PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent
Place Type : Travel Agency, Tour Agency
Address : Lagjia 4, Rruga Iljaz Reka, 2001 Durrës
Coordinate : 41.3173297363, 19.4616293912
Phone : +355692040415
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Agjensi-Udhetimi-Last-Minute-AK..
93 people like this.
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 21:00
Tuesday: 09:00 - 21:00
Wednesday: 09:00 - 21:00
Thursday: 09:00 - 21:00
Friday: 09:00 - 21:00
Saturday: 09:00 - 21:00
Sunday: 09:00 - 21:00
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent  Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent  Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent  Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent

Description:

Travel Company

Comments:

Facebook Admin (05/06/2018 01:35)
PAKETA PER PLAZH GJATE MUAJVE KORRIK-GUSHT NE STAMBOLL Family Resort 4* Stamboll Plazh dhe Tur. Duke filluar nga 199€/person. 5 Dite Plazh dhe Tur 5 Ditor ne Stamboll, nisjet ne muajin Korrik perkatesisht ne datat 04/11/18 Korrik. Nisjet ne muajin Gusht perkatesisht ne datat 08/15/22/29 Gusht... Plazh dhe Tur 7 Ditor ne Stamboll, Cmimi 279€/Person, 7 Dite. Nisjet ne muajin Korrik perkatesisht ne datat 02/09/16/23 Korrik. 8 Nisjet ne muajin Gusht perkatesisht ne datat 06/13/20/27 Gusht. Perfshihen 1. Akomodim ne hotel Family Resort 4* 2. Mengjeset dhe darkat gjate gjithe qendrimit 3. Perdorimi i pishines, sauna 4. Shezlonet ne plazh 5. Transport me autobus Tirane - Stamboll vajtje ardhje 6. Tur 1 ditor ne qender te Stambollit (vizitohen Xhamia Blu, Shen Sofia, Sarajet e Sulltanit, shetitje me anije ne Bosfor dhe pazari i vjeter) 7. Shetitja me anije e perfshire ne cmim Me shume detaje: Nisja behet 1 dite para ne oren 22:00 pas Muzeut Kombetar ne Tirane dhe kthimi behet diten e diele ne oren 12:00 me orarin e Turqise. Tel: +355692040415/+355692040407
See More

Facebook Admin (05/06/2018 01:31)
SUPER OFERTE
Stamboll dhe Selanik tur kulturor
4 dite 89€/person. Nisja 14 dhe 21 Qershor (Hotel 3*)... 4 Dite 109€/person. Nisja 14 dhe 21 Qershor (Hotel 4*)
Ne cmim perfshihet: 1. Udhetim vajtje-ardhje, transfertat dhe shetitjet me autobus. 2. Akomodim ne hotel per 3 nete qendrimi. 3. Mengjeset per te gjitha ditet e udhetimit. 4. Shoqerues shqiptar gjate qendrimit jashte Shqiperise. 5. Anije ne Bosfor rreth 2 ore e gjysem ekstra 5 euro/person
Tel: +355692040415/+355692040407
See More

Facebook Admin (02/12/2017 23:19)
Krishtlindjet në Dubrovnik, 3 Ditë €79, Nisja më 23 Dhjetor. Vizitohet: Dubrovnik. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 Netë në Hotel 4*në Dubrovnik. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit. Tel: +355692040415/+355692040407

Facebook Admin (02/12/2017 00:14)
55€ MAVROVE ALL INCLUSIVE CDO FUNDJAVE HOTEL DRIM 4* , 2 Dite, Nisjet date 6/13/20/27 Janar Perfshihen: 🍁1 nate akomodim me mengjes drEke dhe darke , 🍁transport me autobus, 🍁guide shoqeruese gjate gjithe udhetimit. Tel: +355692040415/+355692040407

Facebook Admin (02/12/2017 00:09)
🍁Nxitoni te Pronotoni Turet e Sezonit te Dimrit 🍁109€ Viti i Ri ne Mavrove-Darka e Vitit te Ri me muzike e perfshire ne cmim. Date 31 Dhjetor-02 Janar. 🍁 🎄Hotel Lodge 3* me mengjes. Cmimi 109€/person 🎄Hotel Sport 3* me mengjes dhe darke. Cmimi 129€/person ... 🎄Hotel Bistra 4* me mengjes dhe darke. Cmimi 139€/person Perfshihen ne cmim: ☃️2 nete akomodim me mengjes dhe darke (me mengjes vetem ne hotel Lodge 3*) ☃️DARKA E VITIT TE RI (date 31 Dhjetor ne darke ne ambjentet e hotel Bistra 4*) ☃️Pishine e brendshme, Sauna, jacuzzi (ne ambjentet e hotel Bistra) Nuk perfshihet transporti 25€ shtese per person. (femijet deri 2 vjec transporti falas, per 2 – 12 vjec bilete transporti i plote) Tel: +355692040415/+355692040407
See More

Facebook Admin (02/12/2017 00:04)
🍁Nxitoni te Pronotoni Turet e Sezonit te Dimrit 120€ SUPER CMIM NE HOTEL ME 5* NE STAMBOLL Stamboll 4 Dite, Date 23 Dhjetor. Hotel Akgun 5* Perfshihen: 🍁3 nete akomodim me mengjese, 🍁transport me autobus, 🍁guide shoqeruese gjate gjithe udhetimit dhe guide ne Stamboll. 🍁 Shetitje me anije ne Bosfor e perfshire ne cmim. Tel: +355692040415/+355692040407

Facebook Admin (24/11/2017 00:29)
@agjensi_udhetimi_last_minute ju ofron bileta avioni-trageti-autobusi me cmime mjaft te lira. Per me shume kontaktoni +355692040415/+355692040407 Ju mirpresim😊😊😊
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About