PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Dea Lines - Travel Agency
Place Type : Travel Agency
Address : Rruga Epidamni, 2001 Durrës
Coordinate : 41.3110213225, 19.4467931986
Phone : 00355696053395
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ travelwithdea
4.6K people like this.
Website : dealines.com
Opening Hours :
Monday: 08:30 - 20:30
Tuesday: 08:30 - 20:30
Wednesday: 08:30 - 20:30
Thursday: 08:30 - 20:30
Friday: 08:30 - 20:30
Saturday: 08:30 - 20:30
Sunday: 08:30 - 20:30
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Dea Lines - Travel Agency  Dea Lines - Travel Agency  Dea Lines - Travel Agency  Dea Lines - Travel Agency

About The Business:

Agjensi udhetimi/Travel agency
Bileta Avioni dhe Trageti
Turizëm brenda & jashtë vendit
Rezervim hotelesh
Siguracione
Agjensi imobiliare
Makina me qera

Comments:

Facebook Admin (06/04/2019 17:50)
Festë pas feste në Korçë! Sa në Boboshticë për raki e mana, sa në Pojan për lakror e sa në qytet për Pashkë, serenata e jetë nate e sa në Dardhë e Voskopojë. Korça është gjithmonë një ide e mirë për fundjavën 🤩
UDHËTIM 1 DITOR NË KORCË - TUSHEMISHT - DRILON
Programi:... Vend-takimi: Bulevardi Epidamn, perballe kafe Mulliri i Vjeter, pranë zyrës tonë. Data : 13/04 & 14/04 Ora e nisjes : 06.00 Kthimi : Rreth orës 21.00 Grupi min : 15 persona / 35 max Destinacioni : Korçë - Tushemisht - Drilon
Ne oren 06.00 pas takimit me grupin dhe perfaqesuesin e agjensise, nisemi nga Durresi drejt Korces. Ndalesa e pare do te jete ne qytetin e Elbasanit, ku do te vizitojme shkurt Kalane nderkohe qe shijojme dhe kafen/cajin e mengjesit. Mberritja ne Korce rreth ores 11.00. Vizite dhe shetitje ne Korce e cila perfundon me pazarin e vjeter, i gjithi i rikonstruktuar. Kohe e lire per te konsumuar dreken ne nje nga restorantet me gatime tradicionale, nuk mungojne sygjerimet tona. Pas dreke nisemi me minibusin tone drejt Tushemishtit. Per te tretur lakrorin me dy pete dhe te gjitha gatimet e shijshme qe kemi konsumuar sygjerojme shetitje ne rrugicat e qytezes, duke perfunduar me fotot e zonjes nga fshati, Ollgen e famshme. Vizitojme shkurtimisht kishen e qytezes dhe i drejtohemi Drilonit. Ne Drilon mbizoteron ngjyra e gjelbert, simbol i paqes dhe qetesise. Do te shijojme natyren e bukur, mjelmat dhe rosat e egra qe zbukurojne Drilonin. Kohe e lire per kafen e mbasdites ose nje embelsire perpara kthimit. Rreth ores 17.00 do te marim minibusin dhe do te kthehemi ne Durres. Pushime te shkurtra gjate kthimit. Mberritje ne Durres, fundi i udhetimit!
Cmimi : 2500 leke per person per grupe deri 20 persona / 1800 leke per grupe duke filluar nga 30 persona
Të përfshira në cmim janë: -Transporti me minibus / bus komod -Itinerari sipas programit Durres-Korce-Tushemisht-Pogradec -Shoqerues nga agjensia dhe fotografi në dispozicion
Mënyra e rezervimit:
Rezervoni me sms – Rezervoj per Korce: Emër Mbiemër Në nr: +355 69 60 53 395 ose nepermjet FB & Instagram ne faqen tone Minimumi krijimit të grupit 15 persona.
JENI TE MIREPRITUR!!! _________________________________________ _____
Na kontaktoni në: ☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395 WhatsApp 📧 dealinestravel@gmail.com ose na shkruani në FB dhe Instagram 📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës
See More

