PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Farmaci Kopliku
Place Type : Store, Medical Supply Store
Address : Bulevardi Zogu i Pare, Parruce, Shkodër, Albania
Coordinate : 42.06787, 19.51251
Phone : 022250980
Rating : -
Facebook : facebook.com/ FarmaciKopliku
843 people like this.
Farmaci Kopliku Farmaci Kopliku Farmaci Kopliku Farmaci Kopliku Farmaci Kopliku Farmaci Kopliku
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Adresa: Bulevardi Zogu I, Lagja: Qemal Stafa

Reviews:

Facebook Admin (17/06/2019 21:33)
Zgjidhni"Liftactive Fresh Shot" program 10 ditor, per nje lekure te re. E pasur me vitamine C te paster, vitamine E dhe polifenole, liftactive fresh shot trajton ne menyre perfekte rrudhat e para dhe zbeh njollat e krijuara ne lekure. Perdoreni cdo darke pas pastrimit te lekures dhe ne mengjes sigurohuni te jeni te mbrojtur nga rrezet e demshme!

Facebook Admin (13/06/2019 15:14)
A e dini se? Mbi 150 studime biologjike, farmakologjike dhe klinike kane demonstruar aftesine qeteuese, zbutese dhe relaksuese te Ujit te Burimit Termal Avène...

Facebook Admin (09/06/2019 08:33)
👼🌞Mbrojtja nga dielli gjatë fëmijërisë është shumë e rëndësishme, jo vetëm për të mbrojtur fëmijët nga djegiet e lëkurës nga dielli, por edhe për të garantuar lëkurë të shëndetshme gjatë rritjes së tyre. Rilastil Research Laboratories kanë krijuar 4 produkte specifike për mbrojtjen e lëkurës së bebeve dhe fëmijëve, të cilët përthithen shpejt dhe janë shumë rezistent ndaj ujit, rërës dhe djersës. - BABY PEDIATRIC FLUID SPF 50+ 50 ml - BABY SPRAY SPF 50+ 200 ml - BABY LOTION FLUID SPF 50+ 200 ml - BABY SPRAY WITH PUMP SPF 50+ 200 ml

Facebook Admin (05/06/2019 16:49)
Idealia peeling eshte nje trajtim specifik i perdour kryesisht naten, qe kombinon vetite antioksiduese te boronices me ekstraktet e cajit e zi, ujin e mineralizuar Vichy dhe acidin glikolik duke i dhene lekures nje doze te perditshme energjie. Zbeh rrudhat e para dhe i jep lekures shkelqimin e saj natyral. Aplikoje cdo darke me pambuk ne te gjithe lekuren. Pa shpelarje. Evitoni kontaktin me syte.

Facebook Admin (01/06/2019 17:53)
Linja specifike për trajtimin e lëkurës mikse, të yndyrshme dhe asaj me tendencë akneike. Përdorimi i kombinuar i produkteve bën të parandalimin dhe luftimin e akneve, të lehtë dhe të moderuar, duke zvogëluar inflamacionin, balancon yndyrën dhe redukton zhvillimin e baktereve, shkaktare të akneve. Linja Acnestil përmban :
🌿Xhel Larës (akne të moderuar) 🌿Shkumë pastruese (akne të acaruar)... 🌿Krem Trajtues për aknet 🌿Krem Matifikues për balancimin e yndyrës
See More

Facebook Admin (30/05/2019 15:07)
Gëzuar ditën e fëmijeve nga Lacalut! Ofertë! Nga data 1 deri më 5 Qershor linjën e fëmijeve Lacalut e gjeni me 20% ulje. Sepse më të mirët meritojne trajtimin më të mirë. 🤗

Facebook Admin (29/05/2019 02:02)
Effaclar Duo + eshte nje nga produktet me efektive per trajtimin e akneve dhe zbehjen e shenjave. Perdoreni ne mengjes edhe darke pas pastrimit te lekures. Trajton, hidraton dhe matifikon lekuren. Sipas studimeve, eshte provuar se Effaclari Duo + redukton 60% te akneve ne vetem 10 dite. Provojeni dhe ju!

