PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - AMADEO TRAVEL
Place Type : Travel Agency, Tour Agency
Address : Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT, Durrës
Coordinate : 41.3162758036, 19.4677502953
Phone :
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ AMADEO-TRAVEL-236027066482018
586 people like this.
 AMADEO TRAVEL  AMADEO TRAVEL  AMADEO TRAVEL  AMADEO TRAVEL  AMADEO TRAVEL  AMADEO TRAVEL
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Comments:

Facebook Admin (31/05/2018 19:19)
Kjo bukuroshe ka ardhur me anije e venturis Rigel III dhe kane bere udhetim te mbrekullueshem Faleminderit per foton dhe fjalet e mira familja Rozi

Facebook Admin (07/06/2016 13:34)
vendndodhja e agjensise AMADEO TRAVEL

Facebook Admin (07/06/2016 13:24)
Hyrja portuale numer 4 ...Ura e dajlanit Durres

Facebook Admin (05/06/2016 22:20)
nje arritje e re ne portin e durresit....trageti Rhapsody ...akomodime pa fund... rezervoni me agjensine tone dhe komoditeti juaj do te jete maksimal... +355682192106 +355672600096

Facebook Admin (05/06/2016 22:15)
tragetet e linjes bari-durres-bari te kompanise ventouris ferries... RIGEL I & RIGEL II......standart europian....komodit ne te gjithe tragetet....rezervoni tani... +355682192106 & +355672600096

Facebook Admin (11/11/2015 01:06)
Numrat tane te kontaktit: +355682192106 dhe +355672600096

Facebook Admin (03/11/2014 14:51)
😊

Facebook Admin (24/06/2013 04:41)
Perla e bregdetit tone.....

Roland Bytyçi
jan persona shume serioz meritojn shum fjal te bukura.

Bekim Krasniqi
Jeni Nr 1

Kam udhtu me ju po edhe prap do udhtoj

Ishte knaqesi e madhe po ashtu edhe shum korrekte

Faleminderit Amadeo Travel
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About