PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Farmaci Rushani Ina
Place Type : Pharmacy, Pharmacy / Drugstore
Address : Lagjja 17,Rruga Dalip Peza,prane ujesjellesit, Durrës
Coordinate : 41.31873, 19.4575299
Phone : 355694343912
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ Farmaci-Rushani-Ina-38864028134..
381 people like this.
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 21:00
Tuesday: 08:00 - 21:00
Wednesday: 08:00 - 21:00
Thursday: 08:00 - 21:00
Friday: 08:00 - 21:00
Saturday: 08:00 - 21:00
Sunday: 08:00 - 21:00
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Farmaci Rushani Ina  Farmaci Rushani Ina

About The Business:

Farmaci "Ina Rushani" Lagjja 17,prane Ujesjellesit Durres.

Description:

Farmaci Ina Rushani
-Standart dhe sherbim europian.
-Medikamente cilesore dhe te garantuara.
-Kontrate me F.S.D.K.SH.
-Produkte dermokozmetike italiane,franceze,gjermane me aparature te fjales se fundit.
-Produkte ortopedike (paterica me qera).
-Matje tensioni,glicemie.
-Peshore elektronike.
-Sherbim vaksinimi antigripal.
-Cajra bimore.
-Aparate te ndryshme:tensioni,diabeti,aerosoli,degjimi.
-Informacion dhe konsulence.

Comments:

Facebook Admin (22/10/2018 15:17)
Rilastil Maquillage Liftrepair -Siguron ngjyre dhe mbulim natyral. -Ploteson dhe zvogelon rrudhat duke e bere lekuren me te bute. -Parandalon plakjen e lekures duke e bere ate me elastike.... -Fsheh dhe parandalon njollat e lekures,duke mbrojtur nga plakja nga rrezet e diellit (ka SPF 15). -Efekt lifting,perdoret edhe nga lekurat me te ndjeshme. E gjeni ne 5 nuanca !
See More

Facebook Admin (11/09/2018 23:47)
Sanagol 🇮🇪 🍬Karamele per fytin,pa sheqer dhe pa gluten. -Efekt zbutes,qetesues,freskues dhe antioksidant ne normalizimin e funksionit te mukozes orofaringeale. -Ndikon ndjeshem ne rikuperimin e zerit. -Mbron qelizat kunder stresit oksidativ dhe rrit sistemin imunitar ne saj te permbajtjes se vitamines C.... • Ne shije te ndryshme:mente🍃,luleshtrydhe🍓,limon 🍋,propolis-portokall🍊,limon-mjalte 🍯. •Perdorimi deri ne 4 tableta ne dite. #sanagol
See More

Facebook Admin (11/09/2018 15:13)
BIOSCALIN @bioscalin_official -Parandalon dhe trajton renien e flokeve. -Aminoacide,vitamina dhe minerale specifike per ushqyerjen e folikujve ne dozat e nevojshme. -Per floke me te forte,me te dendur,me te gjate. -Trajtim i kompletuar(tablete,ampula,shampo,balsam,m aske).... -Linje e testuar klinikisht me cilesi te garantuar. #bioscalin 💁🏻‍♀️💁🏻‍♂️
See More

Facebook Admin (22/08/2018 22:55)
Maskat e fytyres jane 2 lloje: -Me argjile te kuqe per lekura normale ne te thata. -Me argjile jeshile per lekura mikse ne te yndyrshme. Mjalti organik ushqen lekuren ne thellesi dhe mbron elasticitetin e saj, argjilat pastrojne poret. Maska nuk e than lekuren, mbahet 10 min deri ne 1 ore. Vitamina C ka efekt zbardhues te ngadalte. Keshillohet ne darke. Kushton 700 leke ka rreth 7 aplikime. Vjen me aplikatorin e vet. 😊

Facebook Admin (11/07/2018 17:15)
Pas kerkesave shume te larta,ne perkrahje gjithmone te cilesise maksimale te produkteve bio te Honeybee,disponojme serish te gjitha produktet!!! Faleminderit Honeybee dhe mbi te gjitha,te gjitha vajzava te cilat njohin dhe perdorin prej kohesh me siguri dhe cilesi maksimale 😍😍

Facebook Admin (08/07/2018 03:02)
Honeybee 🍯🐝 ne farmaci 😍😍 Ju mirepresim!!!

Facebook Admin (07/07/2018 23:51)
#Repost @honeybee.al with @get_repost ・・・ 🤗Serumi kundra akneve, shenjave dhe imperfeksioneve te lekures eshte ketu! Me pH te balancuar ai rigjeneron, lekuren sheron shenjat 3,4 here me shpejt, nuk skuq, nuk irriton ate. Ai permban Propolis, leng Aloe Vere, Acid Salicilik 1.5% , Allantoin, si dhe vajra esencial te perqendruar me te miret per aknet si Tea tree oil, Geranium dhe Frankinsence oil. PROPOLISI i bletes🐝👉🏼 eshte antibakterial natyral i fuqishem, anti inflamator, l...ufton infeksionet e lekures! ALOE VERA👉🏼permban zink natyral, eleminon yndyren e tepert, disinfekton lekuren si dhe qeteson djegiet e vogla duke mos lene shenja e njolla. 🌿
ADIDI SALICILIK👉🏼 (BHA) eshte perfekt per te "vrare" qelizat e vdekura te lekures, pastron poret duke mos lejuar formimin e akneve, apo pikave te bardha dhjamore. Perdorur me shume se 2% ai ka tendencen te thaje lekuren, prandaj une e kam perdorur vetem 1.5% dhe acid salicilik vegjetal sigurisht 👌🏼👌🏼 ALLANTOINA👉🏼 derivat i proteinave te jargeve te Kermillit🐌🐌🐌. Promovon rigjenerimin e lekures dhe zbut ate.
Vajrat esencial natyral 🌿TEA TREE oil, GERANIUM dhe FRANKINSENCE jane me te njohurit per sa i perket pertharjes se akneve, disinfektimit te lekures. 😍😍 Serumi perdoret 2-3 here ne dite, ne lekure te paster, tek aknet e fytyres apo edhe te trupit. Tundet para perdorimit, nuk vendoset ne pambuk por ne gishta ose direkt ne lekure.👌🏼 #tryingisbelieving
See More

Facebook Admin (03/07/2018 18:23)
#RILASTIL Sun Sistem ☀️ eshte nje linje e kujdesit ndaj diellit e cila i pershtatet cdo tipi lekure: •Rilastil KREM Spf 50+(per lekurat e thata dhe normale) •Rilastil Light EMULSION Spf 50+ (per lekurat e yndyrshme ne mikse). -Mbrojtje e larte. -Hidratues dhe elastifikues.... -Efekt zbardhues i ulet. Rilastil kujdeset per ju dhe beben tuaj 👶🏻 🌞 ⛱✏️Perdorimi:Aplikohet 30 min. perpara ekspozimit ne diell dhe perseritet cdo 2 ore!
See More
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About