PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Dibër - University

University at Dibër, Albania

Found: 2 Places, 1 Pages
Page:   1
1. Shkolla 9-vjecare "Selim Alliu" dhe "Demir Gashi"
Rruga Tercilio Kardinali, Peshkopi, Albania
Coordinate: 41.6836477, 20.4301189
2. Universiteti Aleksander Moisiu (Filiali Peshkopi)
Bulevardi Elez Isufi 18, Peshkopi, Albania
Coordinate: 41.6852799, 20.4293741
Found: 2 Places, 1 Pages
Page:   1
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About