PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Agenzia di viaggi" Epidamn"
Place Type : Travel Agency, Tour Agency
Address : Rruga Aleksandër Goga, albania Durrës
Coordinate : 41.3279421103, 19.4452997704
Phone : 052226224
Rating : 4.60
Facebook : facebook.com/ EPIdamn
436 people like this.
Opening Hours :
Monday: 08:30 - 19:00
Tuesday: 08:30 - 19:00
Wednesday: 08:30 - 19:00
Thursday: 08:30 - 19:00
Friday: 08:30 - 19:00
Saturday: 08:30 - 19:00
Sunday: 08:30 - 19:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Agenzia di viaggi" Epidamn"

About The Business:

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

Comments:

Facebook Admin (06/04/2016 01:50)
✈Tirane-Bari vetem vajtje #75euro! Nisje cdo te Hene dhe te Premte.
✈Tirane-Rimini vetem vajtje #89euro! Nisje cdo te Marte, te Ejnte, te Premte..
... ✈Tirane-Pescara vetem vajtje #93euro! Nisje cdo te Hene dhe te Merkure.
Cmime te vlefshme per periudhen Prill-Maj. Te perfshira ne cmim jane 15 kg bagazh + 6 kg cante
Super ofert 😊😊😊😊🌏✈✈✈✈✈✈✈ ✈✈✈✈
See More

Facebook Admin (20/11/2014 16:16)
SUPER OFERTA Per italine periudha Shkurt – Mars 2015 114.99 euro vajtje ardhje Tirane Bologna 114.99€ Tirane Bergamo 114.99€ Tirane Genoa 114.99€ Tirane Malpensa 114.99€... Tirane Pisa 114.99€ Tirane Ancona 114.99€ Tiane Venecia 114.99€ Tirane Verona 114.99€ Tirane Rome 114.99€ - Te Perfshira keni : 1- Te Gjithe Taksat Aeroportuale 2- Valixhe dore 10 Kg - Nxitoni te rezervoni sepse biletat jane si burse sa me shume shitje arrin te beje kompania aq me shume
See More

Facebook Admin (07/11/2014 18:41)
Italia Muaji dhjetor.Vajtje-ardhje Tirane-Rome 138€ Tirane-Ankona 141€ Tirane-Bolonia 133€ Tirane-Genova 155€... Tirane-Bergamo 154€ Tirane-Malpensa 140€ Tirane-Pisa 147€ Tirane-Venecia 148€ Tirane-Veroa 135€ Te Perfshira 1- Te gjithe taxat 2- Valixhe Dore 10 KG Cmimet jane momentale dhe mundet te ndryshojne keshtu qe nqs jeni te interesuar duhet te vini te prenotoni sa me pare.
See More

Facebook Admin (24/07/2014 15:16)
Coral Beach Rotana Resort 4* Sharm El Sheikh /All Inclusive / 7 dite /439 euro personi. Nisja me date 27 Korrik. Te perfshira ne cmim jane: •Fluturimi Tirane - Sharm El Sheikh - Tirane. •Akomodimi per numrin e neteve te zgjedhura. •Ushqimi dhe pijet sipas konceptit te hotelit.... •Transferta aeroport - hotel - aeroport. •Asistence gjate pushimeve
See More

Facebook Admin (17/07/2014 15:30)
VENTOURIS FERRIES :) :) :)

Facebook Admin (17/07/2014 15:15)
Tirane ~ Ancona Vetem vajtje 64 euro/personi .Data 4 GUSHT
Vajtje ardhje bileta kushton 113 euro,per nisje ne daten 4 GUSHT dhe kthimi ne daten 29 GUSHT
... Oferta vlen per sot
Per data dhe destinacione te tj na kontaktoni ne inbox.
Te gjithe te interesuarit te kontaktojne me ne... Lgj. 8 RR.Aleksander GOGA
See More

Facebook Admin (17/07/2014 15:14)
Nxitoni Nxitoni......
Tirane ~ Malpensa 140 euro/personi . Vajtje ardhje Cmim i vlefshe per nisje ne daten 28 KORRIK dhe kthimi ne daten 27 GUSHT
... Oferta vlen per sot
Per data dhe destinacione te tj na kontaktoni ne inbox.
Te gjithe te interesuarit te kontaktojne me ne :)
See More

Facebook Admin (26/05/2014 19:17)
TASHME FLUTURIME DIREKTE "TIRANE-CUNEO-ROME-BERGAMO-LONDER-VE RONA-PISA-VENEZIA ......................................... ........................................ ........... TIRANE-GENOVA 69 EURO VAJTJE TIRANE-BERGAMO 79 EURO VAJTJE TIRANE-ROME 69 EURO VAJTJE... TIRANE-MILANO 69 EURO VAJTJE TIRANE-PISA 69 EURO VAJTJE TIRANE-VENEZIA 69 EURO VAJTJE TIRANE-BOLOGNA 79 EURO VAJJTE TIRANE-VERONA 79 EURO VAJTJE TIRNAE-LONDER 99 EURO VAJTJE
CELULAR:+355695437686 EMAIL: epidamn@live.com
See More

Facebook Admin (19/03/2014 17:58)
Italia duke filluar nga 95 Eur (Vajtje - Ardhje) ✈ Tirane - Milano - Tirane 95 eur (Vajtje - Ardhje) ✈ Tirane - Pisa - Tirane 95 eur (Vajtje - Ardhje) ✈ Tirane - Verona - Tirane 95 eur (Vajtje - Ardhje) ✈ Tirane - Genoa - Tirane 95 eur (Vajtje - Ardhje)... ✈ Tirane - Bolonia - Tirane 95 eur (Vajtje - Ardhje) Oferta te vlefshme per udhetime ne fund muajit Prill, Maj dhe Qershor . Nxitoni!!!
(OFERTA ESHTE E VLEFSHME DERI ME DT 20 MARS) Mos Harroni! Sigurimet e shendetit ne udhetim (15 Ditore) Falas per te gjithe klientet qe bejne LIKE & SHARE kete status! Bagazhet jane 10 Kg (Bagazh dore)
Me ne Fluturoni Gjithmone me Lire. Epidamn Travel&tours : 00355 (52) 226224 - 00355 (69) 5437686 Email epidamn@live.com
See More

Facebook Admin (18/10/2013 23:32)
gatim special ke Perla Fasfud

Facebook Admin (01/07/2013 15:33)
Jemi te disponueshem per te permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . Bileta Avioni , tageti , autobuzash , Sigurazione shendeti , makinash , Paketa turistike ne te gjith boten .... Angjesia "EPIDAMN" ju mirpret ... ... Rru. Aleksander GOGA lagja 8 (pran SPITALI ) Tel: 052-226224 Cel: 0695437686
See More

Facebook Admin (29/04/2013 17:45)
Super oferta, super cmime per rezervime te hershme. Nxitoniii !!! Tirane - Milano - Tirane (vajtje-ardhje) 115 eur!!! Tirane - Venecia - Tirane (vajtje-ardhje) 95 eur!!! Tirane - Pisa - Tirane (vajtje-ardhje) 115 eur!!! _________________________________________ ____
... Per me shume informacion Kontaktoni: Tel: 0035552-226224 https://www.facebook.com/EPIdamn
See More

Facebook Admin (16/04/2013 20:30)
Pranverë në Vjenë, Budapest, Beograd, Split 5 Ditë - €279, Nisje më 1 Maj. Udhëtim me autobus dhe vizita në Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë, 5 Ditë - 279 Euro: Çmimi përfshin: Vajtje-Ardhje me dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen në Hotel me mëngjese.
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About