PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Antike Albania - www.antike.al
Place Type : Store, Locality, City, Antique Store
Address : 4023 Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0675, 19.5131
Phone :
Rating : 3.00
Facebook : facebook.com/ antikeAL
14 people like this.
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Kjo faqe ju jep mundesine te shikoni,te mendoni dhe te blini sende antike me vlere te cmuar...

Other Places:

1. Kepuce.lekure.shkoder
Oso Kuka, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0688642955, 19.5092537999
Phone: 0685521278 (www.instagram.com/ kepuce.lekure.shkoder)

2. CHOSEN.al
Sheshi Deomkaracia, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.068999691, 19.5127594471
Phone: +355697588323 (chosen.al)

3. Soni Store
Qendra Tregtare Zdrale, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355692411799

4. Acqua Sapone -Art Make-up
Albania, " BULEVARDI ZOGU I "SHKODER Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06115, 19.50516
Phone: 0672038923

5. Adidas Shkoder
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 00355686495426 (www.balkansport.al/ portal/ index.p...)

6. Bar Vllaznia
Shkoder, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0651834176, 19.511699948
(www.shkodrasport.com)

7. Dress by A & R
Ura dervish beg, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355673041295

8. Fidanishte Laç
SH35, 4701 Laç
Coordinate: 41.6406717153, 19.6759128571
Phone: 00355698378714

9. Bar Caffe VILA _ NUTAJ
Koplik i Siperm, Koplik I Sipërm, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.2240883585, 19.4682171722
Phone: 0698594948

10. UAU Things & Gifts

Coordinate: 42.06789, 19.51245

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About