PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Amusement Park

Amusement Park at Durrësit, Albania

Found: 5 Places, 1 Pages
Page:   1
1. Lojrat goga
Fushë-Krujë, Albania
Coordinate: 41.4836858, 19.7242339
Phone: +355 69 249 4596
2. Rezervuar 1 Durrës (Permanently Closed)
Rruga Pjetër Bogdani, Durrës, Albania
Coordinate: 41.3313024, 19.4374379
3. Rezervuar 2 Durrës
Rruga Llazoret, Durrës, Albania
Coordinate: 41.3431669, 19.435207
(www.albanian-booking.com)
4. Kend Lojrash Goga
Rruga vjeter e lacit, Fushë-Kruje 3121, Albania
Coordinate: 41.4835508, 19.7243002
Phone: +355 69 249 4596
5. Thënie dhe peisazhe nga juglindja e Shqiperise.
aleksander goga, Durrsi, Durrës, Albania
Coordinate: 41.33795, 19.44435
Phone: 0684177113
Found: 5 Places, 1 Pages
Page:   1
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About