PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Vlorë - Aulona Pol 1
Place Type : Establishment, Home Security Company
Address : Lagja Paveresia Rruga Kosova, 9400 Vlorë, Albania
Coordinate : 41.3223066, 19.799135
Phone : +355696025465
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ AulonaPol1
388 people like this.
 Aulona Pol 1  Aulona Pol 1  Aulona Pol 1  Aulona Pol 1  Aulona Pol 1  Aulona Pol 1
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Polici private qe siguron biznes,shtepi, banke dhe cdogje tjeter tuajen me vlere per te mbrojtur objektin tuaj nga keq beresit.

Comments:

Facebook Admin (02/11/2018 02:37)
Trainim

Facebook Admin (22/07/2017 21:51)
Nje gjest per tu duartrokitur BRAVO Ferdinand AULONA POL SECURITY

Facebook Admin (23/10/2016 23:27)
Nje shetitje ne Vlore me AulonaPol Security ;)

Facebook Admin (24/07/2016 12:29)


Facebook Admin (19/07/2016 20:18)
AulonaPol 👍

Facebook Admin (05/06/2016 03:20)
AulonaPol 1

Facebook Admin (19/05/2016 21:15)
👍👍👍

Facebook Admin (29/04/2016 18:08)
AulonaPol Vlorë

Facebook Admin (02/04/2016 13:00)
Mirmengjesi te gjithve kalofshi nje fundjave te kendshme 😊👍

Facebook Admin (22/02/2016 05:52)
AulonaPol Services Security TEAM :)

Facebook Admin (03/11/2015 01:04)
Live nga Teatri Petro Marko ... Aulona Pol Security 1

Facebook Admin (08/10/2015 19:20)
Aulona Pol gati per te shkuar ne Elbasan Arena :) ... Aulona Pol gjithmon pran jush.

Facebook Admin (01/10/2015 18:45)
Aulona Pol Nr. 1
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About