PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Baki Travel
Place Type : Travel Agency, Tour Agency
Address : Rruga Taulantia Lagja Nr 1 Durres, Durrsi, Durrës, Albania
Coordinate : 41.31827, 19.45344
Phone : 0698616444
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Baki-Travel-295158467995229
100 people like this.
 Baki Travel  Baki Travel  Baki Travel
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

•Bileta avioni ✈️•✨•Bileta trageti 🛳. . •✨Paketa turistike 🗺✨. •Siguaracion makine .📑 📲 +355 69 861 6444
ʀᴇɴᴛ ʏᴏᴜʀ ʟᴜxᴜʀʏ ᴄᴀʀ🚘

Comments:

Facebook Admin (06/12/2018 19:10)
Viti i Ri duhet t’ju gjejë mes festës në #Stamboll ! ❤️🕌
Akomodim në 👉🏼 Point Hotel Barbaros 5*
----------------------------------------- ---------... GRUPE TË KONFIRMUARA
29.12 - 01.01 // 499€ personi 30.12 - 02.01 // 499€ personi
31.12 - 02.01 // 449€ personi 31.12 - 03.01 // 489€ personi ----------------------------------------- ---------
Të përfshira: ▫️ Biletat e avionit me nisje nga Tirana. ▫️ Akomodimi në hotel me 5*. ▫️ Mëngjes i përfshirë. ▫️ Darka gala e Vitit te Ri + pijet. ▫️ Transferta aeroport-hotel-aeroport. ▫️ Shëtitje dhe transfertat sipas programit. ▫️ Shëtitje me anije në bosfor.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Ju mirëpresim:📱0698616444 #Istanbul #Turkey #bakitravelthebest😍
See More

Facebook Admin (21/11/2018 17:39)
Në #Firenze çdo ditë duket kështu! 😍
👉🏼Periudha e udhëtimit: 11-13 janar // 277€ personi
Të përfshira: ... ▪️Fluturimi nga Tirana me bagazhe dore. ▪️Akomodimi në hotel me 3 yje në qënder. ▪️Mëngjes i përfshirë. ▪️Siguracion i shëndetit në udhëtim.
----------------------------------------- ---------
⚠️ Kujdes! Çmimet janë momentale dhe jane subjekt i ndryshimit ne varesi te disponibilitetit ne momentin e rezervimit.
----------------------------------------- ---------
Për informacion dhe rezervime na kontaktoni: 📞 0698616444 📩 baki.travel.dr@gmail.com
#firenze #italy #BakiTravel🤗
See More

Facebook Admin (17/11/2018 17:13)
😯 Udhetim ne #BUDAPEST 89 € / 5 Dite 🏃‍♂️
🎯 Data: 4 - 8 ↔️ 11 - 15 Dhjetor
↪️ Te perfshira ne cmim:... 👉 Bileta Avionit Vajtje - Ardhje nga Prishtina 👉 Akomodimi ne Hotel Qender 👉 Mengjeset ne Hotel
📲 Cel: 0698616444
📩Email: baki.travel.dr@gmail.com ✉️👍Ose na shkruani ne Inbox 📫 Adresa: Rr. Taulantia Poshte Sallon Class!
See More

Facebook Admin (15/11/2018 18:27)
🥂Gëzuar #Krishtlindjen në #Four_Points_by_Sheraton! 🍾 Sepse këtu festa nuk ka fund! 🥳
❄️ Periudha: 24 - 26.12.2018 // 149€ personi
Të përfshira:... ♦️Mëngjes + Darkë + 2 Darka festive ♦️ Transporti për në resortin e skive. ♦️ Në dhome një shishe ujë çdo ditë, kafe&çaj. ♦️ 20% ulje në SPA. ♦️ Një gotë verë për person gjatë mbremjeve gala. ♦️ Free Wi-fi.
————————————— ————————— Ju mirëpresim:📱0698616444 në viber, whatsapp! ————————————— —————————
#Kolasin #Montenegro #BakiTravelMeEMiraEshtKetu!
See More

