PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Bar restorant ''DANILLl''
Place Type : Store, Restaurant, Ice Cream Shop
Address : Autostrada Shkoder - Hani Hotit,km3 Shtoj I Ri, Shkodër, Albania
Coordinate : 42.1107825275, 19.5005381022
Phone :
Rating : 4.70
Facebook : facebook.com/ Bar-restorant-DANILLl-715184421..
788 people like this.
Website : edmondkurtaj.oneminutesite.it
Bar restorant ''DANILLl'' Bar restorant ''DANILLl''
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

restorant& pizzeria& bar

Reviews:

Facebook Admin (23/12/2017 02:48)
Nje drek e bukur njesia rrethina

Facebook Admin (28/08/2017 05:12)
gezuar ditlinjen

Facebook Admin (28/08/2017 03:52)
urime ramona

Facebook Admin (28/08/2017 03:45)
auguri ramona

Facebook Admin (28/08/2017 03:05)
aguri ramona altri 100 anni di felicita

Facebook Admin (14/08/2017 01:11)
urime

Facebook Admin (13/08/2017 18:53)
marinela u trashigofsh super feste

Facebook Admin (25/06/2017 12:55)
stafi jon ju uron gezuar fiter bajramin paci gjithmon harmoni ne familjet tuaja

Facebook Admin (18/06/2017 05:07)
kerkoime kamarjer

Facebook Admin (18/06/2017 05:00)
Kerkoime kamarjerKerkoime kamarjer

Facebook Admin (16/04/2017 19:04)
Gezuar Pashket te gjithe besimtareve katolike dhe ortodokse,sa me shume lumturi per ju dhe familjet tuaja,ju urojme te kaloni gezuar!!

Facebook Admin (10/08/2016 02:06)
Miss Malesia 2016

Facebook Admin (07/08/2016 06:37)
live miss Malesia 2016

Facebook Admin (06/08/2016 14:56)
Nje vizite e kendeshme nga konkurentet bukuroshe,te MISS MALESIA 2016!!😊

Facebook Admin (27/03/2016 01:22)
Miq te dashur! Ju uroj nga zemra Gezuar e pershumvjet Pashket! Qofte kjo feste e mbushur me harmoni e mirqenje ne familjet tuaja! Gezuar !!

Facebook Admin (31/12/2015 22:03)
Miqt e mi stafi jon ju uron gezuar vitin e ri 2016 ju lle familjeve tuaja gezuar

Facebook Admin (25/12/2015 00:02)
Gezuar Krishlindjet te gjithe besimtareve te krishtere. Gezim e harmoni paci gjithmone ne familjet tuaja miqt e mi !

Facebook Admin (09/10/2015 02:50)
Gjith satafi jon i uron fitoren komtares shqiptare forca elsaid

Other Places:

1. Restorant "Bukë, Kripë, Zemër"
Kelmend, 7403 Tamarë, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.4628731743, 19.5615282096
Phone: 0696896990

2. Poshbrandspedonale
Gjuhadol,Shkoder, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0679591, 19.5173793

3. Liljana's designs
Coordinate: 42.06789, 19.51245

4. Marsey Underwear Shkoder
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0684098001, 19.5015084

5. Beauty style Blerta
rus , rruga e policise perballe lavazhit...., 0 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: 0697426583

6. Detergjent Awesome USA in Shkoder
Rruga Dasho Shkreli, Rus Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0781581221, 19.5069766045
Phone: +355672288016 (www.google.com)

7. Moda Melissa
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 0666521430

8. Moto Servis Besa
Rruga Pogej, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0735511982, 19.5201408863
Phone: 0673132773 (moto-servis-besa.business.site)

9. Flo Ayakkabı
FLO Ishkodra St. Rruga Kolë Idromeno, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.067807, 19.514672
Phone: +355696347555

10. Te Kristjani
Rruga Lin Delia, 4002 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0728145372, 19.5211949944

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About