Facebook Admin (27/05/2019 18:57)
Rilastil Aqua Intense 72 H ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit hidrolipidik të lëkurës për një pamje të re dhe rrezatuese.
Është i përshtatshëm për të gjitha moshat dhe tipet e lëkurave, madje edhe për ato më të ndjeshmet 💦 🌸 Teksturë e lehtë dhe efekt rifreskues. 🌸

Facebook Admin (14/05/2019 17:45)
SASI E LIMITUAR: Paketimi Effaclar Rutina i cili përmban Effaclar duo+ dhe falas Effaclar Gel 50ml. Bli tani Effaclar duo+ si në foto dhe përfitoni falas Effaclar Gel 50 ml 👉

Facebook Admin (14/05/2019 00:26)
Qëllimi juaj: pamje e freskët, lëkurë me shkëlqim dhe me ndriçim? Përgjigjja është: MÉOLIFT Serum Vitaminiated! Ky serum me përqëndrim të lartë është një shërim i vërtetë i për palcën e lëkurës. Përbërja e tij me 15% vitamina, minerale dhe acid hialuronik i siguron lëkurës energji, lagështi, një ngjyrë të ndritshme e të shëndetshme.

Facebook Admin (04/05/2019 00:44)
💦Hydraboost, Keramidet dhe Acidi Hyaluronik me peshë të lartë dhe të ulët molekulare: janë përbësit kyç të xhel kremit Rilastil Aqua Intense 72H për një super hidratim të lëkurës! 🌸 Ka teksturë rozë të lehtë, jep ndjesi freskie të menjëhershme dhe përthithet menjëherë nga lëkura.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për ato më të ndjeshmet 💦

Facebook Admin (27/04/2019 22:09)
Mos harroni hapin e pare te perkujdesjes perpara se te flini! Largoni cdo grimce makeupi dhe papastertie te akumuluar ne fytyren tuaj me Ujin Micelar La Roche Posay! Me nje formule te vecante, pastron ne thellesi dhe eshte i pershtatshem edhe per lekurat tejet sensitive! Mund ta perdorni edhe per te larguar rimelin waterproff vetem me nje kalim te shpejte!

Facebook Admin (26/04/2019 23:59)
💧 AQUA CREAM LÉGÈRE 💧 Përmban acid hialuronik me peshë të larte molekulare për shtresat sipërfaqësore si dhe me peshë të ulët molekulare për depërtimin e tij në shtresat më të thella.
Cream Legere është një emulsion i lehtë në lëkurë dhe i pasur me përbërës aktivë me veti hidratuese dhe mbrojtëse. I përshtatshëm për lëkura mikse dhe të yndyrshme.

Facebook Admin (26/04/2019 13:50)
🌞Si pjesë e rutinës së përditshme të kujdesit të lëkurës duhet të jetë dhe kremi mbrojtës. Sa më pare ta realizojmë këtë aq më pak problem do të kemi.
LIGHT EMULSION SPF 50+ përshatet shumë mire me lëkurat mikse dhe të yndyrshme

Facebook Admin (21/04/2019 00:20)
Fëmija juaj po pushon në kopsht, apo në një vend me hije? Mos harroni të mbroni fëmijën tuaj edhe nëse ai nuk ekspozohet direkt në diell ose në ditë me mot me re, pasi më shumë se 80% e rrezeve UV kalojnë përmes reve …. madje as një çadër dielli, nuk siguron mbrojtje të mjaftueshme. 🏖 MUSTELA, zgjidhja me e mire... 🌞

Facebook Admin (18/04/2019 23:35)
*KREMI MBROJTËS MË I VEÇANTË* Dermastir SPF 50+ mbron nga rrezet e dëmshme të diellit dhe parandalon formimin e rrudhave. Paketim inovativ pa ajër që ruan cilësinë absolute të kremit. Mbrojtja me faktor të lartë është një domosdoshmëri për lëkurat që janë të prirura për hiperpigmentim. Made in France

Facebook Admin (07/04/2019 19:52)
lets deal with the sun now 🌞

Facebook Admin (22/03/2019 18:52)
Rilastil ka krijuar mbrojtësin perfekt për të gjithë ata që kanë tatuazhe, Rilastil Tatto SPF 50+ 🌞:
✅Mbron ngjyrat e tatuazhit duke krijuar një mbrojtje që zgjat në kohë. ✅Veprim elastifikues i lëkurës ✅Shumë rezistent ndaj ujit.

