PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Vlorë - Amantia Professional Pools
Place Type : Home Goods Store, Home Improvement
Address : rruga transballkanike perball servisit volzwagen 100 m nga kryqezimi per ne lagjen cole, Vlora, Vlorë, Albania
Coordinate : 40.47667, 19.48787
Phone : 0693717795
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ AmantiaProfessionalPools
259 people like this.
 Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools Amantia Professional Pools
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

AMANTIA PROFESSIONAL POOLS
DR.LISANDER MATAJ
E MAIL lisandermataj@gmail.com
NR, CEL_ 0693717795

Description:

Kjo kompani ofron këto shërbime, duke filluar nga projektimet dhe Zbatimet deri në detajet përfundimtare të pishinave - shatërvanëve.

Comments:

Facebook Admin (07/06/2018 23:54)
My last swimming pool 🏊‍♀️ finished

Facebook Admin (04/05/2018 15:29)
In progress swiming pool

Facebook Admin (04/12/2017 22:03)
. . .

Facebook Admin (31/03/2017 13:28)
My last work
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About