Facebook Admin (13/11/2018 17:22)
❣️ 28 Nentor #STAMBOLL – #SELANIK 99 €
🏬Hotel 4* - 99 € ; 🏬Hotel 5* - 109 €
🔴 Rezervoni tani Festat e Nentorit... Grupi 1 🔹 DURRES - KAVAJE - STAMBOLL Grupi 2 🔹TIRANE - ELBASAN STAMBOLL Grupi 3 🔹POGRADEC - KORCE - STAMBOLL
👉Blue Mosque (Hyrja Falas) 👉 Udhetimi me Anije ne Bosfor ekstra 👉Topkapi Palace Hyrja ne Muze ekstra 👉Grand Bazaar Guida e perfshire Falas 👉Spice Bazaar Falas 👉Kulla Galata Vizite panoramike 👉Sheshi Taksim Guida e perfshire 👉Shopping Center Guida e perfshire 👉Aquariumi Hyrja pagese ekstra 👉Perëndimin e diellit në Camlica 👉Udhetim dhe Guide ne Selanik
📲 Cel: 0698616444
🎀 Ne Cmim Perfshihet: 🔹 Transporti Autobus Komod 🚌 🔹 Akomodimi 3 Nete Hotel 🔹 Mengjesi ne Hotel 🔹 Te gjitha Guidat Sipas programit
😍 #STAMBOLL #BakiTravel 👉 Disa keshilla 1. Gjithmone bej pazar me Turqit. Kur blini dicka ne treg mundohuni te beni zbritje 50 - 70 % nga cmimi i pare qe ju japin 2. Mos harroni te provoni Bakllavane Turke me Stika. Merni dhe nje kile me vete Dhurate per ata qe nuk kane shkuar akoma. 3. Duhet patjeter te pini nje kafe ose caj Turk ne Kodren e te Dashuruarve, 4. Nje udhetim me Anije ne Bosfor. 5. Nese doni pak hallakatje provoni Haremin Turk
Udhetim te mbare ne 🎀 #SELANIK - #STAMBOLL
➡ Dita 1: Tirane – Stamboll Nisja nga Tirana ne oren 24.00 Ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Selanikut. Vazhdojme udhetimin drejt Stambollit. Ndalesa te shkurta gjate rruges. Mberritja dhe akomodimi ne hotel.
➡ Dita 2: Stamboll Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, cisterna e vjeter e Kostandinopojes, Sarajet e Sulltanit. Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll.
➡ Dita 3: Stamboll Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave Shetitje me anije, vizite ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , Sheshi Taksim, , kohe e lire dhe Shopping ne pedonalen me te famshme te zones Europiane RRUGA ISTIKLAL. Darka nen sugjerim e guides ne lokalet me harem ose Turkish Show .
➡ Dita 4: Stamboll – Selanik - Tirane Nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Tiranes. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne Tirane
See More

Facebook Admin (10/11/2018 17:06)
E dini kur vendoset pema e #Krishtlindjes në #Pragë? 🎄 Data 26 Nëntor mbledh të madh e të vogël në sheshin e qytetit, për të ndezur dritat e pemës madhështore! 😍 ☎️ 0698616444 ✈ Grup i organizuar: 27 Nentor 5 Dite ❄️ Do vizitojme #Prague #Budapest #Bratislave Karlovary Cmimi eshte super oferte 365 € te gjitha te perfshira. #BakiTravel☺

Facebook Admin (09/11/2018 16:51)
#GoodMorning😍
😍 2 Dite All Inclusive 44 € #BUDVA 👉Hotel MONTENEGRO BEACH 4* Buze Detit Pishine Dimerore deri ne ore 21.00
... ↪️ 10 - 11 Nentor 🔹 2 Dite 44 € ↪️ 17 - 18 Nentor 🔹 2 Dite 44 € ↪️ 9 - 11 Nentor 🔹 3 Dite 79 € ↪️ 16 - 18 Nentor 🔹 3 Dite 79 €
📱 0698616444
💝 Ne Cmim Perfshihet: 🔹 Mengjes + Dreke + Darke + Pije pa Limit 🔹 Mini Club per femijet + Lojra! 🔹 Pishina Dimerore SPA & Sauna
See More