Facebook Admin (04/03/2019 15:31)
Ju mirepresim ne eventin e rradhes.

Facebook Admin (18/12/2018 16:01)
Blini Larësin e trupit Dermastil në formë qumështi për të vegjlit tuaj dhe merrni falas Sampon e trupit Sicurphase Dermodetergente. 🥰 👼Dermastil Latte - Është i pasur me Omega 3,6,9, gjalp Shea, provitaminën B5 dhe vitaminën E, hidraton dhe ushqen lëkurën në thellësi, duke shmangur thatësinë, kruajtjen, skuqjen dhe acarimin.
👨‍👨‍👧‍👦Sicurphase Dermodetergente - Është formuluar posaçërisht për lëkurat e ndjeshme. Nuk dëmton barrierën e lëkurës duke bërë një pastrim delikat dhe efektiv, e mban lëkurën të shëndetshme, duke e lënë atë të butë. Përdoret nga gjithë farmilja. Setin e gjeni ne farmaci 💚

Facebook Admin (18/12/2018 02:06)
OFERTE! Per cdo blerje te produkteve te Bioderma, perfitoni nje uje micheral falas.

Facebook Admin (13/12/2018 18:09)
Curaprox, linja me e mire ne bote per kujdesin per aparatet e dhembeve.

Facebook Admin (30/11/2018 02:41)
Rutina ideale për fytyra mikse në të yndyrshme përbehet nga: 💦 1.Effaclar Gel do të aplikohet mengjes dhe darkë duke u listuar si hapi i parë për të arritur lëkurën e dëshiruar. 2.Effaclar duo+ uniffiant i cili do të përdoret gjatë ditës për një mbulim dhe korrigjim të imperfeksioneve. 3.Serozink do të përdoret gjatë ditës për ti dhënë freski dhe hidratim lëkurës.Serozink është i pasur me sulfat zinku duke dhënë efekt matifikues dhe antibakterial.🤗 OFERTE! Tashme keto 3 produkte do t’i gjeni vetem ne cmimin e njeres, #effaclarduoplus ne Farmaci Kopliku!

Facebook Admin (23/11/2018 01:49)
Dëshironi të rigjeneroni lëkurën tuaj pa shkuar në klinika? AESTHETICO ju mundëson 3 produkte me të cilat ju mund të bëni peeling në kushte shtëpie:
FRUIT COMPLEX FRUIT COMPLEX PLUS C... FRUIT COMPLEX FACE & BODY
Ndihmojnë në: 💆‍♀Rigjenerimin e lëkurës 💪Përmiresimin e shenjave dhe akneve 🍁Zbehjen e rrudhave dhe njollave kafe MADE IN GERMANY 🇩🇪
See More

Facebook Admin (22/11/2018 03:35)
Teoxane RHA Serum është një produkt i ri që ka ne përmbajtje acidin hyaluronik. Zhvilluar në Gjenevë, kjo markë inovative është aktualisht marka e vetme në treg që përdor njeë teknologji ndërlidhëse, e cila rrit absorbimin e produktit përmes lëkurës duke krijuar një rrjetë si shtrese e hidratuese që qëndron mbi dermë. Teoxane RHA Serum ndihmon në ringjalljen, tonifikimin dhe shkëlqimin e lëkurës. Në një studim të kohëve të fundit të kryer mbi hidratimin dhe elasticitetin e lëkurës, përdorimi i serumit RHA të Teoxane tregoi rezultate statistikisht të rëndësishme, ku gjate periudhes 28 ditore të proves nivelet e hidratimit dhe elasticitetit ishin rritur, me rezultate të dukshme në pak 14 ditë.

Facebook Admin (16/11/2018 19:44)
Linjen dermokozmetike Teoxane mund ta gjeni ne Farmaci Kopliku! Prodhuar nga ekspertet zvicerane te acidit hialuronik, per ata qe kerkojne perfeksionin.

