PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Acqua Sapone -Art Make-up
Place Type : Store, Massage Service, Cosmetics Store, Makeup Artist
Address : Albania, " BULEVARDI ZOGU I "SHKODER Shkodër, Albania
Coordinate : 42.06115, 19.50516
Phone : 0672038923
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Acqua-Sapone-Art-Make-up-176731..
344 people like this.
 Acqua Sapone -Art Make-up
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Parruce prane M Broci

Comments:

Facebook Admin (04/03/2019 05:02)
Ofertë speciale nga Cosm & Farm për muajin Mars -50% Mos hezitoni të na kontaktoni 🙂 ————————————— ——————— 1. Ekstraktet e pambukut, mjaltit dhe boronicës gjenden në linjën Ricetta di Belleza të Cera di Cupra Plus.
... Pambuku është shumë i çmuar për delikatesën dhe kapacitetin e lartë absorbues. Mbron lëkurën duke e hidratuar dhe rigjeneruar atë ❤
🍯 A e dini se mjalti është një aleat shumë i mirë kundër shenjave të kohës? Ai është shumë i pasur me Vitaminën E, e cila vihet në kontrast me veprimin e radikalëve të lira, duke siguruar lëkurës shkëlqim, elasticitetin dhe kompaktësi më të madhe!
Boronicat kanë veti freskuese dhe tonifikuese, si dhe përmbajn disa përbërës aktiv të tillë si fosfor dhe kalcium. Këto veti e bëjnë lëkurën të ketë shkëlqim të lartë, qëndrueshmëri dhe elasticitet!
————————————— ———————
2. Strisce Depilatorie Letrat depiluese Sekretet për një lëkurë të bukur dhe të butë. Janë të thjeshta për t'u përdorur dhe heqin në mënyrë të shpejtë qimet e padëshiruara. Një formulë speciale, e cila ushqyen dhe mbron lëkurën, duke e lënë më të lëmuar.
Letrat depiluese vijnë në tre formate: 1.Për Depilimin e Trupit 40 copë 2.Për Depilimin e Trupit 20 copë 3.Për Depilimin e Fytyrës 20 copë
See More

Facebook Admin (14/10/2018 16:03)
Te gjitha produktet kozmetike dhe detergjente te Acqua&Sapone Parruce mund ti gjeni tek Broci Market. Ju mirpresim

Facebook Admin (14/10/2018 16:02)
Te gjitha produktet kozmetike dhe detergjente te Acqua&Sapone Parruce mund ti gjeni tek Broci Market. Ju mirpresim

Facebook Admin (14/10/2018 16:02)
Te gjitha produktet kozmetike dhe detergjente te Acqua&Sapone Parruce mund ti gjeni tek Broci Market. Ju mirpresim

Facebook Admin (14/10/2018 16:02)
Te gjitha produktet kozmetike dhe detergjente te Acqua&Sapone Parruce mund ti gjeni tek Broci Market. Ju mirpresim

Facebook Admin (17/03/2018 03:10)
Lacalut paste dhembesh kurative

Facebook Admin (20/01/2018 23:10)
Çanta make-up

Facebook Admin (11/01/2018 01:21)
Linja e plote e kujdesit per femi🐤🐶🐣🐹

Facebook Admin (08/01/2018 04:32)
Zbutesa dhe sapun likuid ne eco paketime

Other Places:

1. Adidas Shkoder
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 00355686495426 (www.balkansport.al/ portal/ index.p...)

2. Bar Vllaznia
Shkoder, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0651834176, 19.511699948
(www.shkodrasport.com)

3. Dress by A & R
Ura dervish beg, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355673041295

4. Fidanishte Laç
SH35, 4701 Laç
Coordinate: 41.6406717153, 19.6759128571
Phone: 00355698378714

5. Bar Caffe VILA _ NUTAJ
Koplik i Siperm, Koplik I Sipërm, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.2240883585, 19.4682171722
Phone: 0698594948

6. UAU Things & Gifts

Coordinate: 42.06789, 19.51245

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About