PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - BAR Restorant Çeliku
Place Type : Bar, Store, Restaurant, Cultural Gifts Store
Address : shkoder albania, +355 Muriqan, Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0177986222, 19.3752271176
Phone :
Rating : -
Facebook : facebook.com/ BarRestorantCeliku
2.5K people like this.
Website : www.kompleksiceliku.com
 BAR Restorant Çeliku  BAR Restorant Çeliku  BAR Restorant Çeliku  BAR Restorant Çeliku  BAR Restorant Çeliku  BAR Restorant Çeliku  BAR Restorant Çeliku  BAR Restorant Çeliku  BAR Restorant Çeliku
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

it is the ideal location between two countries, offering a real relax for the travelers. Çeliku is the place that offers spring atmosphere in every season!!

Comments:

Facebook Admin (04/01/2019 03:02)
Ku ka ma bukur se kangt shkodrane 😊👌🏻🔥. 🎤Orjeta Kelaj, Ben Goxhaj 🎹 Mario Marku 🎷 Safet Haxhija 🎧 Denis Hebovija

Facebook Admin (04/01/2019 00:47)
Ku ka ma bukur se kangt shkodrane 😊👌🏻🔥

Facebook Admin (03/01/2019 19:20)
BAR Restorant Çeliku

Facebook Admin (03/01/2019 04:49)
🔥🔥🔥

Facebook Admin (02/01/2019 04:53)
Rezervimet per neser ne mbremje jan MBYLLUR 🔥 Prane ambjenteve tona do te kaloni nje nate te paharrueshme me familjaret dhe miqt tuaj me te afert nen tingujt e muzikes shum te mire dhe sigurisht nje ushqim te shkelqyer.
02.01.2019✨💫

Facebook Admin (21/12/2018 17:43)
Ju mirepresim prane ambjenteve tona te kaloni nje nate te paharrueshme me familjaret dhe miqt tuaj me te afert nen tingujt e muzikes shum te mire dhe sigurisht nje ushqim te shkelqyer. Ejani te festojme se bashku 02.01.2019✨💫

Facebook Admin (27/10/2018 03:12)
Tradite Kostume Popullore Joni 😍👌🏻 urime martesen Jesmina & Suad 👰🏻🤵🏻

Facebook Admin (27/10/2018 03:06)
20.10.2018 J & S

Facebook Admin (27/10/2018 02:44)
21.10.2018 No longer two but One...

Facebook Admin (10/09/2018 22:08)
Urime martesen ❤ Ismet Aloshi band

Facebook Admin (25/08/2018 19:02)
Gosta e Siar 💙

Facebook Admin (17/07/2018 17:54)
U befsh 100 vjeçe 💗Wendi 💗👸🇦🇱

Facebook Admin (17/07/2018 17:27)
https://youtu.be/pCxGT908eTM Urime martesen Elmedina 👌🏻😍😊

Facebook Admin (24/06/2018 17:53)
Edhe 100 Soena 🌟💝👸

Facebook Admin (22/06/2018 02:56)
💖🌟Alissa🌟💖

Facebook Admin (21/06/2018 16:58)
@AdelaEvent 💝

Facebook Admin (21/06/2018 06:11)
The wedding season has begun 💖🌟

Facebook Admin (21/06/2018 04:43)
Shume urime per Arlen 💝💖🤗

Facebook Admin (10/04/2018 15:25)
🍰🎂

Facebook Admin (09/03/2018 21:57)
Super atmosfere 👌😍🌸8 Mars dreke🌸 https://m.youtube.com/watch?v=mJsqmsiR5vQ &feature=youtu.be

Facebook Admin (09/03/2018 05:39)
8 Mars darke 🌸🌟

Facebook Admin (09/03/2018 04:38)
8 Marsi dreke 🌸👌

Facebook Admin (08/03/2018 20:34)
8 Marsi Drek

Facebook Admin (08/03/2018 17:37)
Pronotimet per ne darke vazhdojne ... Hyrja 500 leke Menu: Fileto pule 500 leke Peshk Koce 1000 leke... Mish miks 1000 leke Ju mirepresimm
See More

Facebook Admin (08/03/2018 05:41)
Urime 7 Marsin 🌸

Facebook Admin (27/02/2018 00:21)
Ju mirepresim... 😊

Facebook Admin (13/02/2018 02:59)
Birthday boy 💎💙REIS💙💎

Facebook Admin (11/02/2018 01:14)
10/02/2018 Croat Group🍽

Other Places:

1. KORAL BEACH BAR
Kompleksi fishta pedonale Velipoje, Velipoja, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.8616080202, 19.4288137826

2. Merci - La Boutique de Cafe
Bulevardi Zogu 1, 4000 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06116, 19.50517
Phone: +355692027657 (merci.com.al)

3. Zodiak Bar
Sheshi Demokracia, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0686106613, 19.5121125226

4. Bar Restorant Piceri "Red Bull"
Plazhi Velipoje, 4020 Velipojë
Coordinate: 41.8612433185, 19.4313436747
Phone: +355682285309 (redbull-velipoje.business.site/ )

5. Bar Restorant Te Oxhaku
ish semeteja dobrac, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.08636253, 19.50888508
Phone: 0673132610

6. Peja Grill
Restorant Peja, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0646031746, 19.5165252686
Phone: 0693634258 (Www.pejagrill08.com)

7. Kompleksi Fishta
Velipoje, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.8623808859, 19.4277416435
Phone: 0682047284

8. Kompleksi ELITA
Rruga nr.4, 4020 Velipojë
Coordinate: 41.862913299, 19.4152235985
Phone: 355673035950 (kompleksi-elita.ml/ )

9. BOBI HOTEL & BAR
Katedralja e Shkodrës, 4000 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355675005090

10. Razem"Vila"Pepaj
Razëm, Koplik
Coordinate: 42.3433046275, 19.5500334023
Phone: +355 68 520 5066 (www.vilapepaj.com)

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About