Facebook Admin (16/11/2018 17:07)
Linjen dermokozmetike Teoxane mund ta gjeni ne Farmaci Kopliku! Prodhuar nga eksperentet zvicerane te acidit hialuronik per ata qe kerkojne perfeksionin ne ekstrem.

Facebook Admin (16/11/2018 01:09)
💦 Xerolact Xhel Larës 💦 I përshtatshëm për lëkura të thata dhe shumë të thata, të prirura për irritime, kruarje, skuqje Është i pasur me Sodium Laktik për efekt hidratues, Sodium ADN për efekt elastifikues dhe Gjalp Kariteje për zbutje dhe ushqyerje .

Facebook Admin (27/09/2018 01:05)
Lierac Premium! Një formulë aq speciale, për çdo nevojë të lekurës tuaj! Frymëzuar nga proteina e jetëgjatësisë Foxi, si dhe fuqia e luleve të zeza, të cilat janë të rralla për vetë nënën natyrë. Ka në përmbajtje acid hialuronik si dhe Hexapeptid Fx, të cilët dhurojne freski dhe pamje rinore. Çdo prekje e Premium ju mrekullon!

Facebook Admin (18/07/2018 02:11)
Nëse dëshironi nuanca krejtësisht natyrale si dhe flokë të shëndetshëm pas çdo lyerje flokësh, përdorni Phytocolor nga laboratorët Phyto. Phyto, krijuar nga natyra, ju sjell përkujdesjen më të fundit...Phytocolor Sensitive. Nuanca me 7 pigmente secila, dhe një përkujdesje maksimale për skalpin dhe fibrën e flokut tuaj.

Facebook Admin (17/07/2018 01:59)
Në produktet e gamës NUXE SUN kombinohen mbrojtja nga dielli me luksin. Aroma ëndërrimtare + tekstura të këndshme = një eksperiencë hyjnore e verës!

Facebook Admin (15/07/2018 15:52)
A e dini se uji reflekton deri në 20% të rrezeve UV? Prandaj, rreziku i djegieve nga dielli, qendron edhe kur fëmija është në ujë ... Mos harroni t’i aplikoni produktin mbrojtes, para dhe pas daljes nga uji. 🙂

Facebook Admin (11/07/2018 13:46)
Secila nga furçat Curaprox permban 5460 fije Curen ne dispozicion te higjenes tuaj orale. Kjo eshte furça qe ju duhet. Jo vetem cilesi edhe efektivitet, por edhe fashion njekohesisht!

Facebook Admin (10/07/2018 01:51)
Phytokeratine extreme! Linjë 100% bimore, për trajtimin e flokëve ekstremisht të dëmtuar dhe me funde dyshe. Ushqen fibrën deri në thellësi me kolagjen. Hidraton, zbut dhe i jep formë flokëve. Shumë shpejt do te ndjeni ndryshimin, që nga aplikimi i parë.

Facebook Admin (08/07/2018 14:16)
Higjiena, etapa e pare e perkujdesjeve te bukurise! Pastrim me delikatese, hidratim, eleminim butesisht i papastertive dhe matifikim i lekurave te yndyrshme me akne. Kete game produktesh e gjeni tek Farmaci Kopliku!

Other Places:

1. Da Vinci & The Queen
Parruce, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06486, 19.50892
Phone: +355697821188

2. O&E shop
Parruce, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0676337769, 19.5114666224
Phone: 0676516305

3. AC Gaming
Sheshi 2 Prilli Pas Rrektoratit, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0664510229, 19.5094013214
Phone: 0692332195

4. SilverShop Shkodër
Zdrale, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0673402323, 19.5119680143

5. Bulmet "Erzeni" shkodra
bulevardi Zogu i pare, Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0610152372, 19.5057668445
Phone: 0689043609

6. Gelateria Bell Italia
Kol Idromeno, 0004 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0681411483, 19.5149024445
Phone: 0692079202

7. Gjura Handicraft
Marin Barleti, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 355672584853

8. Medusa Caffe
Laç
Coordinate: 41.6352777778, 19.7130555556

9. NARDI SHET
Coordinate: 41.98994, 19.58386
Phone: 00355693749670

10. Grand Moda Laç
Grand Moda, Grand Moda Laç
Coordinate: 41.6369679575, 19.712054455
Phone: +355682163818

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About