PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Agjensi ELI
Place Type : Travel Agency, Tour Agency
Address : LAGJA 13 ,RROTA KUQE, 2006 Dures, Durrës, Albania
Coordinate : 41.318881217, 19.452066792
Phone : 0682049323
Rating : -
Facebook : facebook.com/ agjensieli
122 people like this.
 Agjensi ELI  Agjensi ELI  Agjensi ELI
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Comments:

Facebook Admin (17/01/2019 02:27)
Shitet ap 100 m2 i mobiluar 2+1 kati 5 perballe Florides Plazh Durres Cmimi 43.000€

Facebook Admin (12/01/2019 23:41)
Jepet me Qera Ambient 100 metra katror . Kati I dyte. Me ndricim natyral shume te mire,muret dopio me polisterol. Me mundesi parkimi per makinen shume te mire se godina ka oborr buze rruge 22 metra linear . Privatesi ne hyrjen e ambientit Qera 30.000 lek te reja ne muaj.Ambienti ndodhet ne Durres

Facebook Admin (09/01/2019 02:30)
Shitet shtepia 130 m2 dhe truall 250 m2 Shtepia ndodhet ne plazh Durres. Cmimi 44.000€

Facebook Admin (08/01/2019 23:42)
Shitet Gazoniere 36 m2 kati i trete i banimit e mobiluar Ap ndodhet ne plazh (Teuta) Durres Cmimi 19.000€

Facebook Admin (26/12/2018 22:42)
Shitet shtepia me sip 137 m2 dhe sip toke 1400 m2. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te bukur (quhet lagja koder) ku nga shtepia shifet deti Ajri eshte shume i paster zone e preferuar per vila shume afer qytetit. Arapaj Durres Cmimi 120.000€

Facebook Admin (18/12/2018 03:36)
Shitet ap 1+1 i mobiluar 70 m2 kati i dyte ap ndodhet afer ures Dajlanit te Restorant Tirana 20 m larg detit plazh Durres. Cmimi 38.000€

Facebook Admin (18/12/2018 00:13)
Dyqani eshte 210 m2 eshte 50 meter larg autostrates durres-kavaj ( zona Golem) dhe gati 300 meter larg detit pallati eshte i ri .Cmimi eshte 890 euro per m2 pak i diskutushem

Facebook Admin (17/12/2018 22:41)
Shitet ap 2+1 kati 5 i mobiluar 120 m2 Ap ndodhet ne plazh ( te karburanti) hekurudha Durres. Cmimi 45.000€

Facebook Admin (11/12/2018 22:37)
Shitet ap 1+1 kati 3 i mobiluar 62 m2 ap ndodhet perball Hotel Loshi plazh Durres Cmimi 38.000€

Facebook Admin (02/12/2018 00:52)
Shitet ap 205 m2 kati i peste Ap ndodhet ne qender te Durresit. Cmimi 100.000€

Facebook Admin (01/12/2018 23:26)
Shitet ap 1+1 kati 3 i banimit 84 m2 ap + 26 m2 verande ap ndodhet ne Durres perballe Spitalit. Cmimi 49.000€

Facebook Admin (28/05/2018 03:18)
Shitet apartament ne zonen e plazhit me pamje nga deti dhe porti i Durresit. Gjendet ne katin e 9 me ashensor te mirembajtur nga firma. Apartamenti eshte i mobiluar me arkitekt dhe ka nje design modern. Arredimi i apartamentit ka kushtuar plot 25 milione leke dhe eshte ne gjendje te shkelqyer. Shitet i mobiluar sic eshte, me celesa ne dore. Ashensori punon 365 dite dhe funksion me chip, duke paguar 60 mije leke te vjetra ne vit. Ballkoni eshte me pamje nga deti dhe njera nga dhomat e gjumit me peisazh te plote te detit. Ne te njejtin pallat ndodhet nje supermarket, shume prane edhe supermarkete te tjere, furre buke, farmaci dhe shume prane qendra shendetesore e plazhit. Cmimi per kete super apartament eshte 60.000.

Facebook Admin (28/05/2018 03:17)
Shesim apartamente 1+1 dhe 2+1 dyqane , garazhde, ne zonen e Plazhit, prane Rrotes se Kuqe 20 metra larg detit.

Facebook Admin (28/05/2018 03:16)
Shesim apartamente , dyqane , garazhde, ne zonen e Plazhit, prane Rrotes se Kuqe,20 metra larg detit , prane ndodhen markete, farmaci, agjensi dhe sherbime te ndryshme.

Facebook Admin (28/05/2018 03:02)
Apartament ne Hamallaj , 70 m2 kati 4 cmimi 17000€ 5 minuta larg detit.

