PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Farmaci Yasmin
Place Type : Store, Medical Supply Store
Address : XHABIJEJ RR.BULEVARDI ZOGU I PARE, 40 Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0592146374, 19.5037016273
Phone : 0693992373
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ Farmaci-Yasmin-567902886929051/..
1K people like this.
Website : business.google.com/ site/ l/ 11179803550778052605?hl=en
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 22:00
Tuesday: 08:00 - 22:00
Wednesday: 08:00 - 22:00
Thursday: 08:00 - 22:00
Friday: 08:00 - 22:00
Saturday: 08:00 - 22:00
Sunday: 18:00 - 22:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Farmaci Yasmin  Farmaci Yasmin  Farmaci Yasmin

Comments:

Facebook Admin (30/03/2019 02:23)
❣️Fillerina 👌
E kishit menduar ndonjëherë të kishit buzë dhe mollëza me volum si edhe të mos kishit asnjë rrudhë në fytyrën tuaj? Po që këtë gjë të mund ta realizonit fare thjeshtë në shtëpinë tuaj pa pasur nevojë t`u drejtoheni klinikave apo ndërhyrjeve kirurgjikale? Kjo mrekulli, tashmë është e mundur dhe nuk ju duhet as klinikë, as doktor aq më tepër të duroni gjilpërat e frikshme. Për një fytyrë më të tendosur, më të hidratuar dhe për tipare më të plota zgjidhja e vetme ë...shtë Fillerina! Fillerina seti I plote permban 2 fillerat , krem nate, krem dite, filleri per buze dhe molleza • Grada e pare 26600leke • Grada e dyte 32000leke • Grada e trete 37000leke Fillerat • Grada e pare 9600leke • Grada e dyte 11000leke • Grada e trete 12000leke Kremi dite • Grada e pare 5558 • Grada e dyte 6978 • Grada e trete 8162 Krem nate • Grada e pare 6978 • Grada e dyte 8635 • Grada e trete 9345 Filler volume buzesh dhe mollezash • Grada e pare 4495 • Grada e dyte 5678 • Grada e trete 7334 E gjeni ne Farmaci Yasmin 🌺
See More

Facebook Admin (26/03/2019 19:24)
😵Zgjoheni te lodhur?😪 Te pafuqishem per te nisur diten ? 😏
🐝🌺Miele C🌺🐝
Suplement qe favorizon funksionin normal te sistemit imunitar.
... Me perberes natyral si Miele di Manuka, propolis, rosa canina, salix alba dhe vitamine C, ky suplement :
•🌺Fuqizim natyral i sistemit imunitar. • 🐝Lehteson dhe hidraton ne gjendje gripi. •🌺 Ndihmon trupin tuaj te qendroje i shendetshem para çdo viroze stinore • 🐝Anti-inflamator dhe antibakterial. • 🌺Antioksidant dhe tonik kunder lodhjes.
🍊 Tableta te tretshme me shije portokalli! 🥃Te perdoren 3-4 tableta te tretshme ne nje gote uje ne dite.
E gjeni ne @farmaciyasmin 🍊
See More

Facebook Admin (22/03/2019 22:02)
🐟Cod Liver oil 🐟
Vaj i mëlçisë së merlucit suplementi më i shëndetshëm për fëmijë dhe të rritur. Forcon kockat dhe dhëmbët tek fëmijët, parandalon rakitizmin, ul rrezikun për diabetin.
👉–🐟 Mbron trurin dhe ndihmon në mirëfunksionimin e tij, redukton depresionin.... 👉–🐟 Mbron zemrën, parandalon infeksionet. 👉–🐟 Rrit përqendrimin tek fëmijet shkollor dhe ata hiperaktivë. 👉–🐟 Përmban vitaminë A, mbron pamjen e syve duke qenë se është i pasur me vitaminë A dhe D. 👉–🐟 Përmban vitamin D për eshtra të forta. 👉–🐟 Ndikon në zhvillimin e të folurit tek fëmijët për shkak të përmbajtjes së lartë të acideve yndyrore EPA dhe DHA, shumë të nevojshme për mirëfunksionimin e trurit. 👉–🐟 Vaji i mëlçisë së merlucit redukton inflamacionin në rrugët e frymëmarrjes. Ai përmirëson sistemin imunitar dhe rregullon mukozën e membranave. Shumë studime tregojnë se vaji i mëlçisë së merlucit përmirëson frymëmarrjen tek të sëmurët astmatike #madeinengland🇬🇧
Produktet e “Natures aid”i gjeni në @farmaciyasmin 🌹🌺
See More

