PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Celmanaj Travel & Tours
Place Type : Travel Agency, Tour Agency
Address : Rruga Vath Turja, 2001 Durazzo, Durrës, Albania
Coordinate : 41.34308, 19.4821
Phone : 0693331221
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ celmanaj.travel.tours
879 people like this.
 Celmanaj Travel & Tours  Celmanaj Travel & Tours  Celmanaj Travel & Tours
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Comments:

Facebook Admin (28/04/2019 01:09)
Vendet e fundit per neser ne Boville. 👉Nisje nga Durresi 👉Nisje nga Tirana Per rezervime na kontaktoni ne: ☎️0693331221/0674070046... 📧Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (27/04/2019 21:01)
😍Phuket per vetem 949 euro personi 😍
Ne cmim perfshihet;
💙Bileta e avionit... 💙Akomodimi ne hotel Holiday Inn Phuket Mai Khao Beach Resort 4* 💙Mengjeset per ditet e qendrimit 💙Datat 7-14 Qershor
See More

Facebook Admin (27/04/2019 20:58)
🏝️ ORANGE COUNTY KEMER 5* 639 euro /p
📆Nisje ne daten 25 maj
😍Ne cmim perfshihet : ... ✔️Fluturimi charter direkt ✔️Akomodimi ne hotel all inclusive ✔️Transfertat aeroport hotel
Cmimet e vlefshme brenda dates 30 prill ‼️‼️
See More

Facebook Admin (27/04/2019 20:54)
😍😍SANTORINI 389 eur/person !😍😍
29 Maj-2 Qershor Akomodimi Memento Perissa 4* Mengjesi i perfshire ... Bileta e avionit nga Tirana
Cmimi momental !!!
See More

Facebook Admin (27/04/2019 16:30)
😍Hotel i krijuar posacerisht per femije😍
🎮CLUB TURAN PRINCE WORLD 5⭐⭐⭐⭐⭐
🍉7 dite 1899 euro ( 2 te rritur + 2 femije) 🍉 Nisja 25 maj!
... -Perfshihet: -Fluturimi nga Tirana direkt me Turkish -Akomodimi per 6 nete -Koncepti all inclusive -Transferta me minibus komod
⭐Cmimi per rezervime brenda dt 30 prill!
Per me shume informacion : 📩 Facebook 📩 Instagram +355693331221 +355697449846 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (26/04/2019 18:12)
OFERTA E DITES !
I gjithe Mesdheu 499 eur/person !
Krociera Costa Fortuna me nisje ne 3 Maj
... Genoa - Marseilles- Barcelona - Valencia - Civitavecchia - La Spezia - Genoa 7 Nete Mengjes, Dreke, Darke
See More

Facebook Admin (26/04/2019 17:00)
Maroku me super cmime, duke filluar nga 490 euro/p
🌴18-26 qershor
🍍Ne cmim perfshihet:... 🍹Bileta e avionit me transit ne Athine 🌹Akomodimi ne hotel 🍕Mengjeset ✨Viza
- Riad Errabii 4* 490 euro personi -Riad La Rose Du Désert 5* 535 euro personi -Riad Dar Benbrahim 4* 560 euro personi -Riad la Rose Orientale 3* 630 euro personi
Per me shume informacion : 📩 Facebook 📩 Instagram +355693331221 +355697449846 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (26/04/2019 15:56)
🎤Enrique Iglesias – Rome🎤 5 Maj – 315 euro/ person
Ne cmim perfshihet: -Fluturimi vajtje ardhje dt. 4-6 maj... -Akomodimi ne hotel Cesar Palace 3* -Mengjeset per 2 ditet e qendrimit -Bileta e koncertit
🎶Cmimi momental!
Per me shume informacion : 📩 Facebook 📩 Instagram +355693331221 +355697449846 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (26/04/2019 14:34)
#Theniaedites

