PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Car-Rent.al
Place Type : Car Rental, Travel Agency, Tour Agency
Address : 2000 Durrës
Coordinate : 41.3167, 19.45
Phone : 355 693910815
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ car.rent.albania
168 people like this.
Website : www.car-rent.al
 Car-Rent.al
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Portali me i madh i makinave me qera ne Shqiperi, Tirane, Durres, Rinas Airport, Durres Port, Vlore, Sarande. Rezervo dhe merr konfirmimin ne moment!

Description:

Car-Rent.al eshte nje portal makinash me qira ne shqiperi i rregjistruar ne QKR me nr NIPT L42005503G. Nepermjet ketij portali ju keni mundesi te krahasoni midis te gjithe ofruesve te ketij sherbimi ne shqiperi, dhe ne menyre komode te zgjidhni per makinen qe do merni. Ne ju garantojme cmimet me te mira ne treg, edhe me te ulta sesa po te paraqiteni personalisht ne sportel.

Comments:

Facebook Admin (04/09/2014 14:04)
krahasoni ndermjet te gjithe ofruesve dhe rezervoni ate qe ju leverdis me shume

Facebook Admin (27/08/2014 19:59)
https://car-rent.al Jemi gati! Le te fillojne rezervimet ;)

Florenc Rama
excellet service. great customer support
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About