Facebook Admin (21/03/2019 17:29)
🥀Yanola Iron🥀
Acid folik, B1, B2, B6, B12, Molibden
Nje suplement qe ndihmon ne ruajtjen e nivelit te shendetshem te hekurit... Perdoret per te parandaluar dhe trajtuar anemine e shkaktuar nga : 🥀Shtatzania 🍀Hypermenorragia (menstruacione me shume hemoragji) ⚘Semundje te veshkave 🌿Kimioterapi 💮Problemet gastrointestinale ( ulçera, hemorroide, gastrit dhe CA) 🌹Lindja dhe hemoragjia pas lindjes
E gjeni ne @farmaciyasmin 🌺
See More

Facebook Admin (20/03/2019 03:21)
🍀Water shape Program🍀
🌱Tableta eferveshente🌱
Zvogelon peshen tuaj trupore... Nje suplement dietik natyral bazuar ne ekstraktin nga gjembat e kaktusit🌵(opuntiaficusindica) i testuar klinikisht qe ndihmon ne zvogelimin e retensionit te lengjeve ne organizem per shkak te efekteve diuretike pa ndikuar ne ekuilibrin e elektroliteve. Ndikon ne zvoglimin e ndjenjes se fryerjes. 🌵Formulimi permban gjithashtu Magnez, Niacin dhe vitamin B6 qe kontribojne ne fonksionimin normal te metabolizmit dhe ruajtjen e nivelit te elektroliteve ne organizem. 🌵Perdorimi: 1 tablete dy here ne dite qe tretet ne nje gote me uje para ushqimit si suplement ushqimor.
E gjeni ne @farmaciyasmin 🌺
See More

Facebook Admin (18/03/2019 16:30)
😷Erë e keqe e gojës? 🤭
🍀Tani ka një zgjidhje: Lacalut Flora ✅🤩 Pastë dhëmbësh me formulë të veçante e cila parandalon dhe trajton HALITOZEN (erën e keqe të gojës) -Përmban përbërës specifik : ... 🌱-Zink glukonat 🌱-Pulegon Ato ndërveprojnë me komponimet sulfurit dhe neutralizojnë erën e keqe të gojës. Gjithashtu rregullon mikroflorën bakteriale të gojës.
Made in Germany 🇩🇪
E gjeni ne @farmaciyasmin 🌺
See More

Facebook Admin (18/03/2019 03:59)
💙 T 💚 R 💛 U 🧡 D 💜 I ❤
Për një përkujdesje maksimale të lëkurës së mrekullive tuaja te vogla janë produktet TRUDI 👼
💙Pasta protetiva me oksid zinku parandalon skuqjet ... 💚Crema Idratante ushqen dhe hidraton lekuren e bebeve tuaja 💛Olio nutriente për masazh dhe momente relaksi 🧡Shampoolatte me polen lulesh me arome fantastike 💜Balsamic gel për lyerje te gjoksit te bebeve per te liruar rruget e frymarrjes ❤Letrat e lagura me nektar lulesh qe lene te bute lekuren 🖤Trudi panolini 2, 3, 4, 5
I gjeni ne @farmaciyasmin 🌼🌺🌸
See More

Facebook Admin (17/03/2019 02:23)
🧖🏻‍♀️ Vitamin E nga “Natures Aid " është produkt i çertifikuar anglez🇬🇧.
Përfitimet: ✔Antirrudhë. ✔Eleminon strijat.... ✔Eliminon shenjat ekzistuese dhe zbeh njollat kafe. ✔Hidratues dhe rigjenerues i lëkurës.
📌Mënyra e përdorimit: Aplikohet çdo mbrëmje direkt në lëkurë, duke e masazhuar lehtë
🌺🍀 #farmaciyasmin #naturesaid #naturezone
See More

