PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Alb Trans Durres
Place Type : Travel Agency
Address : Stacioni Qendror i Trenit, 2001 Durrës
Coordinate : 41.3175295, 19.4536825
Phone : TEL: 00355 693137296
Parking : lot
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ RIVATRAVEL1
657 people like this.
Opening Hours :
Monday: 07:30 - 22:30
Tuesday: 07:30 - 22:30
Wednesday: 07:30 - 22:30
Thursday: 07:30 - 22:30
Friday: 07:30 - 22:30
Saturday: 07:30 - 22:30
Sunday: 07:30 - 22:30
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Alb Trans Durres Alb Trans Durres Alb Trans Durres Alb Trans Durres Alb Trans Durres Alb Trans Durres Alb Trans Durres Alb Trans Durres Alb Trans Durres Alb Trans Durres Alb Trans Durres Alb Trans Durres Alb Trans Durres

About The Business:

ATJE KU UDHETIMI KTHEHET NE KENAQESI...

Description:

-Bileta trageti (BARI-ANCONA-TRIESTE)
-Bileta Avioni ne te gjithe boten
-Bileta Autobuzi (GREQI-ITALI-GJERMANI)
-Paketa turistike
-CMIME KONKURRUESE

Comments:

Facebook Admin (15/02/2018 16:53)
ROME – FIRENZE – VENECIA – RIJEKA 245€/person
DATA E UDHETIMIT: 7-11 MARS 4-8 PRILL... 2-5 MAJ
PROGRAMI: ►Dita e Pare: Nisja nga Tirana ne darke. Mberritja ne Durres ku do ti hipim tragetit per te shkuar ne Bari.
►Dita e Dyte: Mberritja ne Bari rreth ores 08:00 te mengjesit. Pas procedurave doganore vazhdojme udhetimin drejt Romes. Ndalesa te shkurtra rruges per pushim, kafe & tualet. Mberitja ne Rome pas drekes, rreth ores 16:00. Akomodimi ne hotel, vizite ne Colosse & Piazza Venezia.
►Dita e Trete: Mengjesi ne hotel. Ne oren 08:30 fillojm turin e Romes ku do te vizitojme Vatikanin, Castel San Angelo, Plazza del Popolo. Plazza di Spagnia, Fontana di Trevi, Via Del Corso, Panteoni. Nisja drejt Firenzes rreth ores 16:00. Mberritja dhe akomodimi ne hotel. Vizite ne Michelangelo dhe me pas qendrim I lire .
►Dita e Katert: Pas mengjesit startojme vizitat ne qendren historike duke filluar nga galleria Degli Uficci, Ponte Vechio Piazza della Signoria, Piazza Duomo. Ora 16:00 nisja drejt Venecias. Mberritja ne Venecia ne darke. Akomodimi ne hotel.
►Dita e Peste: Mengjesi ne hotel. Ne oren 08:30 nisemi nga Punto Sabione per hyre ne brendesi te ishullit te Venecias nepermjet kanalit. (Kosto extra 20 euro per taksen e qytetit dhe bileten e anijes) Fillojme vizitat ne Piazza San Marco ku ndodhen pothuajse te gjitha kishat, monumentet dhe atraksionet e Venecias. Ne dreke nisja per ne Rijeka. Mberritja ne hotel. Me pas qendrim i lire.
►Dita e Gjashte: Pas mengjesit ne hotel. Nisja per udhetimin ne kthim per ne Tirane me ndalesa te shkrutra gjate rruges. Mberritja ne Tirane ne darke. Fundi i sherbimit tone.
NE CMIM PERFSHIHET *TRANSPORTI ME AUTOBUS KOMOD *AKOMODIMI NE HOTEL *MENGJESET NE HOTEL *BILETA E TRAGETIT DURRES – BARI ME KABINE *GUIDE SHQIPETARE GJATE GJITHE UDHETIMIT
NE CMIM NUK PERFSHIHET *BILETA E HYRJEVE NEPER MUZEUME *HYRJA NE VENECIA (20 EURO TAKSA PER PERSON + TRAGETI) *SHETITJA ME GONDOLA *KONSUMIMI I VAKTEVE TE DREKES DHE TE DARKES
See More

