PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Adidas Shkoder
Place Type : Store, Sportswear Store
Address : Shkodër, Albania
Show Maps
Coordinate : 42.0675, 19.5131
Phone : 00355686495426
Rating : -
Facebook : facebook.com/ AdidasShkoder
488 people like this.
Website : www.balkansport.al/ portal/ index.p...
Adidas Shkoder
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

BalkanSport Sh. p. k është përfaqësues i autorizuar për tregtimin e dy prej markave me të njohura sportive adidas dhe Reebok për Shqiperinë.

Description:

Kjo kompani e ka filluar aktivitetin e saj qe ne Maj te vitit 2004 (e regjistruar ne ate kohe si Albansport sh. p. k), si perfaqesues zyrtar, fillimisht vetem i markes sportive adidas dhe me vone ne vitin 2006 edhe i markes tjeter te njohur sportive, Reebok .

Fillimisht kompania perfaqesohej vetem nga nje pike shitje ne qender te Tiranes dhe sot ajo kryen aktivitetin e saj pothuajse ne te gjithe territorin Shqiptar.

BalkanSport Sh. p. k operon ne tregun Shqipetar si shites me shumice dhe shites me pakice.
Qe nga viti 2012 adidas & Reebok ka mbrojtur marken ne doganen Shqipetare dhe kompania BalkanSport Sh. p. k eshte i vetmi importues legjitim i ketyre dy markave per territorin Shqipetar

Comments:

Facebook Admin (14/12/2015 21:44)
Like faqes tone!! Ju mirpredim ne lezhe per koleksionet me te reja

Facebook Admin (28/06/2014 03:53)
Miq uljet vazhodojne,na vizitoni dhe perfitoni ulje 40 %. U are all in

Facebook Admin (10/06/2014 22:19)
Qe kete vere te ndjeni nje freski marramendese me produktet tona Adidas Shkoder vjen me ulje deri 40%. ADIDAS IS ALL IN. SUMMER IS ALL IN

Facebook Admin (20/05/2014 01:18)
I nxehti trokiti ne dyert tona shpejtoni per te blere pantalloonat e shkurtra. ADIDAS IS ALL IN. YOU ARE ALL IN

Facebook Admin (18/04/2014 00:57)
pershendetje ju njoftojme se deri me dt 20.04.2014 do kemi ulje 20% ne gjithe koleksionin e ri. Nxitoni ti bleni dhuratat e Pashkeve. ADIDAS IS ALL IN

Facebook Admin (01/04/2014 20:19)
na vizitoni ne dyqanin Adidas Shkoder per te zgjedhur canten tuaj te preferuar.

Facebook Admin (31/03/2014 19:53)
pershendetje dyqani Adidas Shkoder ju ofron nje super oferte per Futbollistat!!!! Tashme atletet e futbollit mund ti gjeni me 30% ulje. na vizitoni dhe bejini vetes nje dhurate te mrekullueshme. ADIDAS IS ALL IN.

Facebook Admin (26/03/2014 19:04)
keto veshje ju sugjerojme per kete pasdite. Adidas Shkoder IS ALL IN

Facebook Admin (24/03/2014 22:31)
hey miq per tu tjere sa me rehat me ate qe veshni mos harroni te vizitoni dyqaniet tona Adidas Shkoder dhe Adidas-Reebok Lezhe

Facebook Admin (20/03/2014 20:30)
MIQ KOLEKSIONI PRANVERE-VERE 2014 KA MBERRITUR NE DYQANIN TONE. Adidas Shkoder IS ALL IN.

Facebook Admin (20/03/2014 20:28)
per nje pasdite sa me te kendshme Adidas Shkoder ju sugjeron keto veshje.

Facebook Admin (11/02/2014 20:19)
Atlete ADIDAS me emrin e Rita Ora

Facebook Admin (11/02/2014 20:10)
Shen Valentini po afron. Dhuratat e duhura per te dashurit tuaj I gjeni te ADIDAS SHKODER deri me -40%. Na gjeni shume lehte te SAHATI POSHTE CALL CENTER. ADIDAS SHKODER JU DHURON VEC DASHURI..

Facebook Admin (16/10/2013 20:58)
Pershendetje tani dyqani Adidas Shkoder eshte zhvendosur te Sahati. Ju mirepresim. YOU ARE ALL IN LIKE ADIDAS IS ALL IN.

Facebook Admin (08/09/2013 01:48)
MIQ! Adidas dhe Reebok Lezhe ju fton te jeni ju fituesi i nje Apple I-Phone 5. Behuni pjesemarres te shorteut qe do te hidhet ne dyqanin Adidas dhe Reebok Lezhe date 1 TETOR. Cdo gje ka filluar qe nga ky moment! Gjithashtu do te gjeni nje shumellojshmeri ofertash per ju dhe femijet tuaj. Cdo gje eshte e mundur..... Apple I-Phone 5 mund te behet i juaji.... Nxitoni pasi keto oferta jane te limituara.
See More

Other Places:

1. Bar Vllaznia
Shkoder, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0651834176, 19.511699948
(www.shkodrasport.com)

2. Dress by A & R
Ura dervish beg, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355673041295

3. Fidanishte Laç
SH35, 4701 Laç
Coordinate: 41.6406717153, 19.6759128571
Phone: 00355698378714

4. Bar Caffe VILA _ NUTAJ
Koplik i Siperm, Koplik I Sipërm, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.2240883585, 19.4682171722
Phone: 0698594948

5. UAU Things & Gifts
Coordinate: 42.06789, 19.51245

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About