PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Elbasan - Dental House
Place Type : Dentist, Local Business, Local Service, General Dentist
Address : Rruga 25 Nëntori, 3001 Elbasan, Albania
Coordinate : 41.105985644, 20.0748431683
Phone : 0699886026
Parking : lot
Rating : -
Facebook : facebook.com/ dr.almarindkullolli/
1.4K people like this.
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 14:00
Tuesday: 09:00 - 14:00
Wednesday: 09:00 - 14:00
Thursday: 09:00 - 14:00
Friday: 09:00 - 14:00
Saturday: 09:00 - 17:00
Sunday: -
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Business Pictures:

 Dental House  Dental House  Dental House  Dental House

 

Description:

Dentist & Dental Office

Comments:

Facebook Admin (02/11/2018 20:50)
Gati ne pritje te pacientes per te realizuar bushqeshjen e rradhes #dentalhouse #zirconia #emax #pfm #emaxveneers #emaxpress #emaxcrown #zircon #fullmouthrehabilitation #happy 😃

Facebook Admin (26/09/2018 16:32)
Dental House ju ofron mundesin per tju rikthyer buzqeshjen,duke realizuar te gjitha llojet e punimeve si estetike dhe funksionale #dentalcrown #zircon #veeners #porcelainveneers

Facebook Admin (24/08/2018 19:05)
Kur teknologjin dhe artin e bashkon mjeksia ,arrihen rezultate te tilla!Trjatim I dhembeve me infeksione dhe rikonstruksion i tyre,zevendesimi i dhembeve ne munges,dhe veshja e dhembeve per arsye funksionale dhe estetike me #fullzircon

Facebook Admin (07/07/2018 21:01)
Pacientit i eshte nxir dhembi si pasoje e heqjes se nervit:#pastrim gurzash,sode bikarbonati per ti dhen ngjyren natyrale dhembeve.Zevendesimi i dhembit me kurur #zirconia Per te realizuar estetiken qe duam.#chamferpreparation #crown#happysmile #happypatient 😁 @ Dental House

Facebook Admin (27/06/2018 02:48)
#zircon #chamferpreparation #crown #happysmile

Facebook Admin (23/06/2018 04:59)
Rregullimi i estetikes nepermjet ures se zirkonit 👌🏻

Facebook Admin (30/05/2018 19:27)
Rehabilitim i pjeses se spierme me kurora zirkoni 👌🏻😊

Facebook Admin (24/05/2018 20:16)
Ndrrim i urave te vjetra,dhe vendosja e dhembeve qe mungojne

Facebook Admin (26/04/2018 01:57)
Zgjatimi i kurorave me lazer #gingivectomy

Facebook Admin (12/04/2018 16:31)
Pastrimi i gurzave dhe konsulta te stomatologu eshte po aq i rendsishem sa vizita te kardiologu 🤔

Facebook Admin (06/03/2018 16:40)
Realizimi i 6 dhembeve full zirkon. #dentalhouse #zircon #veneers #zirconcrowns

Facebook Admin (02/03/2018 01:48)
Rehabilitim total i pjeses siper #mouthrehabilitation #emaxpress #emax #zircon #dentalcrown #dentalcare

Facebook Admin (26/02/2018 23:05)
Dental House Cilesi,estetik,garanci ne sherbimet qe ju ofrojmë.

Facebook Admin (19/02/2018 21:40)
Realizimi i nje fasete kompoziti me nje seancë.

Facebook Admin (16/02/2018 22:25)
Nese jeni te interesuar per rehabilitim total te gojes #dentalhouse ju ofron kete mundesi.

Facebook Admin (12/02/2018 22:55)
#compositeveneers Faset kompoziti me nje seancë @ Dental House
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About