Facebook Admin (26/04/2019 14:07)
Miremengjes me kete foto te Amara Dolce Vita 😍

Facebook Admin (25/04/2019 17:49)
🏝️ KIRMAN BELAZUR RESORT & SPA 5* 579 euro /p 📅 25 maj (6 net / 7 dite )
🌸Ne cmim perfshihen : 🛫Bileta e avionit vajtje ardhje ... 🏘️Akomodimi ne resort 🍷🍽️🍨Koncepti Ultra All Inclusive 🚌Transferta aeroport -hotel-aeroport
❗PER REZERVIME BRENDA PRILLIT❗
See More

Facebook Admin (25/04/2019 16:14)
Wonderful view Machu Picchu , Peru !😍

Facebook Admin (24/04/2019 18:55)
🌏#Bali duke filluar 929 euro /p 📅 4 - 12 qershor
🌸Ne cmim perfshihen : 🛫Bileta e avionit vajtje ardhje ... 🏘️Akomodimi ne resort 🏝️Inata Bisma Ubud 4* 929 euro 🏝️La Villais Kamojang Seminyak 5* 949 euro 🏝️Taum Resort Bali 5* 949 euro 🏝️Atta Mesari Resort & Spa 5* 1049 euro 🏝️The Mansion Resort Hotel Resort & Spa 5* 1059 euro 🏝️Puri Gangga Resort 5* 1079 euro 🏝️Royal Tulip Visesa Ubud 5* 2470 euro 🍷🥙Me mengjes
❗PER REZERVIME SA ME SHPEJT❗
Per me shume informacion : 📩 Facebook 📩 Instagram +355693331221 +355697449846 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (24/04/2019 16:41)
Banjat e Benjes ,Permet 28 Prill 👉Nisje nga Durresi 👉Nisje nga Tirana
PROGRAMI:... Nisja nga Tirana ne oren 06:30 ( Nisja nga Durresi 07:00) Vazhdojmë udhëtimin e me pas ndalojme për kafen e mëngjesit rreth 20-30 min Ndalese tek Uji i Ftohte Tepelene Ndalese Panoramike ne gryken e Kelcyres Me pas drejtohemi tek Banjat termale . Bëhet fjalë për një vend me vlera kurative universale dhe një destinacion krejt të veçantë turistik të rajonit jugor. Pasi I kemi shijuar vaskat me uji kurativ drejtohemi te kanionit te Langaricë startojm ecje ne brendesi te tij duke shijuar gjithe natyren e jashtzakonshme . Peizazhi natyror i këtij lumi , është nga më piktoreskët në gjithë Shqipërinë. Konsumimi I drekes BBQ .Qendrim I lire ne natyre . Nisemi drejt Tiranës rreth orës 17:00 dhe bëjmë një ndalesë pushimi kafeje ne Permet qytetin e Trendafilave.Mberritje ne Tirane dhe Durres ne darke rreth ores 21:00 .
Fundi I sherbimit tone !
Duhet të keni me vete :
Rroba sportive ,ushqime te thata ,cokollata , shishe uje 1.5L ,rroba plazhi ,syze dhe krem dielli Sandale per te ecure ne brendesi te kanionit .
Info mbi destinacionin :
I vendosur buzë Vjosës e rrëzë malit të Dhëmbelit, Përmeti është një nga qytetet më tërheqës dhe më atraktivë nga pikëpamja turistike në shkallë kombëtare. Për shkak të pozicionit gjeografik shumë të favorshëm, klimës së tij të përshtatshme e sidomos mikpritjes mbresëlënëse, Përmeti është një zonë që ka një shkallë të lartë vizitorësh të huaj dhe vendas. Përmeti ka shumë resurse turistike, por më të njohurit janë Kanionet e Langaricës ose Kanionet e Urës së Dashit, që ndodhen 200 m larg burimeve termale në të dy anët e lumit Langaricë,
Sugjerim :
NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .
See More

