016 01:11)
Viti i Ri në Beograd dhe Sarajevë, 4 Ditë €139, Nisje më 30 Dhjetor. Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 1 natë në Sarajevë dhe 2 netë Beograd. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

Facebook Admin (08/12/2016 00:41)
Festat e fundvitit ne Dubai :-) 30 Dhjetor per 898 EUR per person Te perfshira: ✔Akomodimi ne Hotel Mercure City Centre 3* ne Abu Dhabi, 1 nate. ✔City Tour Abu Dhabi... ✔Guide Profesionale ✔City Tour Dubai ✔Udhetimi me Avion: Tirane - Abu Dhabi - Tirane ✔Akomodimi ne Hotel Al Khoory 3* ne Dubai, 3 nete.
See More

Facebook Admin (08/12/2016 00:35)
Viti i Ri ne Prage :-) 30 Dhjetor per vetem 649 EUR per person Te perfshira: ✔Udhetimi me Avion Adria Airways: Tirane-Ljubljane-Prage-Ljubljane-Tirane ✔Akomodimi ne Olympic Hotel me mengjes te perfshire... ✔Darka gala ne mbremjen e 31 Dhjetorit ✔Transfertat si ne Program ✔City Tour Praga ✔Guide Profesionale
See More

Facebook Admin (08/12/2016 00:16)
Viti i Ri ne Paris :-) 30 Dhjetor per 695 EUR per person Te perfshira: ✔Akomodimi ne hotel Ibis Paris Alesia Montparnasse 3* me mengjes ✔Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport dhe sipas transfertat sipas programit.... ✔City Tour Paris ✔Guide Profesionale ✔Fluturimi me Pegasus Tirane - Paris - Tirane
See More

Facebook Admin (08/12/2016 00:11)
Viti i Ri ne Venezia Program ne grup 449€

Facebook Admin (12/11/2016 19:54)
Vjeshtë: Stamboll, Selanik dhe Sofje 5 Ditë €159, Nisja më 25 Nëntor. Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje. Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet, me shoqerues shqipetar ☺

Facebook Admin (08/11/2016 20:44)
Fundjave Ne Mavrove " RADIKA HOTEL & SPA RESORT" Dt.25-Nentor => 29-Nentor 4 dite - 150€ 5 dite - 190€ Half Board (Gjysem Pension)
... Paketa Perfshin: 3 ose 4 nete akomodim ne HB service. Femijet 0 – 3,99 vjec akomodim me prinderit - falas (free of charge) Femijet 5 – 12 vjec akomodim me prinderit – 50% zbritie nga cmimi i paketes.
.Të përfshira në çmimin e akomodimit: Jacuzzi, Sauna, Banja me avull, fitness center, Pishina Football / tennis/bilardo, Parking, Wireless Internet, Max TV
See More

Facebook Admin (03/11/2016 04:29)
Vjeshtë: Stamboll, Selanik dhe Sofje 5 Ditë €169, Nisja më 25 Nëntor. Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje. Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar.

Facebook Admin (03/11/2016 03:30)
Vjeshtë në Selanik, 3 Ditë €79, Nisja më 4 Nëntor. Vizitohet: Selanik Fjetje 2 netë Hotel 3* në Selanik. Udhëtimi me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Facebook Admin (03/11/2016 00:34)
Vjeshtë në Izrael, 5 Ditë €599, Nisja më 25 Nëntor. Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Nazareth, Haifa. Fjetje: 2 Netë në Bethlehem, 1 natë në Nazareth dhe 1 natë në Tel Aviv. Vajtje - Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Mëngjeze dhe Darkat sipas programit. Shoqërues Shqiptar dhe Guidë vendase gjatë udhëtimit.

Facebook Admin (02/11/2016 23:41)
Vjeshtë në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 27 Nëntor. Vizitohet: Barcelonë. Fjetje 3 Netë në Hotel 4* në Barcelonë, Mëngjeset në Hotel. Novotel Barcelona Sant Joan Despi Hotel 4*

Facebook Admin (02/11/2016 23:10)
Vjeshtë në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199, Nisja më 9 Nëntor. Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë, Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd, Shoqërues Shqiptar.

Facebook Admin (02/11/2016 23:09)
Vjeshtë në Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €259, Nisja më 25 Nëntor. Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano. Fjetje 2 netë në Traget, 1 natë në Napoli dhe 1 natë në Sorrento. Lundrimi me Traget Durrës - Bari dhe Sorrento - Kapri.

Facebook Admin (02/11/2016 22:56)
Thone se fill pas #Halloween fillon e mendon per pushimet e dimrit :-D Aurora Travel jua zbukuron ato me #ofertat 16-21 Dhjetor ne #EvelinaPalace hotel me 4 yje me mengjes dhe darke ne #Bansko duke filluar nga 29 EUR per person <3

Facebook Admin (02/11/2016 22:56)
A e dinit se, #BurjKhalifa ngrihet 828 metra drejt qiellit dhe duket që Emiratet e Dubait nuk duan të pushtojnë vetëm shkretëtirën dhe detin por tashmë duan të mbizotërojnë dhe qiellin. Në fillim kulla u projektua të ishte 808 metra por arkitekti i saj Adrian Smith vuri re se mbyllja e kullës nuk ishte dhe aq elegante në krahasim me pjesën tjetër të saj, kështu ai propozi që kullës ti shtoheshin dhe disa kate duke e çuar në lartësinë aktuale prej 828 metra. Në brendësi të sa...j do të gjeni një hotel të dizenjuar nga stilisti #GiorgioArmani, ”Giorgio Armani Hotel”, i cili zë një hapësirë prej 15 kate në 39 katet e para të kullës. Në të tjera kate do të gjeni dhe apartamente me 1 ose 2 dhoma gjumi të dizenjuara sipas Giorgio Armanit dhe të quajtura si “Giorgio Armani Lifestyle”. Në katet në vazhdim do të gjeni suita me 1,2,3 dhe 4 dhoma, rreth 400 metra katrore taraca të gjelbëruara, 2 fusha tenisi, kënd lojrash për fëmijë, market dhe dyqane të llojeve të ndryshme. Te gjitha keto, Mund ti vizitoni me grupin e rradhes 26 Nentor/699EUR per person <3 Te perfshira <3 ✔Fluturimi Tirane - Beograd - Abu Dhabi - Beograd - Tirane ✔Akomodimi 2 nete ne Hotel 3* ne Dubai dhe 1 nate ne Hotel 3* ne Abu Dhabi me mengjes te perfshire ✔City Tour ne Beograd ✔City Tour ne Dubai + City Tour ne Abu Dhabi ✔Guida Profesionale
See More

Facebook Admin (02/11/2016 22:33)
#Praga 4 Dite, qyteti i alkimisteve dhe enderrimtareve, qyteti i magjishem i violinave dhe i teatrove. Vizitoje per vetem 399€ - GRUP I KONFIRMUAR ♥ Nisja e radhes ;) ne 14 Tetor! Te perfshira: � Udhetimi me Avion Adria Airways: Tirane-Ljubljane-Prage-Ljubljane-Tirane � Akomodimi ne DUO Hotel 4* me mengjes... � Transfertat si ne Program � City Tour Praga � Guide Profesionale
See More
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About