PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Euroglobal-al
Place Type : Travel Agency, Tour Agency
Address : Bulevardi Epidamn, 2002 Durrës
Coordinate : 41.31827, 19.45344
Phone : +355 68 204 2569
Rating : -
Facebook : facebook.com/ elieuroglobal
281 people like this.
Website : www.euroglobal-al.com
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 19:00
Tuesday: 09:00 - 19:00
Wednesday: 09:00 - 19:00
Thursday: 09:00 - 19:00
Friday: 09:00 - 19:00
Saturday: 09:00 - 19:00
Sunday: -
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Euroglobal-al  Euroglobal-al  Euroglobal-al  Euroglobal-al  Euroglobal-al  Euroglobal-al

About The Business:

Shipping & Travel

Comments:

Facebook Admin (20/12/2018 21:55)
🏂Ski ne Kolashin dhe tur ne Podgorice – Budva – Kotor 2 – 4 JANAR 119 EURO Muzik LIVE🏂 ⛳️DITA E PARE: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping ⛳️DITA E DYTE: SKI NE KOLASHIN... ⛳️DITA E TRETE: BUDVA – KOTOR – SHEN STEFAN
►Ne cmim përfshihen: 🚌 Transporti sipas programit Tirane – Podgorice – Kolashin – Tirane 🏨 Akomodimin ne Hotel Verde Complex Luxury 4*S ne Podgorice 🍽 Mengjesi dhe Darka te cilat shtrohen buffe e hapur ne restoratin e hotelit 🏊‍♂️ Perdorimi i qendres Wellnes (jakuzzi, pishina) dhe perdorimi i palestres 🥰 Guida gjate vendeve qe do te vizitojme
👉 Per me shume informacion si dhe programin e detajuar mos ngurroni te na kontaktoni ne inbox ose ne 👇 📞 00355 68 206 7009 📧 info@euroglobal-al.com 📳 euroglobal_travel_agency 🌏 http://www.euroglobal-al.com/ 📫 Bulevardi "Epidamn" , perballe shkolles " Mihal Ekonomi", Durres
See More

Facebook Admin (20/12/2018 21:25)
🏂 Kolashin 🏂 📆22, 23, 24, 29 Dhjetor, 1, 2 Janar, 🌟2 dite, €55 euro🌟

Facebook Admin (20/12/2018 19:37)
🎆VIT I RI NE STAMBOLL 30 Dhjetor – 2 Janar 2019 MBREMJE GALA 😍3NETE/4DITE CMIMI 189 EURO😍
👉Në pagesë përfshihen:... 🚌 Udhëtimi me autobus 🏨 Akomodim në hotel 🍽 Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 🥰 Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
👉 Per me shume informacion si dhe programin e detajuar mos ngurroni te na kontaktoni ne inbox ose ne 👇 📞 00355 68 206 7009 📧 info@euroglobal-al.com 📳 euroglobal_travel_agency 🌏 http://www.euroglobal-al.com/ 📫 Bulevardi "Epidamn" , perballe shkolles " Mihal Ekonomi", Durres
See More

Facebook Admin (20/12/2018 19:02)
💕 Viti i Ri ne BUDAPEST 275 €/p💕

Facebook Admin (20/12/2018 18:45)
🎆 Super #OFERTA 120€ deri me 22 Dhjetor 🎆 🎅 VITI I RI NE KOLASHIN & PODGORICE 🎅 📆 Nisja: 31 Dhjetor ✅ 3 Dite 120€ /p( MBREMJE GALA ) 📆 Nisja: 2 Janar ✅ 3 Dite 99€ /p
... 👉Perfshihen: 🎊 Akomodimi ne Hotel Verde Lux 4*Superior 🎊 Mengjesi dhe Darka ne Hotel 🎊 MBREMJE GALA e Vitit te Ri me MUZIK LIVE 🎊 Kengetar me 31 LORENC HASRAMA & BAND 🎊 I ftuar Albano Bogdo 🎊 DJ Tony Toy 🎊 Muzike me Kengetar Ballkanikas me Daten 1 Janar 🎊 Perdorimi i Pishinave dhe Jakuzzit 🎊 Asistence nga Stafi gjate Mbremjes se Vitit te Ri ⛔ EXTRA: Transporti + Guidat drejt Kolashines 20 Euro/p
👉Nxitoni te na kontaktoni 👇 📞 00355 68 206 7009 📧 info@euroglobal-al.com 📳 euroglobal_travel_agency 🌏 http://www.euroglobal-al.com/ 📫 Bulevardi "Epidamn" , perballe shkolles " Mihal Ekonomi", Durres
See More

Facebook Admin (20/12/2018 18:12)
🙏Medjugore - Mostar - Ujevara Kravica 2 ditë 60 € 📆Nisja: 24 - 25 Dhjetor ( 1 netë 2 ditë )
👉Në çmim përfshihet: 🚌Udhëtim me autobus komod... 🏨Akomodimi në hotele 3* S 🍽Mëngjeset dhe Darka në hotele 🥰Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit
👉 Per me shume informacion si dhe programin e detajuar mos ngurroni te na kontaktoni ne inbox ose ne 👇 📞 00355 68 206 7009 📧 info@euroglobal-al.com 📳 euroglobal_travel_agency 🌏 http://www.euroglobal-al.com/ 📫 Bulevardi "Epidamn" , perballe shkolles " Mihal Ekonomi", Durres
See More