Facebook Admin (28/05/2018 02:58)
Shitet apartament i mobiluar, kati i dyte. I arreduar, ne gjendje te mire. Apartamenti ndodhet ne zonen e Plazhit, prane Rrotes se Kuqe, perballe pasticeri Likos. 20 meter larg bregdetit, prane ndodhen markete, farmaci, agjensi e sherbime te ndryshme. Çmimi: 23 000€

Facebook Admin (19/02/2017 21:14)
-Festat e Marsit me dreke festive me muzike Live ne Ulqin, 4, 5, 7, 8, 11, 12 & 14 Mars €20 -Festat e Marsit me dreke festive ne Podgorice 20 Euro -Ski & Lux ne Mavrove 2 dite 30 Eur/person - Brezovice - Prizren 2 dite €40 , Hotel Kacinari 4 * -Ski & Lux Ne Kolashine , Tur ne Podgorice... 2 Dite 57 Euro/person -Ski ne Bitola 2 Dite 55 Euro/person -Fundjave Budva - Kotorr - Podgorice 2 Dite 49 Euro -Janina , Meteora , Kallabaka , Drilon ,Tushemisht 2Dite 55Euro -Budva ,Kotorr 2dite 49 Euro -Liqeni i Matkes 2 Dite 49 Euro -Beograd 3dite 95 Euro -Lefkada 3dite 99 Euro -Rome 2 dite 190 Euro -Sarajevë – Mostar – Medjugorje, 10 Mars, 3 ditë, €89 -Prage - Zadar - Zagreb - Graz - Vjen 6 Dite 225 Euro -Paris 4 Dite (15 - 18 Mars 189 Euro/p ) Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199 Stamboll, 3 Ditë €169 Cappadocia, 3 Ditë €259 Barcelone – Monte Carlo, 7 Mars, 7 Dite, €359 Venecia – Verona, 17 Mars, 4 dite, €345 Berlin, 30 Mars, 4 dite, €399
See More

Facebook Admin (19/02/2017 18:50)
Berlin, 30 Mars, 4 dite, €399 Dita e pare:
Nisja nga Tirana per ne Prishtine. Avioni Prishtine– Berlin ne 11:15. Mberritja ne Berlin ne oren 13:50. Transferimi me autobus për në hotel. Mberritje dhe akomodim ne hotel. Pasdite do shijojme qytetin duke filluar nga Friedrichstrasse, nje rruge plot histori e cila ka qene e ndare nga Muri I Berlinit. Sot kjo zone eshte nga me te frekuentuarat per shopping....
Continue Reading

Facebook Admin (19/02/2017 18:44)
Venecia – Verona, 17 Mars, 4 dite, €345 Dita e pare, Tirane – Verona
Takimi dhe prezantimi me guiden tone ne Aeroportin e Tiranes dhe fluturimi me avion per ne Verona.
...Continue Reading

Facebook Admin (19/02/2017 18:40)
Paris, 3 Mars, 7 ditë, €349 Datat e tjera te nisjeve:
►3, 13 Mars ►11, 25 Prill ►22 Maj
...Continue Reading

Facebook Admin (19/02/2017 18:36)
Festat e Marsit me dreke festive me muzike Live ne Ulqin, 4, 5, 7, 8, 11, 12 & 14 Mars €20 OFERTE PER GRUPE: Per cdo 16 persona, 1 person eshte FALAS!
Nisjet date 4, 5, 7, 8, 11, 12 & 14 Mars
... Programi – udhetim 1 ditor:
Nisja nga Tirana në orën 07.00. Kryerja e procedurave doganore. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne Ulqin. Vizite e qytetit dhe e Kalase se Ulqinit. Me pas, drejtohemi per te resotoranti i Hotel Mediteran 4* ku do te organizohet dhe dreka festive. (dreka festive pagese ekstra 10€/person – e detyrueshme). Dreka festive do te jete me muzike live shqiptare nga Nimet Leka, me orkester dhe do te zgjase rreth 4 ore. Dreka do te jete me pjata personale: – Supe – Fileto pule me salce kerpudhash, patate te pjekura, perime – Sallate – Embelsire – Nje gote vere
Në cmimin 20€ përfshihet
Transporti vajtje – ardhje me mjet komod. Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.
Në cmim nuk përfshihet
Dreka festive 10€/person (e detyrueshme dhe paguhet ne agjensi) Cdo gje qe nuk eshte permendur ne rubriken “perfshihet” Kontakt : +355682049325
See More

Facebook Admin (19/02/2017 18:34)
Barcelone – Monte Carlo, 7 Mars, 7 Dite, €359
OFERTE PER GRUPE: Per cdo 16 Persona, 1 person eshte FALAS
Dita e Parë, 7 Mars 2017: Nisja në orën 03:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Do të bëhet një kalim pa ndalesa nga Bar, Budva dhe Tivati, ku me traget do të kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdohet udhëtimi me autobuz në territorin Kroat. Ndalesë e shkurtër në Split për 2 orë, ku ...
Continue Reading