Facebook Admin (24/04/2019 14:27)
Per te gjithe te rinjte out there --> MERAKI RESORT 😍 #Hurghada #Egjipt ADULTS ONLY 599 euro person
6 nete - Nisja 17 Korrik 💙

Facebook Admin (24/04/2019 13:28)
Maldive. 💙

Facebook Admin (23/04/2019 14:31)
🎀Zakynthos, duke filluar nga vetem 199 euro / p🌊
✨Dt. 3-9 Qershor :
Disa sygjerime hotelesh :
... Village Inn 4* , 199 euro/ p Palazzo Di Zante 4* , 239 euro / p Zante Imperial Beach 4* , 245 euro / p Majestic Spa 4* , 255 euro/p WHITE OLIVE HOTELS 4* , 365 euro/p Koukounaria Hotel & Suites 4*, 370 euro /p Diana Palace 4* , 425 euro/p
Cmimet perfshijne : Akomdimi ne hotel mengjesi + dreke + darka + pije gjate vakteve .
Transport personal ❗❗❗
Cmimet momnetale❗❗ Per me shume informacion : 📩 Facebook 📩 Instagram +355693331221 +355697449846 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (23/04/2019 14:04)
Mirmengjes 😍
Good morning 😍Translated

Facebook Admin (29/10/2018 22:48)
#Prizren Sunday 4 Nentor Nje e djele ndryshe ne nje qytet historik. Nisja nga Durresi dhe Tirana : ... Nga Durresi nisja ne oren 07:00 Vendtakimi: Stacioni I trenit Nga Tirana nisja ne oren 07:30 Programi : • -Nisja ne 07:00 nga Durresi dhe ne 07:30 nga Tirana • Rreth ores 09:30 jemi ne dogane dhe pas kalimit te procedurave nisemi per Prizren. • Ne Prizren do te vizitojme : Lidhjen e Prizrenit ,Kompleksi I Shatervanit ,Xhamine e Bajrakise ,Krojet e qytetit ,ura e gurit etj. • Kalaja eshte pak me larg nga qendra e qytetit dhe do bejm 10 min ecje ne kembe •Dreka eshte opsionale ,mund te blejm ushqime tradicionale dhe do te ulemi per piknik. • Kohe per shoping , dhe aktivitete te tjera . • Kthimi per Shqiperi Cfare duhet te keni me vete ? ( Nje liste e shkurter ) 1. Cante shpine 2. Veshje Sportive 3.Rroba per tu nderruar 4. Ushqime dhe pije 5. Baterine e telefonit plot 6. Dhe patjeter dhe buzeqeshjen tuaj 📲Per cdo informacion mund te telefononi ose te shkruani ne What's up ne numrat :0697449846
Cmimi:14 euro Te perfshira ne cmim: 1-Transporti vajtje –ardhje 2-Guida 3-Foto gjate aktivitetit dhe shume kenaqesi
See More