Facebook Admin (19/12/2018 21:43)
😍Krishtlindjet në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199, 📆Nisja më 21 Dhjetor. Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë, 🏨Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në ... Split dhe 1 natë në Beograd, 🚌Vajtje Ardhje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
👉 Per me shume informacion si dhe programin e detajuar mos ngurroni te na kontaktoni ne inbox ose ne 👇 📞 00355 68 206 7009 📧 info@euroglobal-al.com 📳 euroglobal_travel_agency 🌏 http://www.euroglobal-al.com/ 📫 Bulevardi "Epidamn" , perballe shkolles " Mihal Ekonomi", Durres
See More

Facebook Admin (19/12/2018 17:48)
🎅Krishlindje ne Basel/ Zvicer 📆24-27/12 ✨365 euro personi 👉Ku ne cmim perfshihet: ✈️Bileta e avionit me nisje nga Shkupi 🏨Akomodimi ne hotel City Inn Basel 3*... ☕Mengjeset e perfshira
👉 Per me shume informacion si dhe programin e detajuar mos ngurroni te na kontaktoni ne inbox ose ne 👇 📞 00355 68 206 7009 📧 info@euroglobal-al.com 📳 euroglobal_travel_agency 🌏 http://www.euroglobal-al.com/ 📫 Bulevardi "Epidamn" , perballe shkolles " Mihal Ekonomi", Durres
See More

Facebook Admin (19/12/2018 17:30)
😍🥳😍Zbritje €50 për Rezervime deri më 20 Dhjetor. 🎅Viti i Ri në Vjenë, 4 Ditë: Ishte €429 - Bëhet €379, Nisja më 29 Dhjetor🎅 Vizitohet: Vjenë. 🏨Fjetje në Hotel 3 netë në Vjenë. ☕️Mëngjeset në Hotel. ... ✈️Fluturimi direkt Ohër - Vjenë - Ohër. 🚌Shëtitje dhe Transferta me Autobus. 🥰Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
👉 Per me shume informacion si dhe programin e detajuar mos ngurroni te na kontaktoni ne inbox ose ne 👇 📞 00355 68 206 7009 📧 info@euroglobal-al.com 📳 euroglobal_travel_agency 🌏 http://www.euroglobal-al.com/ 📫 Bulevardi "Epidamn" , perballe shkolles " Mihal Ekonomi", Durres
See More

Facebook Admin (19/12/2018 15:25)
Pasi të keni udhëtuar, udhetimi nuk përfundon kurrë, por riluhet vazhdimisht në skutat më të qeta. Mendja nuk mund të ndalet nga udhëtimi...Pat Conroy Mirmengjesi 🌞☕️🌞

Facebook Admin (18/12/2018 22:08)
<3 Viti i Ri ne Janine <3

Facebook Admin (18/12/2018 20:30)
🎄Krishtlindjet në Budva🎄

Facebook Admin (17/12/2018 23:14)
🎅Viti i Ri në Brod - Kosovë🎅

Facebook Admin (17/12/2018 20:24)
🌼Selanik - Stamboll🌼

Facebook Admin (17/12/2018 19:31)
🌟 KRISHTLINDJE ne KOLASHIN 🌟

Facebook Admin (17/12/2018 19:17)
Çdo udhëtim ka një destinacion sekret që udhëtari nuk është në dijeni. – Anonim

Facebook Admin (15/12/2018 20:12)
❌VENDET E FUNDT!❌ 💫Stamboll me avion 3 dite, 21 Dhjetor, Hotel 5*, 239€
⚡Në pagesë përfshihen: ✈️Bileta e avionit vajtje – ardhje.... 🏩Akomodimi në hotel me 5 yje në qendër të pjesës Europiane të Stambollit 🍴Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit 🚌Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit) 🥰Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit 🚌Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport 🛳Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën dhe Azinë.
👉 Per me shume informacion si dhe programin e detajuar mos ngurroni te na kontaktoni ne inbox ose ne 👇 📞 00355 68 206 7009 📧 info@euroglobal-al.com 📳 euroglobal_travel_agency 🌏 http://www.euroglobal-al.com/ 📫 Bulevardi "Epidamn" , perballe shkolles " Mihal Ekonomi", Durres
See More

Facebook Admin (15/12/2018 18:20)
⛷️Bansko duke filluar 165 euro / p 🏂 ☕🍽️Te perfshira: hotel me mengjes + darke 📆Per datat : 1 - 4 janar
⛄Casa Karina 3* 165 euro ... ⛄Evelina Palace 4* 189 euro ⛄Lion Bansko 4* 210 euro ⛄Hotel Perun 4* 210 euro ⛄Strazhite 4* 225 euro ⛄Premier Luxury Mountain Resort 5* 420 euro ⛄Lucky Bansko 5* 425 euro ❌TRANSPORT INDIVIDUALE❌
👉 Per me shume informacion si dhe programin e detajuar mos ngurroni te na kontaktoni ne inbox ose ne 👇 📞 00355 68 206 7009 📧 info@euroglobal-al.com 📳 euroglobal_travel_agency 🌏 http://www.euroglobal-al.com/ 📫 Bulevardi "Epidamn" , perballe shkolles " Mihal Ekonomi", Durres
See More

Facebook Admin (15/12/2018 16:41)
💫Shijoni atmosferen dhe magjine e karnavaleve te Venecias 199 euro / p 📆Datat: 1 - 3 mars
🌟Perfshihet:... 🛫Fluturimi nga Tirana 🏨Akomodimi hotel Hesperia 3* ☕🥪Mengjeset per ditet e qendrimit
🔔CMIMET MOMENTALE🔔
👉Nxitoni te na kontaktoni 👇 📞 00355 68 206 7009 📧 info@euroglobal-al.com 📳 euroglobal_travel_agency 🌏 http://www.euroglobal-al.com/ 📫 Bulevardi "Epidamn" , perballe shkolles " Mihal Ekonomi", Durres
See More
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About