PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Elbasan - Artizanat Kruja
Place Type : Shopping Mall, Shopping & Retail
Address : Lagja nr.2 Barabit Kruje, 1501 Krujë
Coordinate : 41.5091224, 19.7950001
Phone : 00355 695406427
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ Artizanat-Kruja-148507512504194..
698 people like this.
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Business Pictures:

 Artizanat Kruja  Artizanat Kruja  Artizanat Kruja  Artizanat Kruja  Artizanat Kruja

 

About The Business:

Cdo gje e gdhendur realizohet prane Artizanat Kruja. Kryesisht ne menyren e stilit Italian te gdhendjes.

Comments:

Facebook Admin (10/05/2018 22:16)
Te sherbesh me zemer !

Facebook Admin (03/03/2018 23:34)
Kafeja është gjeja e parë që na vjen në mendje sapo zgjohemi në mëngjes!

Facebook Admin (25/12/2017 00:39)
Ju urojme gezuar Krishtlindjen me kete mbajtese te vecante vere. Pazari Vjeter

Facebook Admin (04/12/2017 16:03)
Ju mirepresim ne dyqanin tone ne rrugen e Kalase Kruje!

Facebook Admin (03/10/2017 02:39)
Kredenca dhe pasqyra te gdhendura!
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About