Facebook Admin (29/10/2018 19:24)
❤️❤️❤️ Cappadocya ❤️❤️❤️ #ballonplace #turkey #cappadocya #turkey #vacations #goingaway #november 😍😍😍
👉👉 16 - 18 Nentor 👉👉 199💰 euro personi
... ⚜️ Akomodimi ne Hotel me 4* me mengjes te perfshire ⚜️
Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni: 📩 Facebook 📩 Instagram +355693332112 +355674070046 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (25/10/2018 18:49)
Vjene,Budapest ,Beograd (me autobus )31 tetor ,5 dite 220 EURO😍
Datat e nisjes: 31 Tetor, 25 Nëntor
... Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Ndalesë e shkurter në Budva. Vazhdimi i udhetimit për në Herceg Novi, ku me traget do të kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdohet udhëtimi me autobus në territorin kroat. Vazhdimi i udhetimit për në Split. Mbrritja në Split. Sistemimi në Hotel.
Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Zagreb. Ndalesë 2 orë në Zagreb, ku vizitohet Kryeqyteti Kroat me monumentet historike të tij. Vazhdimi i udhëtimit në territorin Austriak. Ndalesë 1 orë në Graz. Vazhdimi i udhëtimit për në Vjenë. Mbrritja në Vjenë. Sistemimi në Hotel.
Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Gjatë ditës, Vizitë me guidë ne dispozicion në pikat turistike më të bukura të Vienës, si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit, Muzeu Kryesor, Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve, Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgëve. Nisja për në Budapest. Udhëtimi zgjat 2 orë. Mbrritja në Budapest. Sistemimi në Hotel.
Dita e Katërt: Mëngjesi ne Hotel. Gjatë ditës, vizitohen monumentet më tërheqëse të Qytetit si: Kodra Gellert, Fortesa e Peshkatarit, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela etj. Kalimi nëpër urat e Budapestit, si: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës. Pasdite, Nisja për në Beograd. Udhëtimi zgjat rreth 5 orë pa ndalesa. Mbrritja në Beograd. Sistemimi në Hotel.
Dita e Pestë: Mëngjesi ne Hotel. Paradite Vizitë e shkurtër e Beogradit dhe Nisja për në Tiranë. Ndalesë e shkurtër në Prishtinë. Mbrritja në Tiranë.
Detaje të tjera Në pagesën 220Euro përfshihen: 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz 2. Shëtitjet me autobus. 3. Akomodim në hotel. 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Në pagesë nuk janë përfshirë: 1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 2. Hyrjet në monumente dhe muzeume
See More

Facebook Admin (25/10/2018 17:24)
Vizitoni Parisin me Celmanaj Travel & Tours
Parisi i luleve ,te dashuruarve ,i kafese se mire dhe embelsirave teper te shijshme ju sugjereon opsionet me te mira per te pasur qendrim komode ,kujdes maksimal te stafit dhe nje sherbim qe do ju ngele ne mendje 😍😍😍 -Duke filluar nga 69 euro nata/person
... ~Hotel Gustave ⭐⭐⭐⭐ ~Villa Montparnasse ⭐⭐⭐⭐ ~Hotel OFF Paris Seine ⭐⭐⭐⭐
Data 8-12 dhjetor 😊
See More

Facebook Admin (25/10/2018 14:09)
Miremengjes nga Stambolli ! 😊 Celmanaj Travel & Tours Belive us your travel.

