PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Agjensi Riva Travel
Place Type : Travel Agency, Tour Agency
Address : Tek Stacioni i Autobusave te Plepave, Perballe Shkolles se mesme Migjeni, 2001 Durrsi, Durrës, Albania
Coordinate : 41.31789756, 19.4536518533
Phone : 0696940914
Parking : street
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ Agjensi-Riva-Travel-77146795963..
652 people like this.
 Agjensi Riva Travel  Agjensi Riva Travel  Agjensi Riva Travel  Agjensi Riva Travel  Agjensi Riva Travel  Agjensi Riva Travel  Agjensi Riva Travel  Agjensi Riva Travel  Agjensi Riva Travel  Agjensi Riva Travel  Agjensi Riva Travel
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Comments:

Viljana Tila Ibranj
5 yje jan pak. Gjithmon te disponuar e te gatshem me cmimet me te mira ne treg. Faleminderit Riva Travel

Viktor Tesho
Jeni me te miret

Kristiana Petani
Jeni nje kompani shume e mire, korrekte dhe ju uroj me te mirat sepse e meritoni me punen e palodhur qe beni.. jam nje kliente shume e kenaqur nga ju vazhdoni keshtu 🤗😊

Klodian Leka
😍😍

Iris Onlygirl Onlygirl
me te mirett :D

Erla Ustalli
Perfect place for magic trips ♥️♥️♥️

Eda Sadikllari
Pune te mbare e dashur

Aida Ahmetaj
The best one 🌟🌟🌟🌟🌟
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About