PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - BODY CODE Shkodër
Place Type : Gym, Sport, Gym/Physical Fitness Center, Sports & Fitness Instruction
Address : Sheshi Demokracia, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0681514737, 19.512142539
Phone : 0675307377
Parking : lot, street, valet
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ bodycodeshkodra/
6.4K people like this.
Website : www.bodycode.al/
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 22:00
Tuesday: 08:00 - 22:00
Wednesday: 08:00 - 22:00
Thursday: 08:00 - 22:00
Friday: 08:00 - 22:00
Saturday: 08:00 - 22:00
Sunday: -
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 BODY CODE Shkodër  BODY CODE Shkodër  BODY CODE Shkodër  BODY CODE Shkodër  BODY CODE Shkodër  BODY CODE Shkodër  BODY CODE Shkodër  BODY CODE Shkodër  BODY CODE Shkodër  BODY CODE Shkodër  BODY CODE Shkodër

About The Business:

Fit in 20 minutes www.bodycode.al

Description:

Fit in 20 minutes www.bodycode.al

Comments:

Facebook Admin (21/11/2018 19:50)
OFERTË EKSKLUZIVE PËR FESTEN E "PAVARËSISË"! Për shkak se nuk keni provuar Body Code dhe çdo test fizik është individual si pasojë edhe rezultatet janë të ndryshme për gjithësecilin.
... Ju mundeni të provoni 1 seancë stërvitore gjithmonë nën kujdesin e trajnerit Personal, në fund të seancës ju mund të merrni rezultatet mbi gjendjen tuaj fizike si : sa ngadalë apo shpejt punon metabolizmi juaj, sa shum përqendrim apo pak dhjamë keni në organet tuaja, sa e dobët apo rezistente është zemra juaj, sa keq apo sa mire ushqeheni, sa pak apo shume kalori djeg trupi juaj në 24 orë. Domethënë për ju që nuk keni provuar Body Code gjithë këto përfitime i merrni me ofertë nga 1.600l në 800L. Kjo ofertë vlen vetëm 1 herë për person deri më: 30 Nëntor.
Ju mirëpresim. www.bodycode.al
Kontakt:
📞➡️ 🔸SHKODER: Ish 5 Heronjt, sheshi Demokracia 0675307377
See more

Facebook Admin (21/11/2018 17:44)
"MOS prit deri në pranverë të marrësh disa KG, e pastaj të nisesh sërish nga fillimi."
💪Një jetë më e mirë fillon me BODY CODE!
Ju mirëpresim.... www.bodycode.al
Kontakt: 📞➡️ ⚡ TIRANE ⚡ 1🔸Përballë Stadiumi Dinamo 0686487857
2🔸Barrikada: Pranë Ministria e Drejtësisë, ish stacioni Trenit 0674559779
3🔸zogu zi: 0674906660
4🔸brryli: Ngjitur me Maternitetin 0674906704 5🔸ish blloku, ngjitur me Ami Event 0675000190
6🔸Botaniku: 0675000206
7🔸DURRES, ngjitur me Bashkine 0674906693
8🔸SHKODER: Ish 5 Heronjt, sheshi Demokracia 0675307377
9🔸PRISHTINE: Pranë me Aleancën 100m nga Kisha. +38345393733
See more

Facebook Admin (20/08/2018 17:44)
🚩Kompania e pare dhe nr.1 në Europën Lindore, më e madhja në Rajon e cila bëri Revolucionin e stërvitjes së Personalizuar. 🔸SHËNDET dhe TRUP perfekt vetëm me 20 MINUTA në javë. 🔸Për të gjithë moshat dhe gjinitë. 🔸Rezultate te garantuara pasi eksperienca disa vjecare, sherbim dhe trajner profesioniste, programe te personalizuara stervitor&ushqimor, teknologjia me e avancuar ne bote ka bere te mundur ndryshimin e jetes te mijerave personave ne Bote. 🔸Permisim ne Rezistence,Shp...ejtesi ,Force 🔸Tonikim 🔸Trajtim i Celuliti 🔸Ndertim i mases Muskulare 🔸Rritje e metabolizmit 🔸Djegie dhjamore 🔸Rënie në peshë 🔸Permisim i dhimbjeve te Kurrizit 🔸Ulje e nivelit të stresit 🔸Përmisim i variceve 🔸Zbutje dhe tendosje të lëkures 🔸Përmisim i dendësise kockore.
Per me teper kte sherbim e gjeni kudo ne Shqiperi e Kosove.💪💪👊👊👏👏👏
🚩BODY CODE Shkoder 🚩Sheshi Demokracia(ish 5 heronjt kati 2) 📲📞0675307377📞📲 🔴Whatsapp 🔴Viber ℹwww.bodycode.alℹ
See more

Zen Ymeri
Shume profesionalizem....instruktor Erioni ka seriozitet ne punen qe ben..nje revulucion i stervitjes moderne. Kursen kohen dhe rezultate te dukshme. Jua rekomandoj te gjitheve :)

Noel Dion Xhilaga
Body code....aty ku trupi juaj mer perkushtimim e duhur.

Nensi Ademi
��Love Body Code Shkoder!!!��

��Best in town!! ��

Mustafa Dema
Nje sherbim qe Shkodranet e meritojne. BODY CODE stervitje me efektive ne bote.

Mimoza Kumanova Bala
MREKULLIA VETE,NJE STAF FANTASTIK,REZULTATE SHUM TE MIRA,LUM KUSH E KA RRISK ME KEN PJESE NE BODY CODE

Jola Gjermeni
Best Fitness studio in Shkodra, great technology and professional staff !

Albjon Blloku
Body Code -Shkoder

super mundesi per te gjithe shkodren per nje trupe perfekt me vetem 20 min stervitje ne jave

Adi Mehja
Magjia e te ndjehurit FIT ka vetem nje emer BODY CODE_Shkoder
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About