PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Bar Kafe 1946
Place Type : Store, Coffee Shop
Address : Postribe Ura e Mesit, 123456789 Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0675, 19.5131
Phone : 0673417573
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Bar-Kafe-1946-415711235223653
632 people like this.
Bar Kafe 1946 Bar Kafe 1946 Bar Kafe 1946 Bar Kafe 1946 Bar Kafe 1946 Bar Kafe 1946 Bar Kafe 1946 Bar Kafe 1946
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Bar Kafe 1946

Reviews:

Facebook Admin (26/05/2018 02:32)
bar kafe 1946 ju mir pret hapur deri ne oren 02:30 flm

Facebook Admin (22/05/2018 06:55)
kush esht per kafe

Facebook Admin (20/05/2018 07:11)
kush esht per kafe byjrum

Facebook Admin (01/08/2017 01:42)
sufjani hasi

Facebook Admin (01/08/2016 11:22)
Njoftim Njoftojm se Bar Kafe 1946 kerkon kamarjer te jet prefesjonist te jet i komonikushen dhe serjoz faleminderit per mirkuptimin... ju mirpresim Bar Kafe 1946
See More

Facebook Admin (01/08/2016 11:06)
Pershendetje miq te fases ton dhe mirmengjesi tegjithve

Facebook Admin (10/07/2016 13:06)
Mirmengjesi te gjithve

Facebook Admin (30/01/2016 05:13)
Te Dashur Shok dhe miq ket kafe e shpiku kamajeri i ri Kamaier Loniiiiiiiii

Facebook Admin (03/12/2015 11:59)
Mirmengjesi tegjithve

Facebook Admin (21/11/2015 22:33)
Forca barca

Facebook Admin (09/10/2015 01:28)
Mirmbrema miq edhe pak min na ndajn nga ndeshja e madhe shqiperi-serbi,forca shqiperia jon*

Facebook Admin (19/09/2015 13:55)
****Mirmgjes miqt e mi,ju uron nje fundjav te kendshme "Bar kafe 1946"****

Facebook Admin (24/08/2015 14:27)
***Mirmgjes nga bar kafe 1946***

Facebook Admin (28/07/2015 18:58)
Pershendetje miq Deshiron kush nga ju nje kafe te till

Ebu Hasi Sufjani
Bukur

Other Places:

1. Bunafarm
Rr. Lëvizja Postrribës, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355 266 70206 (www.nzi.al)

2. Shtepia e Lodrave Shkoder
Sheshi Demokracia (ish 5 Heronjte), Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06821, 19.51245
Phone: 00355692478523

3. Timeless Treasures
Kole Idromeno (Pedonale), 4000 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: 0692139768 (www.timeless-treasures.com)

4. Butik,Bizhuteri & Kozmetik Erindi
Rus Lagjja Partizani, 2012 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: 0692328081

5. Bllok Coffee
Rruga Kole Idromeno, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0682, 19.5152

6. IMI flex
Rruga Martin Camaj, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.07426, 19.51559
Phone: 0693725222

7. Bar Restorant Dardania
Pedonale, 45 Velipoja, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.8610724729, 19.4315080297

8. Bar Caffe 3A
bushat.shkoder, Bushati, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.9562649, 19.53475788
Phone: 0673405227

9. Ola Hair Salon
Prane Pallatit te Kultures, Kati i II Puci, Hyrja nga shkallet e dentistave, Laç
Coordinate: 41.6363418797, 19.7126108408

10. ERI SHOES
Bulevardi Shkenderbeu, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0657660509, 19.5155060291
(m.me)

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About