Facebook Admin (19/02/2017 18:26)
Liqeni i Matkes 2 Dite 49 Euro Data e Udhetimit : 4-5 Mars
Vizitohet : Kanioni i Matkes , Shkup , Tetove , Struge , Oher .
... ----------------------------------------- ---------------- #Programi ----------------------------------------- ------------------------
►Dita e Pare : Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 4:00 drejt Maqedonise. Gjate rruges do te ndalojme ne qytetin e poeteve, ne Struge ku do te pime kafen buze Drinit te Zi.
Pas pushimit nisemi drejt Kanionit te Matkes ne perendim te qytetit te Shkupit, ne nje hapesire rreth 5000 hektaresh me bukuri natyrore te paharrueshme dhe Manastire mesjetare. Dita e pare deri 18:00 do te jete e dedikuar vetem per te shijuar natyren ne liqenin me te vjeter artificial ne Maqedoni. Me deshire mund te konsumoni dreken ne njerin prej restoranteve buze liqenit ose mund te beni shetitje me motoskafet pergjate liqenit. Lundrimi do te jete deri ne shpellen e Vrelo e cila eshte listuar si nje prej bukurive natyrore me te vecanta ne bote. Me pas kthimi ne mol. Me pas udhetojme drejt qytetit te bukur te Shkupit, 25 km larg Tetoves. Vizita jona fillon nga shtepia e Nene Terezes, per te kaluar me pas tek sheshi i shatrivanëve “Aleksander i Madh”, ura e Gurit, ura e Artisteve, Blloku i Muzeve, carshia e vjeter, etj. – Nisja per ne Tetove per tu akomoduar ne hotel me 4*, ne qender te Tetoves. – Darka ne restorantin e hotelit. Mbremja e lire.
►Dita e dyte: Pas mengjest ne hotel, vizitojme Tetoven, ose “Kalkandele” sic quhej gjate pushtimit Osman, dhe atraksionet turistike me te bukura te qytetit. Dreka e lire per tu konsumuar ne Shkup dhe pas dreke nisemi drejt Ohrit. Mberritja ne Oher dhe ndalese per kafe buze liqenit. Pas pushimit ne Oher, nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane ne darke. Fundi i sherbimeve tona.
----------------------------------------- -------- Ne Cmim Perfshihet ----------------------------------------- ----------------
• Transport komod Tirane – Matka – Shkup – Tirane .
• 1 nate akomodim ne hotel me 4* ne qender te Tetoves .
• Mengjesi dhe Darke gjate qendrimit ne hotel .
• Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit .
--------------------------------------- Ne Cmim Nuk Perfshihet ----------------------------------------- ----
• Dreka e seciles dite • Bileta e motoskafit per shetije 90 minuta ne liqenin Matka – 7 euro/ 90 min (opsionale) Kontakt: +355682049325
See More

Facebook Admin (19/02/2017 18:23)
Pranverë në Cappadocia, 3 Ditë €259☀️🏜 Dita e Parë, 10 Mars 2017: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Kayseri, nëpërmjet Stambollit. Nisja në 05.00. Mbërritja në Kayseri në 11.00. Pritja nga përfaqësuesi ynë. Transferta nga aeroporti për në Hotel në Zonën Cappadocia. Sistemimi në Hotel. Pasdite, vizitë e Qytetit Nëntokësor të Kaymakli. Fjetje dhe Darkë në hotel.
Dita e Dytë, 11 Mars 2017: Mëngjezi në Hote...l. Paradite, nisja për të vizituar Muzeumin e Hapur të Goremes, me 5 Kishat Bizantine. Vazhdon vizita në Shkëmbinjte e Uchisar. Drekë e lirë. Pasdite vizitë në Avanos, qytezë në anë të Lumit të Kuq, më i gjati në Turqi, Passabag, Devrent Deresi dhe Urgup. Fjetje dhe Darkë në hotel.
Dita e Tretë, 12 Mars 2017: Mëngjesi në Hotel. Të lirë deri në Transfertën me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Kayseri në 13.35. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 22.10.
Hotel Crystal 5* Kaymakli
➡️Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen: -Bileta e avionit vajtje – ardhje. -Akomodimi për 3 netë në hotel 5*. -Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit. -Transfertat dhe Shëtitjet me autobus (sipas programit) -Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
➡️Në pagesë nuk janë përfshirë: - Hyrjet në Muzeume dhe Monumente. - Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
-------- #Kontakt ---------- ☎ Per Rezervime: +355682049325
See More
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About