PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Vlorë - AZA Electronics
Place Type : Electronics Store, Home Goods Store, Electronics, Appliances, Business Service
Address : 9401 Vlorë, Albania
Coordinate : 41.3503002952, 19.7605419159
Phone : +355 33 407 250
Rating : -
Facebook : facebook.com/ azaelectronics
87K people like this.
Website : www.azaelectronics.com
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 21:00
Tuesday: 09:00 - 21:00
Wednesday: 09:00 - 21:00
Thursday: 09:00 - 21:00
Friday: 09:00 - 21:00
Saturday: 09:00 - 21:00
Sunday: 09:00 - 21:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 AZA Electronics  AZA Electronics  AZA Electronics  AZA Electronics  AZA Electronics

About The Business:

AZA electronics

Comments:

Facebook Admin (10/01/2019 16:55)
Ne AZA Electronics filluan "Likujdimet e Festave" . 10-24 Janar kapni "Mundesine e Fundit" me uljet me te forta ne te gjithe produktet

Facebook Admin (10/01/2019 15:39)
📣Ne AZA Electronics filluan "Likujdimet e Festave" . 10-24 Janar kapni "Mundesine e Fundit" me uljet me te forta ne te gjithe produktet.

Facebook Admin (09/01/2019 22:23)
📣Ne AZA Electronics filluan "Likujdimet e Festave" . 10-24 Janar kapni "Mundesine e Fundit" me uljet me te forta ne te gjithe produktet.

Facebook Admin (06/01/2019 04:05)
👉Ky vit fillon me ulje "Ekskluzive" ne AZA Electronics. Nga data 4-10 Janar 🏃‍♂️nxitoni te perfitoni deri ne 40% ulje. AZA Electronics Realiteti i Perfitimit.

Facebook Admin (06/01/2019 03:36)
📢Viti i Ri fillon me ulje ne Aza Electronics. Perfitoni 20% ulje per te gjitha elektroshtepiaket e medha dhe te vogla te markes OCEAN. AZA Electronics Realiteti i perfitimit !

Facebook Admin (04/01/2019 22:16)
📢Viti i Ri fillon me ulje ne Aza Electronics. Perfitoni 20% ulje per te gjitha elektroshtepiaket e medha dhe te vogla te markes OCEAN. AZA Electronics Realiteti i perfitimit !

Facebook Admin (28/12/2018 20:25)
📢Fillon numerimi mbrapsht ne AZA Electronics. 🏃‍♂️Nxitoni te perfitoni "Surprizat e Minutes se Fundit", me ulje ekstreme si askund tjeter. ⏱Sasite e surprizave, si gjithmone, jane te limituara.

Facebook Admin (28/12/2018 01:22)
Eja ne AZA Electronics dhe perfito nga "Surprizat e Festave". 🎉Surpriza e radhes me ulje spektakolare !!! Deri ne 60% ulje per te gjitha elektroshtepiaket e vogla BOSCH. 🏃‍♂️Nxito te perfitosh deri ne daten 31 Dhjetor.

Facebook Admin (27/12/2018 23:26)
Eja ne AZA Electronics dhe perfito nga "Surprizat e Radhes" me uljet me spektakolare shoqeruar me 🎁dhurata speciale,sic nuk keni per ti gjetur askund tjeter. 🏃‍♂Nxito te perfitosh deri ne daten 31 Dhjetor. 📢Sasite e surprizave, si gjithmone, jane te limituara.

Facebook Admin (27/12/2018 01:44)
🎉Ndizen fishekzjarret e festave ne AZA Electronics me oferta nen kosto me ulje spektakolare deri ne 60%. 🎁 Dhurata speciale dhe surpriza te perditshme deri ne 31 dhjetor. 🌐Per me shume vizitoni https://www.azaelectronics.com Na ndiqni per te perfituar surprizat e diteve ne vazhdim.

Facebook Admin (27/12/2018 00:58)
Eja ne AZA Electronics dhe perfito nga "Surprizat e Festave". 🎉Surpriza e radhes me ulje spektakolare !!! 📢Deri ne 41% ulje per te gjitha elektroshtepiaket e vogla PHILIPS. 🏃‍♂️Nxito te perfitosh deri ne daten 31 Dhjetor.