Facebook Admin (05/02/2018 16:35)
KARNAVALE NE LEFKADA 3 DITE 90 EURO VIZITOHEN: #ISHUJT #SCORPIONS, #MEGANISI #KEFALONIA QYTETET: #PREVEZA,#PARGA , #LEFKADA, #JANINA
DATA E UDHETIMIT: Date 17-19 Shkurt... Hotel Ionian Star 4 * Ne qender te Lefkades Paketa me mengjes (90 Euro) Paketa me mengjes + darke (109 Euro)
PROGRAMI: ►Dita e pare: Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 05.00. Ndalesa te shkurtra rruges. Kalimi i kufirit nga pika kufitare e Qafe Botes. Vizite ne qytetin e Parges, ku mund te konsumojme dhe dreken. Vazhdimi i udhetimit drejt ishullit te Lefkades. Akomodimi ne hotel Ionian Star 4* qe ndodhet ne qender te ishullit afer clubeve te nates dhe pedonales kryesore ku zhvillohet parade e karnavaleve. Me pas kohe e lire per te shrytezuar clubet qe ndodhen prane hotelit. ►Dita e dyte: Pas mengjesit nisja per ne fshatin turistik te ishullit Nidri. Aty fillon edhe shetitja magjepsese ne ujerat e detit Jon. Gjate lundrimit me anije do te shikojm ishulli me fame boterore SCORPION (ishulli i te famshit Aristotel Onasis ) gjithashtu do te shofim ishullin Maduri , do te vizitojm shpellen Papa Nikolis dhe do te ndalojm ne Meganisi ne fshatin Spartohori qendrim te lire per kafe . Kthimi ne Nidri ne 15:00. Me pas do te bejm vizite ne manastirin Faneromeni ku pervecse vizites ne manastir perfitojme nje panorame fantastike te gjithe qytetit te Lefkades. Akomodimi ne Hotel. Me pas pergatitemi per te shijuar atmosferen festive qe ofron qendra e Lefkades me ceremonin e karnavaleve qe eshte nje nder me te bukurat ne Greqi. ►Dita e trete: Mëngjesi në hotel. Nisemi per ne Agios Ioannis, ku banoret e Lefkades mblidhen per te ngritur balonat. Me pas nisemi per ne Janine, aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite ne shetitoren buze liqenit dhe ne kalane e Janines. Konsumimi i drekes ne Janine ne menyre individuale. Kthimi ne Tirane nga dogana e Kakavise. Mberritja ne Tirane ne darke.
NE CMIM PERFSHIHET *TRANSPORTI ME AUTOBUS KOMOD *AKOMODIMI NE HOTEL IONIAN STAR 4 * NE QENDER TE LEFKADES *MENGJESI *DARKA BUFE E HAPUR (PER ATA QE KANE BLERE PAKETEN ME DARKE) *SHOQERUES SHQIPTAR GJATE UDHETIMIT *TAKSAT TURISTIKE
See More

