PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Elbasan - Bletaria Erti
Place Type : Shopping Mall, Shopping & Retail
Address : Elbasan, 3001 Elbasan, Albania
Coordinate : 41.1198767368, 20.0883024931
Phone : 0674966177
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ Bletaria-Erti-683731348451301/
851 people like this.
 Bletaria Erti
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Comments:

Facebook Admin (01/05/2017 03:26)
Finiq delvine

Facebook Admin (01/05/2017 02:07)
Finiq Delvine

Facebook Admin (18/01/2017 01:53)
Sëmundjet qe kuron Qumeshti i Bletes
-Hipertiroidisem
-Diabet
... -Hiperkolesterolemi, hipertrigliceridemi (kolesterol dhe trigliceride të larta)
-Sëmundje të zemrës dhe enëve të gjakut
-Sëmundje kronike të mushkërive
-Sëmundje të gojës, probleme me mishrat e dhëmbëve, probleme të fytit
-Sëmundje të veshkave
-Artrite reumatoide
-Probleme seksuale, probleme me riprodhimin, ndihmon në periudhat e premenopauzës
-Kancer
-Në pediatri ndihmon sidomos fëmijët e lindur para kohe ose distrofikë.
https://veterineret.com/per-dashamiresit /qumeshti-i-bletes/
See More

Facebook Admin (18/01/2017 01:12)
Mjalte dhe Qumesht Blete 100% BIO Per porosi kontaktoni 0695725263

Facebook Admin (15/10/2016 21:39)
Mjalte dhe Qumesht Blete 100% BIO Per porosi kontaktoni 0695725263

Facebook Admin (14/10/2016 04:19)
Mjalte dhe Qumesht Blete 100% BIO Per porosi kontaktoni 0695725263

Facebook Admin (13/10/2016 02:41)
Mjalte dhe Qumesht Blete 100% BIO Per porosi kontaktoni 0695725263

Facebook Admin (13/10/2016 02:36)
Finiq, Delvine

Stela Stela Seferaj
Great

Evi Kokoneshi
The best

Erinda Elezi
Super cilesi

Enris Karaj
Mjalt cilesor

Anxhela Kurti
Super cilesi
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About