PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Alef Coffee
Place Type : Bar, Store, Cafeteria, Coffee Shop
Address : Rr: "Hafiz Sabri Bushati", tek Ura Dervishbeg, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0635358584, 19.5097875595
Phone : 00355692423989
Parking : street
Service : groups, outdoor, reserve
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ alefcoffeeandsweets
323 people like this.
Opening Hours :
Monday: 07:00 - 22:00
Tuesday: 07:00 - 22:00
Wednesday: 07:00 - 22:00
Thursday: 07:00 - 22:00
Friday: 07:00 - 22:00
Saturday: 07:00 - 22:00
Sunday: 07:00 - 22:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
Alef Coffee Alef Coffee Alef Coffee Alef Coffee

Description:

Bar

Reviews:

Facebook Admin (22/06/2019 19:52)
Best icecream ever... Ju presim ta provoni!

Facebook Admin (19/06/2019 16:12)
Take away coffee ... Tashme kafen mund ta merrni me vete vetem per 50 leke...

Facebook Admin (19/06/2019 01:26)
Ju presim te provoni produktin tone te ri... Akullore Alef ☺️

Facebook Admin (26/05/2018 16:37)
Ju presim me shijet me te vecanta...

Facebook Admin (24/05/2018 23:54)
Shijet me te vecanta...

Facebook Admin (23/05/2018 17:26)
Sot tek Alef :)

Facebook Admin (12/05/2018 22:07)
Vetem tek Alef shijet kombinohen ne menyre perfekte. Ju presim! :)

Facebook Admin (12/05/2018 02:43)
Embelsohemi bio :)

Facebook Admin (10/05/2018 15:25)
Alef sweets...

Facebook Admin (06/05/2018 14:46)
E diela ne Alef..

Facebook Admin (05/05/2018 20:18)
Today... too sweet :)

Facebook Admin (05/05/2018 01:41)
Live nga Alef...

Facebook Admin (30/04/2018 02:58)
"Alef coffee and sweets" është caku me i ri për kafen tuaj. Ju mirëpresim nesër që të nisim bashkë me ju rrugëtimin drejt shijeve të pafundme të produkteve natyrale dhe kafeve mes miqsh. Hapja ne orën 18.00, gjithçka free, në pritje që ambientet e lokalit tonë të ngrohen miqësisht nga ju!
Adresa: Tek Ura Dervishbeg, afër shtëpisë së Dan Hasanit
Alef..It is well with my soul!

Facebook Admin (30/04/2018 02:54)
"Alef coffee and sweets" është caku me i ri për kafen tuaj. Ju mirëpresim nesër që të nisim bashkë me ju rrugëtimin drejt shijeve të pafundme të produkteve natyrale dhe kafeve mes miqsh. Hapja ne orën 18.00, gjithçka free, në pritje që ambientet e lokalit tonë të ngrohen miqësisht nga ju!
Adresa: Tek Ura Dervishbeg, afër shtëpisë së Dan Hasanit
Alef..It is well with my soul!

Facebook Admin (25/04/2018 03:45)
N'paqe me shpirtin...

Facebook Admin (19/04/2018 02:55)
... së shpejti!

Other Places:

1. Bar Zig-Zag Arena
Rruga Hamz Kazazi, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06583, 19.50779

2. Fishta Hotel
Qender Velipoje, 4020 Velipoja, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.8620663287, 19.4276046753
Phone: +355 69 706 0080 (www.hotelfishta.com)

3. Enoteka
Rr. Gjuhadol, 40001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0664149965, 19.5180012473
Phone: 0676377744

4. Qafa E Gurit Bar
Vau Dejs, Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06787, 19.51251
Phone: 0672522641

5. BAR Restorant Çeliku
Coordinate: 42.0177986222, 19.3752271176
(www.kompleksiceliku.com)

6. KORAL BEACH BAR
Kompleksi fishta pedonale Velipoje, Velipoja, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.8616080202, 19.4288137826
Phone: 0699757775

7. Merci - La Boutique de Cafe
Bulevardi Zogu 1, 4000 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06116, 19.50517
Phone: +355692027657 (merci.com.al)

8. Zodiak Bar
Sheshi Demokracia, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0686106613, 19.5121125226

9. Bar Restorant Piceri "Red Bull"
Plazhi Velipoje, 4020 Velipojë
Coordinate: 41.8612433185, 19.4313436747
Phone: +355682285309 (redbull-velipoje.business.site)

10. Bar Restorant Te Oxhaku
ish semeteja dobrac, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0863109701, 19.5088242698
Phone: 0673132610

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About