Facebook Admin (05/02/2018 16:24)
FUNDJAVE PER SKI NE BREZOVICE 2 DITE 59 EURO VIZITOHEN: BREZOVICE, PREVALLE, PRIZREN DATA E UDHETIMIT: 10-11 , 17-18 , 24-25 SHKURT AKOMODIMI NE HOTEL SHARRI (PREVALLE)... PROGRAMI: ►Dita e Pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00 te mengjesit ,Kalimi per ne Kosove nga dogana e Morines . Ndalesa te shkurtera gjate rruges per kafe ,mberritja ne Prevalle ne drake rreth ores 13:30. Akomodimi ne hotel, Vazhdojme udhetimin per ne pisten e skive te Prevalles ose shfrytezimi I qendres SPA ( pishina dimerore , sauna ,Jacuzzi ) ,konsumi I drekes ne (menyre individuale ).Shfrytezimi I kohes se lire per ski ,foto etj. Kthimi ne hotel ne darke ,Konsumi I darkes .
►Dita e Dyte: Mengjesi ne hotel. Vazhdimi I udhetimit per ne Brezovice (20 min larg Prevalles ) Shfrytezimi I kohes e lire ne pisten e skive te Brezovices dhe natyres se bardhe qe ai vend ofron maksimimi deri ne oren 15:00 Kthimi per ne Tirane ,ndalese ne Prizeren ,vizite dhe shoping rreth dy ore . Mberitja ne Tirane rreth ores 21:00 -22:00
NE CMIM PERFSHIHET *AKOMODIMI NE HOTEL SHARRI ( PREVALLE ) *MENGJESI + DARKA *PIJE JO-ALKOLIKE PA LIMIT GJATE DARKES *PERDORINI I FACILITETEVE SPA ( PISHINA DIMERORE ,SAUNA,JACUZZI) *GUIDE SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT
See More

Facebook Admin (05/02/2018 16:19)
KOLASHINE 1 DITE 12 EURO/PERSON NISJE CDO TE SHTUNE DHE TE DIELE
VIZITOHEN: KOLASHINE – PODGORICE
... PROGRAMI: Nisja ne oren 6:00 ne mengjes.
Vazhdojme udhetimin drejt Kolashines.Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja te pista e skive. Konsumi I drekes ne menyre individuale .Kohe e lire per ski deri ne oren 16:00. Gjate kthimit, ndalese ne qendren tregetare Delta City ne Podgorice (60 min).
Kthimi ne Tirane ne mbremje.
NE CMIM PERFSHIHET *TRANSPORTI VAJTJE – ARDHJE *GUIDE SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT
See More

Facebook Admin (26/11/2017 22:18)
I urojmë pasagjerëve tanë për sot rrugë të mbarë! . . Durrës-Athinë çdo ditë në orën 16:00 çmimi vajtje 25€ vajtje-ardhje 45€ .... Per rezervime na kontaktoni ne inbox Mob: 0693137296 Tel/fax: (00355) 052 22 91 60 Email: albtrans.durres@gmail.com
See More

Facebook Admin (23/11/2017 16:53)
🎀Mirmengjes🎀 Po e nisim diten sot me nje oferte te mrekullueshme ne qytetin madheshtor qe qendron mbi Danub: ❤️BUDAPEST❤️ Aty ku stili barok, neoklasik, eklektik dhe ai modern nderthuren per te krijuar nje thesar arkitekturor. Ne sjellim per ju nje pakete individuale duke filluar nga vetem 149 euro/personData 12-14 Dhjetor Paketa perfshin: ☀️Fluturimi direkt vajtje-ardhje me nisje nga Tirana☀️Akomodimi ne EXE DANUBE 4* ne zemer te Budapestit ☀️Mengjeset e perfshira 🔥Oferta e...shte momentale🔥 🌸Mos prisni me🌸 . . Per informacion dhe rezervime na kontaktoni ne inbox Mob: 0693137296 Email: albtrans.durres@gmail.com . . . . . #travel #budapest #hungary #photooftheday #travelagency #photo #fun #people #friends #albania #durres #agency #travelogue #travelphotography #travelgram #traveller #travelphoto #traveltheworld #map
See More

Facebook Admin (20/11/2017 16:43)
🔷🔹Nisje me autobuz në rrugë tokësore çdo të mërkurë dhe të shtunë në orën 11:00
🌸🌸Udhëtim komod dhe i sigurtë🌸🌸
Per informacione dhe rezervime na kontaktoni ne inbox... Mob: 0693137296 Email: albtrans.durres@gmail.com
See More