Facebook Admin (14/03/2019 23:05)
🌺Përkujdesje 100% natyrale për fytyrën tuaj nga produktet e Dr. Scheller.🌺
Produkt gjerman për te gjitha tipet e lëkurës madje edhe për ato më te ndjeshmet 🤩
I gjeni në @farmaciyasmin 🌺

Facebook Admin (12/03/2019 15:42)
Qerpikë të gjatë dhe natyral? 😍🤩
Rekomandohet Eyelash Booster i cili ka në përmbajtje Acid Hyaluronik dhe panthenol : - Stimulon rritjen natyrale të qerpikëve - Zgjat dhe forcon qerpikët... - Për qerpikë të bukur dhe natyral Pajtueshmeria e lëkurës e vertetuar dermatologjikisht. • Pa prostaglandina • Nuk ka aroma • Nuk ka parabene • Nuk ka silikone
Made in Germany 🇩🇪
Shënim: Për efekt maksimal rekomandohet të aplikohet çdo ditë pas larjes së fytyrës, minimumi 30 ditë. Efekti i dukshëm pas 14 ditësh.
E gjeni në Farmaci Yasmin 🌺
See More

Facebook Admin (05/03/2019 02:53)
💋PTC HYALURON VOLUME LIP BOOSTER💋
Ju jep buzëve një pamje më të plotë dhe joshëse. Kombinimi i acidit hialuronik dhe lipideve të kombinuara për kujdesin e lëkurës siguron 💋-buzë të buta, 💋-vëllim të shumëfishtë dhe kujdes afatgjatë. ... Buzët japin një shkëlqim të lehtë dhe ton delikat.
❣Metoda e aplikimit: Aplikoni të paktën dy herë në ditë me ndihmën e sfungjerit të vogël. Volume Lip Booster siguron më shumë vëllim dhe shkëlqim.
E gjeni ne Farmaci Yasmin 🌺
See More

Facebook Admin (28/02/2019 21:19)
🍬🍬Strepsils Plus🍬🍬
💙Tashme dhimbjet dhe inflamacioni fytit kane vetem nje zgjidhje Strepsils Plus! 💙 Karamele per fyt te inflamuar. •😇Ka efekt te shpejte-brenda minutes se pare... •😇 Ka veprim te zgjatur deri 2 ore pas perthithjes se tabletes •😇Permban nje anestezik lokal per te qetesuar dhimbjen e fytit, ndersa dy agjentet antibakteriale luftojne bakteret qe mund te shkaktojne infeksione te fytit. Gjendet ne Farmaci Yasmin
See More

Facebook Admin (27/02/2019 18:24)
🌱 Te gjithe linjen e Natures Aid e gjeni ne Farmaci Yasmin 🌱

Facebook Admin (24/02/2019 02:20)
🌱TEA TREE🌱
🌷Beauty formulas prezanton Australian Tea tree products🌷
🌿Ne forme xheli laresi i fytyres lan me delikatese duke larguar lekuren e vdekur dhe duke hidratuar lekuren e shendetshme
... 🌿Maska e fytyres pastron ne thellesi acarimet e lekures dhe perthith yndyren e tepert.
🌿Tea tree blemish shkelqen fytyren duke hapur poret dhe larguar bakteriet.
E gjeni ne Farmaci Yasmin 🌺
See More

Facebook Admin (16/02/2019 20:19)
💙♥️😊Wellbaby😊♥️💙
Shijoni çdo moment me të shtrenjtin tuaj duke pasur sigurinë se ai/ajo po merr të gjitha vitaminat e nevojshme për një rritje të shëndetshme nga Wellbaby Multivitamin Liquid/drops
E gjeni në Farmaci Yasmin 🌹

