PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Vlorë - Berberane "Çimi
Place Type : Beauty Salon, Hair Care, Hair Salon, Nail Salon
Address : Barber Shop Çimi, 9401 Vlorë, Albania
Coordinate : 40.46354, 19.4791
Phone : 00355692178623
Rating : 4.70
Facebook : facebook.com/ Berberane-Çimi-366854170163000..
488 people like this.
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 22:00
Tuesday: 09:00 - 22:00
Wednesday: 09:00 - 22:00
Thursday: 09:00 - 22:00
Friday: 09:00 - 22:00
Saturday: 09:00 - 22:00
Sunday: 09:00 - 22:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Berberane "Çimi  Berberane "Çimi  Berberane "Çimi  Berberane "Çimi  Berberane "Çimi  Berberane "Çimi

Comments:

Facebook Admin (27/10/2018 00:43)
Ju keni nevoje per nje fytyre te shendetshme ! Ne Ju sugjerojme linjen e plotesuar # Sensus # te produkteve bimore Italiane , Jeni te mirpritur !

Facebook Admin (16/05/2018 16:12)
Suksese Mario; te kemi vlersuar shum mire, sepse vertet e ke merituar ..Urime.

Facebook Admin (08/03/2018 23:00)
Me Xhulianon klientin ton simpatik...

Facebook Admin (05/03/2018 23:59)
Diplomimi i Dejvit , vertet ja ka vlejtur.Suksese urime te me tejshme.

Facebook Admin (03/02/2018 22:35)
Tashmè Besin e urojmè si koleg, ne vèndin e tij te punes.SUKSESE.

Facebook Admin (03/01/2018 20:13)
Te Nderuar Miq. Klient. Puna per kete vit 2018 filloi, ju uroj te gjithve juve neper punërat tuaja pun te mbar Respekte.

Facebook Admin (27/12/2017 23:33)
Me Rastin e fund vitit,si gjithmon Salloni jon feston,dhe uron,gezuar festat &vitin e Ri.

Facebook Admin (15/12/2017 18:45)
Kursantèt tanè..Besi & Dejvi 🙄

Facebook Admin (13/12/2017 17:51)
Urime Fabio suksese.

Facebook Admin (24/11/2017 02:11)
Dejvi ne vije te pare te punes!

Facebook Admin (21/11/2017 23:28)
Vazhdon puna me kurset, her pas here kursanti punon i pa varur te klienti.
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About