Facebook Admin (20/11/2017 00:27)
Linja Durrës-Bari dhe Bari-Durrës nisje e rregullt cdo natë ora 22:00 🎄🎄Rezervoni në avancë për festat e dhjetorit per të përfituar cmimin më të ulët🎄🎄
Per cdo informacion na kontaktoni ne inbox Mob: 0693137296... Email: albtrans.durres@gmail.com . . . . . #travel #photooftheday #travelagency #photo #fun #people #friends #albania #durres #bari #agency
See More

Facebook Admin (14/11/2017 23:22)
Bota ka shume qytete te bukura, por Firence eshte nje nder me te bukurit e saj! Shume revista prestigjoze ja kane dhene kete titull bazuar ne vleresimet e turisteve ne mbare boten. Pervec arkitektures se saj #Firenze shquhet edhe per dicka tjeter: eshte vendlindja e firmes se njohur te modes 💰“Gucci” 💰 Kaloni pushimet tuaja ne Firenze me oferten me te mire momentale :duke filluar nga 198 euro/person do te perfitoni:
👉Dt: 26-28 NentorFluturim direkt vajtje-ardhje me nisje ng...a Tirana 👉Akomodim ne Strozzi Palace 4* te perzgjedhur me shume kujdes. 👉Mengjeset e perfshira ne hotel Nxitoni te rezervoni. CEL:+355693137296 Email :agjenci.riva@gmail.com 👉Kontaktoni ne inbox per pyetje apo sqarime.
See More

Facebook Admin (31/10/2017 16:04)
Liqeni Matka, 04 Nentor, 2 ditë, €55/person
Datat e tjera te nisjeve:
► 4, 18, 25, 28 Nentor
... Programi :
Dita e Pare: Vizitë e Kanionit Matka dhe lundrim në liqen
Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 05:00 drejt Maqedonise. Gjate rruges do te ndalojme ne qytetin e poeteve, ne Struge ku do te pime kafen buze Drinit te Zi. Pas pushimit nisemi drejt Kanionit te Matkes ne perendim te qytetit te Shkupit, ne nje hapesire rreth 5000 hektaresh me bukuri natyrore te paharrueshme dhe Manastire mesjetare.
Me deshire mund te konsumoni dreken ne njerin prej restoranteve buze liqenit ose mund te beni shetitje me motoskafet pergjate liqenit. Lundrimi do te jete deri ne shpellen e Vrelo e cila eshte listuar si nje prej bukurive natyrore me te vecanta ne bote. Me pas kthimi ne mol. Me pas udhetojme drejt qytetit te bukur te Shkupit. Vizita jona fillon nga shtepia e Nene Terezes, per te kaluar me pas tek sheshi i shatrivanëve “Aleksander i Madh”, ura e Gurit, ura e Artisteve, Blloku i Muzeve, carshia e vjeter, etj. – Nisja per ne Tetove per tu akomoduar ne hotel me 4*, ne qender te Tetoves. – Darka ne restorantin e hotelit. Mbremja e lire.
Dita e dyte: Pas mengjest ne hotel, vizitojme Tetoven, ose “Kalkandele” sic quhej gjate pushtimit Osman, dhe atraksionet turistike me te bukura te qytetit. Pas drekes nisemi drejt Ohrit. Mberritja ne Oher dhe ndalese per kafe buze liqenit. Pas pushimit ne Oher, nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane ne darke. Fundi i sherbimit tone.
Ne cmim perfshihen: – Transport komod Tirane – Matka – Shkup – Tirane – 1 nate akomodim ne hotel me 4* ne qender te Tetoves – Mengjesi dhe Darke gjate qendrimit ne hotel
See More

Facebook Admin (30/10/2017 20:55)
Durres - Ancona tashme me shpejt dhe me komod me tragetin me te ri. #AFMICHELA #ADRIAFERRIES #RIVATRAVEL

Facebook Admin (25/10/2017 14:38)
🍂☀🍁FUNDJAVE NE DUBROVNIK EUR 99/person 2 nete/3 dite🍂☀🍁
Pikat kryesore:
🔸Old Walls ne Dubrovnik...
Continue Reading
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About