Facebook Admin (09/11/2018 02:42)
🔴⚫️Festat e Nentorit Viene - Budapest 🎯 Date: 28 Nentor - 2 Dhjetor 💶 199 Euro
🏰 Vizitohet: #Zagreb, #Viene, #Budapest, #Beograd
... 📲 0698616444
Perfshihet: 🔹 Transporti me Autobus Komod 🔹Akomodimi ne Hotel 🔹 Mengjeset ne Hotel 🔹 Shoqerues Shqipetar 🔹 Te gjitha Guidat Sipas Programit
Programi:
↪️Dita e Parë: Tirane – Zagreb Nisja në oren 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Vazhdohet udhëtimi me autobus në territorin kroat. Mberritja dhe akomodimi ne hotel ne Zagreb.
↪️Dita e Dytë: Zagreb – Graz – Viene Mëngjesi në Hotel. Vizite per rreth 2 orë në Zagreb, ku vizitohet Kryeqyteti Kroat me monumentet historike të tij. Vazhdimi i udhëtimit në territorin Austriak. Ndalesë 1 orë në Graz ku do te vizitojme Parlamenti i Landit Styria, Rathaouse , Galeria e Arteve te Bukura, Platforma Murinsel si dhe Keshtjellen e Gracit Schlossberg. Nisemi drejt qytetit te Vjenës. Mbrritja dhe akomodimi ne hotel ne Viene.
↪️Dita e Tretë: Viene – Budapest Mëngjesi në Hotel. Gjatë ditës vizitë me guidë ne dispozicion në pikat turistike më të bukura të Vienës, si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit, Muzeu Kryesor, Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve, Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgëve. Nisja për në Budapest. Mbrritja dhe akomodimi ne hotel ne Budapest.
↪️Dita e Katërt: Budapest – Beograd Mëngjesi ne Hotel. Gjatë ditës vizitohen monumentet më tërheqëse të Qytetit si: Kodra Gellert, Keshtjella e Budes, Fortesa e Peshkatarit, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela etj. Kalimi nëpër urat e Budapestit, si: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës. Pasdite, Nisja për në Beograd. Mbrritja dhe akomodimi ne hotel ne Beograd.
↪️Dita e Pestë: Mëngjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisim turin e Beogradit ku do te viziojme Kishen Shen Sava si kisha ortodokse me e madhe ne Ballkan, me pas i drejtohemi qendres historike Pedonalja Knjez Mihajllova, Keshtjellen e Beogradit , Parlamentin , Tetri Kombetar, Pallati Albania etj. Pas vizitave nisemi drejt Tiranes. Mbrritja në Tiranë.
See More

Facebook Admin (08/11/2018 18:27)
❌❌ 8 VENDET E FUNDIT ❌❌
😍 Tur ne Budapest ✈️ Prage ✈️ Bratislave
↪️ Dt. 27 Nentor 5 Dite! Cmimi 365 €
... 🎀 Ne cmim perfshihet : ➜ Bileta e Avionit Vajtje - Ardhje (Prishtina) ➜ Guidat Sipas programit ➜ Transferta per ne Aeroport ➜ Akomodimi 2 net ne Prage ➜ Akomodimi 2 net ne Budapest ➜ Mengjeset ne hotele ➜ Shoqerues shqiptar gjate udhetimit
📲 0698616444
1️⃣️ Dita e Parë: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja nga Prishtina ne oren 12.00 – Mberritja ne oren 13.40! Transfertë per ne Hotel! Mbasdite City tour ne Budapest! Opsionale! (Shfaqja Cigane me Muzike Live Darke dhe Pije pa limit)
2️⃣️ Dita e Dytë: Mëngjesi në hotel.Nisje, herët në mëngjes për në Pragë. Ndalesë dhe Vizitë panoramike në Bratisllave. Vazhdimi i udhëtimit për në Pragë. Sistemim dhe Fjetje në Hotel.
3️⃣️ Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Shetitje me guidë dhe autobus në dispozicion: Lagjia Vysheherad ku vizitohet Kisha e Vysheheradit, Muzeumi Kombëtar të Pragës, kalohet nëpërmjet sheshit të Qytetit të Ri, vizitohet Qyteti i Vjeter me sheshin e tij karakteristik, kalimi nëpërmjet kullës së orës astrologjike,kalimi dhe njohja me Urën e famshme të Charlsit e cila është e zbukuruar nga 30 statuja të stileve të ndryshme. Ne mbremje Darka opsionale! Mbremje Tradicionale Ceke me muzike Live + Darke + Pije pa limit!
4️⃣️ Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Paradite vizitë panoramike e qytetit dhe monumenteve kryesore të Pragës si: Haratchani, Kisha e Loretos, Kështjella e Pragës, ku ndodhet dhe Selia zyrtare e Presidentit, Bazilika brenda kështjellës dhe Galeria Kombëtare, Katedralja Shën Vitus, Bazilika e Shën Xhorxhit, Pallati Mbretëror, Rrugica e artë. Opsionale: Pasdite, Vizitë në qytetin piktoresk të Karlovy Vari-t. Nisje direkt per Budapest pasi mbarojme turin ne Prage.Mberritje ne Budapest sistemim Fjetje në Hotel.
5️⃣️ Dita e Pestë:Mëngjesi në Hotel. Transferta për në Aeroportin e Budapestit. Nisja ne oren 09.55 Mberrijme ne Prishtine ne oren 11.55! Vizite ne qytetin e Prishtines. Dreka e lire dhe kthimi per ne Tirane!
See More