Facebook Admin (24/12/2018 19:22)
🎉Krishtlindjet po afrojne! Eja ne AZA electronics dhe perfito surprizat e krishtlindjeve me uljet me spektakolare shoqeruar me 🎁dhurata speciale,sic nuk keni per ti gjetur askund tjeter. 🏃‍♂️Nxito te perfitosh deri ne daten 25 dhjetor. 📢Sasite e surprizave, si gjithmone, jane te limituara.

Facebook Admin (23/12/2018 06:48)
🎉Krishtlindjet po afrojne! Eja ne AZA electronics dhe perfito surprizat e krishtlindjeve me uljet me spektakolare shoqeruar me 🎁dhurata speciale,sic nuk keni per ti gjetur askund tjeter. 🏃‍♂️Nxito te perfitosh deri ne daten 25 dhjetor. 📢Sasite e surprizave, si gjithmone, jane te limituara.

Facebook Admin (21/12/2018 00:59)
👉Krishtlindjet po afrojne! Eja ne AZA Electronics dhe perfito Surprizat e Krishtlindjeve me uljet me spektakolare shoqeruar me 🎁dhurata speciale,sic nuk keni per ti gjetur askund tjeter. 🏃‍♂️Nxito te perfitosh ! "Sasite si gjithmone nuk jane pa fund....📢"

Facebook Admin (14/12/2018 23:01)
👉16 DHJETOR👈 🎉Ndizen fishekzjarret e festave ne AZA Electronics me oferta nen kosto me ulje spektakolare deri ne 60%. 🎁 Dhurata speciale dhe surpriza te perditshme deri ne 31 dhjetor. 🌐Per me shume vizitoni https://www.azaelectronics.com Na ndiqni per te perfituar surprizat e diteve ne vazhdim.

Facebook Admin (11/12/2018 13:28)
🎯 Rikthehet si dhurate ne kete prag festash-"Bingo ne AZA electronics". 📢Vetem per dy dite 12 dhe 13 dhjetor dhe vetem per 24 ore, per here te fundit per kete vit, provo fatin dhe bej bingo me 100 ofertat bingo me cmime qe nuk i keni per ti gjetur me kete fundvit

Facebook Admin (28/04/2018 15:34)
Nxitoni! Edhe 2 dite mundesi, per te blere cdo produkt PA INTERES per 18 MUAJ 😍

Facebook Admin (27/04/2018 13:47)
Televizor Samsung
✅49" , i Harkuar ✅Smart Tv Ultra HD ✅1400 HZ
... ➕ Pastrues Xhami Platinet 🎁
Vetem per 87.900 leke
See More

Facebook Admin (25/04/2018 14:55)
18 MUAJ PA INTERES
Lavatrice LG ✅7 Kg ✅Klasi A+++... ✅ 1400 xhiro ✅ Motorr Inverter
Bejeni tuajen vetem per 3.606 leke/muaj 😍
See More

Facebook Admin (24/04/2018 13:46)
18 MUAJ PA INTERES, vetem ne AZA Electronics.
Frigorifer Ocean ✅ Klasi A+ ✅363L... ✅Total No Frost ✅Dispenser Uji ✅Inox
E beni tuajin vetem per 3.494 leke/muaj
See More

Facebook Admin (23/04/2018 14:07)
Frigorifer Samsung
✅Klasi A+ ✅290 L ✅Toral No Frost... ✅Motorr Inverter
Vetem per 48.900 leke 😍
See More

Facebook Admin (23/04/2018 14:06)
Lavatrice Ocean
✅6 Kg ✅Klasi A++ ✅800 xhiro
... Vetem per 23.990 leke 😍
See More

Facebook Admin (23/04/2018 14:05)
Televizor Samsung
✅49" , i Harkuar ✅Smart Tv Ultra HD ✅1400 HZ
... ➕ Pastrues Xhami Platinet 🎁
Vetem per 87.900 leke 😍
See More

Facebook Admin (20/04/2018 14:03)
Ulje deri ne 33% per te gjithe elektroshtepiaket e vogla PHILIPS

Facebook Admin (19/04/2018 15:08)
18 MUAJ PA INTERES
Pianure Hotpoint Ariston ✅Qeramik ✅4 vatra korrenti... ✅Klasi A ✅Kontroll elektronik me prekje
Bejeni tuajen vetem per 2.217 leke/muaj 😍
See More

Facebook Admin (19/04/2018 14:45)
18 MUAJ PA INTERES
Lavatrice LG ✅7 Kg ✅Klasi A+++... ✅ 1400 xhiro ✅ Motorr Inverter
Bejeni tuajen vetem per 3.606 leke/muaj 😍
See More
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About