Facebook Admin (23/10/2018 15:28)
💛💎 Zgjidh ρaᖇi𝓢 i n per Nentorin ♕ 👉 4 𝘥𝘪𝘵𝘦,420 𝘦𝘶𝘳𝘰 𝘱𝘦𝘳𝘴𝘰𝘯𝘪 😊😊
👉Nisja më 25 Nëntor 👈 📌Vizitohen: #Paris ... 📌Fjetje 3 Netë në Paris, Mëngjeset në Hotel. 📌Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Shkup. 🛫🛫🛫 Fluturimi Direkt me avion Shkup - Paris - Shkup.
Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni: 📩 Facebook 📩 Instagram +355693332112 +355674070046 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (23/10/2018 15:11)
Dubai New Year .( 5 nete ) Nga 539 Euro Dita 1 : Dubai Mberritja ne Dubai, pritja ne aeroport nga operatori jone, transferta dhe akomodimi per ne hotel. Dita 2 : Dubai ... Opsionale: Eskursioni yne me popullor ! Mbasdite vazhdojme me udhetimin mahnites drejt shkretetires, shoferi jone do tju shoqeroje ne kete udhetim mbreslenes me xhip safari dhe do te mahniteni nga levizjet fantastike te larta te dunave te reres, (6 persona ne xhip). Mund te fotografoni momente unike nga perendimi Arab ne shkretetire. Pasi dielli te zhduket (perendoje) pas dunave te reres se arte, ne do tju çojme ne kampin tone safari te shkretetires. Era e qebapit te fresket te mishit te qengjit te pjekur ne skare, zjarri, aroma e pipave tradicionale te ujit (shisha) dhe tingujt relaksues te muzikes arabe ju ftojne per nje mbremje te paharrueshme. Pasi te keni shijuar ushqimin e shijshem, vajzat kercimtare te belly dancing do tju demostrojne artin e lashte te vallezimit te barkut. Gjithashtu jane te perfshira lyerja me kena dhe sand boarding.(skeyboard ne rere)
Dita 3: Dubai Opsionale: Pas mengjesit do te shijojme gjysmen e dites se turit te qytetit te Dubait. Ne kete tur do te kemi mundesi te shikojme pamjet e mrekullueshme te Dubait te vjeter dhe te Creek, duke kaluar neper zonen Bastakiya dhe shtepite e saj te vjetra me kullat karakteristike te eres te ndertuara nga tregtaret e pasur. Pastaj do te mberrijme ne fortesen me te vjeter 225-vjeçare te Al Fahidit. Ketu ndodhet Muzeu i Dubait i cili mban arkiva te vlefshme per te kaluaren e qytetit, si dhe kronikat e fazave te ndryshme te zhvillimit te qytetit. Pastaj ju do te hipni ne nje varke tradicionale Abra per te kaluar rrjedhen e ujit dhe te vizitoni markaten e erezave dhe pazarin e dyqaneve te floririt Gold Souk. Udhetimi jone perfundon ne Dubai Mall, qendra me e madhe tregtare ne bote me me shume se 1200 dyqane dhe 160 restorante. Nga ketu mund te shihni Burj Khalifa (hyrja nuk perfshihet) me madhestine qe transmeton prej 828 metra lartesi dhe shtrirja e kembeve te saj fillon nga hyrja e Dubai Mall . Kthimi per ne hotel ose sipas deshires (kohe e lire) Pick up nga hoteli 19: 00-19: 30 / dhow lundrim me darke / kohezgjatje 2 ore. Perjetoni pamjet dhe tingujt e Dubai Creek ne bordin e nje dhow tradicionale. Anija do t'ju zbrese ne Dubain e vjeter, duke shmangur trafikun ose taksite e ujit, pergjate bregut do te shikojme Klubin e Golfit ne Dubai, ndertesat ne zonen e Klubit te golfit duken si vela. Darka eshte nje perzgjedhje e ushqimit arab, dhe pije te lehta (soft). Kthimi ne hotel
Dita 4: Dubai Mengjesi ne hotel. Opsionale: Dhow Cruise Akomodimi dhe darka Gala ne Hotel.
Dita 5: Dubai Mengjesi ne hotel. Dite e lire per te exploruar qytetin.
Dita 6: Dubai Mengjesi ne Hotel. Transferta Hotel - Airport Dubai.
See More

Facebook Admin (20/10/2018 18:58)
Budapesti Gjate Nates Nga EUR 99 vizitoni të gjitha bukuritë e këtij qyteti duke filluar nga monumentet historike deri në parqet marrëmëndëse. Zona në mes të qytetit me sauna dhe Spa, Kalaja e qytetit dhe lagja izraelite gjatë natës do ju bëjnë të kaloni momente të paharrueshme në çdo moment të vitit.

Facebook Admin (20/10/2018 18:53)
Pakete Fundjave ne Rixos Libertas Nga EUR 125 Dita 1: Tirane - Dubrovnik Nisja me makine personale per Rixos Libertas ne Dubrovnik. Hoteli gjendet 15 min larg qytetit te Vjeter te Dubrovnikut dhe vetem 25 km larg Aeroportit. Ky hotel eshte i perbere nga 14 kate dhe ka 315 dhoma, gjendet ne plazh pra distanca nga deti eshte 0 m. Dhomat jane teper komode, te mir dekoruara dhe te pajisura me mobilje moderne, Tv Satelitor, tharese flokesh, telefon, kasaforte, internet, etj. Kazin...
Continue Reading