Facebook Admin (08/11/2018 01:44)
🌟 #SARAJEVE 🌟 #DUBROVNIK 🌟 👑 Eksperience e re! Cilesia me 5* Cmimi i njejte! ⚡️ #Dubrovnik - #Sarajeve - #Mostar - #Medjugore 🎀 Nisja 28 - 30 Nentor 3 Dite 99€ 🏨 Akomodimi (Mengjes + Darke) 🍂 1 Nate Hotel Rixos 5* Dubrovnik 🍂 1 Nate Hotel Park 4*+ Sarajeve ☎ 0698616444 🚌 Vizitohen : 👉#Sarajeve 👉#Medjugore 👉#Mostar 👉 #Dubrovnik ! ⭐️⭐️ Kete program e ofron vetem Baki Travel ↪️ Ne cmim perfshihet ➜ Transporti vajtie – ardhje ➜ Dy nete akomodimi Hotel 5* & 4*+ ➜ Mengjeset + Darka...t ➜ Pishina Dimerore & SPA ➜ Shoqerues shqiptar gjate udhetimit ➡️Programi: ↪️Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 04:00. Kalimi nga pika doganore e Hani i Hotit. Kalimi nepermjet Nikshiq, Trebinje. Pushim i shkurter gjate rruges. Pas ketij pushimi do te nisemi ne drejtim te territorit boshnjak. Vazhdojme rrugen drejt qytetit te Sarajeves. Mberritja ne Sarajeve ku do te vizitojme: Ura Latine , Vijesnica, Bascarsija, Pazari i Vjeter , Pedonalja Ferhadija si dhe pikat kryesore te qytetit. Akomodimi dhe darka ne Hotel. ↪️Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Mostarit, ku do te vizitojme: Uren e famshme te Mostarit , rrugen e famshme te mjeshterve te vjeter , Xhamine e madhe ,Katedralen e betonte te Mostarit (e vetmja ne Europe). Pas vizitave ne Mostar nisemi drejt Medjugores ose vendi i Gospa Mira (Zonja e Paqes) . Ku do te vizitojme: Katedralen e Shenjtë te qytetit duke shijuar bukuritë e këtij vendi të bekuar. Vizite Statujes se Jezu Krishtit e njohur si Statuja qe qan. Pas vizitave nisemi drej Dubrovnik. Akomodimi dhe darka ne Hotel Rixos 5*. ↪️Dita e trete: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin ne Dubrovnik ku do te vizitojme : Manastirin Francescan & Domenican. Porta e Piles dhe Ujembledhesin Onofrio, Farmacia e Vjeter, Shetitorja kryesore e qytetit Stradun, Katedralja e qytetit ( Katedralja e St. Blaise, shenjtorit te Dubrovnikut do te jete nje eksperience e bukur per viziten tuaj), Pallati i Dukes, Kulla e Sahatit, Statujen e Heroit Orlando dhe Shkrimtarit Marin Drizic, Kullen e Mincetes. Portin e Qytetit. Pas vizitave nisemi drejt Tiranes. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne Tirane
See More

Facebook Admin (05/11/2018 20:05)
Baki Travel
😯 Wow Super Oferta Dites #Paris
↪️ Data: 2 - 5 Dhjetor / 150 €
... 🎀 Te perfshira ne Cmim: 🍂 Bileta Avionit Vajtje - Ardhje nga Shkupi 🍂 Akomodimi ne Hotel #Qender 🍂 Mengjeset ne Hotel
☎ 0698616444
📩Email: baki.travel.dr@gmail.com ✉️Ose na shkruani ne Inbox 📫 Adresa: Rr. Sheshi Taulantia Lagja Nr 1 Durres!
See More
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About