Facebook Admin (06/04/2019 16:00)
Parku i Blinit, Lumi i Shalës #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (05/04/2019 14:00)
Gjirokastër #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (04/04/2019 18:15)
Syri i Ciklopit, Krrabë #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (02/04/2019 17:00)
Liqeni i Komanit #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (31/03/2019 01:01)
Perëndim i artë, Sarandë #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (29/03/2019 17:01)
Përmet #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (28/03/2019 21:01)
Durrës #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (27/03/2019 15:00)
Mirëmëngjes nga Kalaja e Petrelës, Tiranë #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (26/03/2019 18:00)
Gjirokastër #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (26/03/2019 01:00)
Perëndimi i diellit, Durrës #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (25/03/2019 18:00)
Take only MEMORIES, leave only FOOTPRINTS #travelwithdea #motivationmonday

Facebook Admin (24/03/2019 14:00)
Kepi i Rodonit, Durrës #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (23/03/2019 22:01)
Bogë #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (22/03/2019 15:00)
Ujëvara e Sotirës, Gramsh #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (21/03/2019 18:00)
Pogradec #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (20/03/2019 18:00)
"Great Wall of Albania", Kalaja e Rozafës, Shkodër #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (07/10/2018 17:00)
Kalaja e Krujës #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (06/10/2018 14:00)
Vlora #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (05/10/2018 23:01)
Rana e Hedhun, Shëngjin #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (04/10/2018 17:01)
Parku Kombëtar Divjakë-Karavasta #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (03/10/2018 20:01)
Ujëvara e Grunasit, Theth #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (03/10/2018 19:02)
https://www.independent.co.uk/…/albania -europe-wine-holiday…

Facebook Admin (03/10/2018 14:00)
Italia duke filluar nga €65!!! #travelwithdea 🛬 Tiranë - Bologna €65 🛬 Tiranë - Milano €65 🛬 Tiranë - Verona €70 🛬 Tiranë - Roma €70... 🛬 Tiranë - Venezia €70 🛬 Tiranë - Cuneo €70 🛬 Tiranë - Firenze €75 🛬 Tiranë - Ancona €75 🛬 Tiranë - Bari €75 🛬 Tiranë - Pisa €80 🛬 Tiranë - Genova €85 🛬 Tiranë - Torino €85 🛬 Tiranë - Rimini €85 🛬 Tiranë - Perugia €85 Përfshihen: ✈️ Bileta vetëm vajtje 💼 Çantë (ose valixhe) dore 📆 Data të caktuara për muajt: Tetor _______________________________________ Na kontaktoni në: ☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395 📧 dealinestravel@gmail.com ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram 📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, përballë kafe Mulliri i Vjetër, Durrës
See More

Facebook Admin (02/10/2018 14:00)
Mirëngjes nga Liqeni i Tiranës #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (01/10/2018 19:00)
Live your life by a compass, not a clock #travelwithdea #motivationmonday

Facebook Admin (29/09/2018 20:30)
Liqeni i Komanit #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (28/09/2018 17:01)
Ishulli i Zvërnecit #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (27/09/2018 14:00)
Kalaja e Krujës #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (26/09/2018 23:01)
Pogradec #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (26/09/2018 17:01)
Stamboll, Turqi Për më shumë informacion rreth biletave të avionit dhe paketave të ndryshme turistike na kontaktoni. ☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395 📧 dealinestravel@gmail.com ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram... 📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, përballë kafe Mulliri i Vjetër, Durrës #travelwithdea #exploreworld
See More

Facebook Admin (25/09/2018 17:01)
Kalaja e Prezës #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (25/09/2018 01:00)
Plazhi i Durrësit #travelwithdea #visitalbania

Facebook Admin (24/09/2018 19:00)
It is better to see something once than to hear about it a thousand times. #travelwithdea #motivationmonday

Facebook Admin (23/09/2018 17:00)
Kalaja e Rozafës, Shkodër #travelwithdea #visitalbania

Teuta Biti
Me Dea Lines kam nje jete qe bej pushime dhe nuk ka agjensi qe te ndjek aq shume nga fillimi i pushimeve e cdo dite me cdo shqetesim qofte dhe te pajustifikuar nga ana jone e deri ne fund. P.s edhe pas perfundimit nuk mungon interesi i tyre per pershtypjet tona pas perfundimit te pushimeve. Per mua vleresimin maximal

Ardita Reçi
Me Dea Lines dhe Arjana Hysa Isakun behen udhetimet me te paharrueshme. Sherbimi me cilesor ne guida dhe te tjera aspekte te punes se nje tour operator :)
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About