Facebook Admin (19/10/2018 18:38)
𝚅𝚓𝚎𝚗ë 𝚍𝚑𝚎 𝙱𝚞𝚍𝚊𝚙𝚎𝚜𝚝, 𝟻 𝙳𝚒𝚝ë €220 💸 euro personi Nisja më 31 Tetor, 25 Nëntor. 🚌🚌🚌...
☑️Vizitë: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë. ☑️Fjetje: 1 natë në Split, 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Beograd. ... ☑️Vajtje-Ardhje dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen në Hotel me mëngjese, Shqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni: 📩 Facebook 📩 Instagram
+355693332112 +355674070046 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (19/10/2018 18:18)
🎈️🎈 Cappadocia🎈️
𝐍𝐈𝐒𝐉𝐀 𝟗 𝐍𝐄𝐍𝐓𝐎𝐑 , 𝟑𝐃𝐈𝐓𝐄, 320 𝐄𝐔𝐑𝐎 𝐏𝐄𝐑𝐒𝐎𝐍𝐈 ☑️Vizitohet: #Cappadocia. ☑️Fjetje: 2 netë në Cappadocia. ... ☑️Fluturimi me avion Tiranë - Kayseri- Tiranë, nëpërmjet Stambollit.
Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni: 📩 Facebook 📩 Instagram +355693332112 +355674070046 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (11/10/2018 18:48)
Diten e diele organizojme: Hiking ne liqenin e bovilles. Nisja behet nga Durresi dhe Tirana. Nga Durresi nisemi ne oren 🕗8:30 Vendtakimi : Stacioni i trenit... Nga Tirana nisemi ne oren 🕗9:00 Vendtakimi: Dogana Kategoria : Marshim Distanca : 20 km Niveli i guides : Mesatar Data : 14 Cmimi:700 leke
Programi : ⏰Nisemi nga Durresi ne oren 8:30 dhe nga Tirana ne oren 9:00. ⏳ Rruga deri tek diga zgjat rreth 40 min. 🚶‍♀🚶‍♂Nga diga do te filojme ecjen ku na pret nje pamje e mrekullueshme e liqenit te bovilles dhe malit te Gamtit.🏞 Ecjen do ta nisim me disa ushtrime ,ku do te pergatitemi per ngjitjen . Gjate rruges do te kemi pushime ,lojera dhe aktivitete te ndryshme dhe patjeter dhe shume foto.
🗒 Cfare duhet te keni me vete ? ( Nje liste e shkurter ) 1. Cante shpine 🎒 2. Atlete per hiking 👟 3.Rroba per tu nderruar👕 4. Ushqime dhe pije 🥖🍏 5. Baterine e telefonit plot 📱 6. Dhe patjeter dhe buzeqeshjen tuaj 😄
📲Per cdo informacion mund te telefononi ose te shkruani ne What's up ne numrat : 0675746586
See More

Facebook Admin (11/10/2018 16:00)
Pakete ne Grup ! 🕍 Janine 🕍 Nisje më 👉13/ 20/ 27 Tetor dhe 👉 3 Nëntor. 69 EURO PERSONI !
... Vizitohen: 🇬🇷Janinë, 🇬🇷Meteora dhe 🇬🇷Kastoria. 🍁 Fjetje 1 natë dhe Mëngjes në Hotel 3* në Kalabaka.
Udhëtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. 🚌
Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni: 📩 Facebook 📩 Instagram +355693332112 +355674070046 Email:Celmanaj2017@gmail.com
Mos e humbisni :)
See More

Facebook Admin (10/10/2018 17:02)
VENEZIA <3 QYTETI I ᗪᗩᔕᕼᑌᖇIᔕE ᗪᕼE KᗩᖇᑎᗩᐯᗩᒪEᐯE
Check in : 1 Shkurt 3nete/4dite - P𝖊𝖗 𝖛𝖊𝖙𝖊𝖊𝖒𝖒𝖒 200 𝖊𝖚𝖗𝖔 𝖕𝖊𝖗𝖘𝖔𝖓𝖎
... Akomodimi ne Hotel 𝓣𝓡𝓔 𝓐𝓡𝓒𝓗𝓘 3* Me mengjes te perfshire.
Ne cmim perfshihet: 💰Akomodimi per 3 nete 💰Mengjeset per te gjitha ditete e qendrimit 💰Fluturimi Vajtje ardhje
😰😰Nxitoni dhe rezervoni,ofertat jane momentale !!!! Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni: 📩 Facebook 📩 Instagram +355693332112 +355674070046 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (10/10/2018 16:42)
🍾💟 𝙋𝘼𝙍𝙄𝙎 𝙋𝘼𝙍𝙄𝙎 𝙋𝘼𝙍𝙄𝙎 🍾💟
𝐍𝐢𝐬𝐣𝐚 𝐦ë 𝟐𝟓 𝐍ë𝐧𝐭𝐨𝐫 𝐕𝐢𝐳𝐢𝐭𝐨𝐡𝐞𝐧: 𝐏𝐚𝐫𝐢𝐬💑 𝐧ë 𝐅𝐫𝐚𝐧𝐜ë. 💑 Fjetje 3 Netë në Paris. Mëngjeset në Hotel. ... Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Shkup.
🛫🛫Fluturimi Direkt me avion Shkup - Paris - Shkup. 🛫🛫 Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni: 📩 Facebook 📩 Instagram +355693332112 +355674070046 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (09/10/2018 18:54)
ᗷᑌᗪᐯᗩ🕍 🕍
2 ḊḭṮë/ 1 ṆḀṮë - €39 ḕṳṙṏ ṖḕṙṠṏṆḭ ✴️ Nisje më 13, 20, 27 Tetor. ✴️
... 3 ḊḭṮë/ 2 ṆḕṮë - €59 ḕṳṙṏ ṖḕṙṠṏṆḭ ✴️ Nisje më 12, 19, 26 Tetor. ✴️
☑️ Vizitohet: #Budva, #Kotorr. ☑️
📌Fjetje 1 Natë ose 2 Netë në Hotel 3* në Budva. 📌Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjese. Transfertat dhe Shëtitjet.
Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni: 📩 Facebook 📩 Instagram +355693332112 +355674070046 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (09/10/2018 18:34)
Miracle Garden #Dubai 💙
Experience Makes The Difference ✈️😊

Facebook Admin (06/10/2018 17:04)
Pakete ne Grup 👫👭
Amsterdammm 😲😲😲 Nisja : 2 Nentor, dhe 399 euro personi 🤷😍 Vizitohen: #Amsterdam, #Hagë dhe #Rotterdam
... Perfshihet ne cmim: ⛪⛪ Fjetje 3 netë në Amsterdam. 🛫🛫 Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam. 🚌🚎 Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.
Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni: 📩 Facebook 📩 Instagram +355693332112 +355674070046 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More

Facebook Admin (06/10/2018 16:03)
Pakete ne Grup ! 👬 Stamboll 🚌 Selanik 🚌 Sofje 🚌 ..... 👉 Cmimi 159 euro personi , 5 Dite 👈
Nisja më 10 Tetor 🚎🚎🚎... Vizitohen: 🔋Stamboll, 🔋Selanik, 🔋Sofje. Fjetje: 😴2 netë në Stamboll, 😴1 natë në Selanik dhe 😴1 natë në Sofje.
Vajtje ardhje dhe shetitje me autobus !
Per rezervime dhe informacion me te detajuar na kontaktoni: 📩 Facebook 📩 Instagram +355693332112 +355674070046 Email:Celmanaj2017@gmail.com
See More
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About