Facebook Admin (16/02/2019 15:36)
🌷Liveril 🌷
Liveril eshte suplement i pasur ne Glutathione, Silimarine (ekstrakti i gjembit te gomarit) dhe ekstrakt te agjinares, si dhe vitamina te cilat se bashku veprojne ne ushqimin maksimal te melcise dhe rikuperimin e saj. Ky integrator rekomandohet per te gjithe ata qe: •Konsumojne rregullisht alkool... •Pijne duhan • Kequshqehen, (konsum i shpeshte i ushqimeve te gatshme, te skuqura, me pesticide, konsum i shpeshte i mishit te kuq, peshqve te medhenj) •Jane te ekspozuar ndaj metaleve te renda •Ndjejne lodhje te vazhdueshme pa ndonje shkak •Konsumojne shume shpesh medikamente dhe qetesues •Vuajne nga anemia si pasoje e mungeses se acidit folik •Kane mungese elementesh ushqyes si vitamin B12, Kalciumi
E gjeni në Farmaci Yasmin 🌺
See More

Facebook Admin (14/02/2019 02:51)
Ndjeni lëkurë të dehidratuar?
💙BIODERMA Hydrabio💙
Çdo ditë, ndotja, stresi, moti i ftohtë dhe shumë faktorë të tjerë dëmtojnë aktivitetin qelizor të lëkurës. Lëkura bëhet e dehidratuar, e pakëndshme dhe e ndjeshme si dhe humb shkëlqimin e saj.
... Të gjitha produktet që gjenden ne linjën e Hydrabio, ne sajë të patentes AQUAGENIUM™, stimulojnë kapacitetin qelizor të lëkurës për të riaktivizuar proçesin natyral të hidratimit. ~Hydrabio Crème Pot: për hidratim të thellë të lëkurës suaj,në trajtë krem.
💙E gjeni ne #farmaciyasmin 🌺
See More

Facebook Admin (06/02/2019 02:13)
Keni lëkurë mikse, të yndyrshme, me akne apo pika të zeza?🙋‍♂️🙋‍♀️
Ja produktet që ju nevojiten për kujdesin e përditshëm: 🌿- Acnestil Mat përthith sebumin e tepërt, matifikon lëkurën dhe redukton acarimet. 🌿- Acnestil Xhel pastron poret në thellësi, parandalon përhapjen e baktereve, lë lëkurën të hidratuar.... 💚 I gjeni në Farmaci Yasmin 💚
See More

Facebook Admin (31/01/2019 03:13)
👴👨👩👶👼Fortavit 👼👶👩👨👴
👉 Suplementi vitaminik i formuar ne menyre te pershtatshme per te gjitha moshat. Ne forme pikash me shije te embel luleshtrydheje per bebat tuaj 👶multivitamina me vitamine C dhe fluor ndihmon ne rritjen e imunitetit te bebit tuaj ,ndihmon ne hapjen e oreksit dhe ne daljen e dhembeve te pare te shendetshem. ✔ 👉Fortavit shurup per femije me te gjitha llojet e vitaminave ,mineraleve ,carnitina dhe hekur. Ndihmon ne rritjen dhe zhvillimin e femijeve tuaj. ✔ 👉...Nuk kishte sesi te mungonte Fortavit tablete per te rritur. Nje produkt italian i vlefshem per personat me avitaminoze(mungese vitaminash), renie imuniteti nga perdorimi i antibiotikeve, aktivitet i shtuar fizik i shoqeruar me kequshqyerje ✔
E gjeni ne #farmaciyasmin 🌹
See More

Facebook Admin (04/10/2018 00:10)
🐟🐟OMEGOR® Mega 3 është një suplement ushqyes nga vaji i peshkut, i pastër, jo i koncentruar dhe i një cilësie të lartë. Është i lehtë për t’u përthithur në sajë të formës natyrale të triglicerideve të EPA dhe DHA, që sigurojnë biodisponibilitet optimal dhe mungesën e erës së vajit të peshkut, karakteristikë e suplementeve ushqyese të zakonshme të vajit të peshkut.🐟🐠🦈🦑🐙🦐🐳
OMEGOR® Mega 3 është një mënyrë e lehtë për të siguruar marrjen e rekomanduar ditore të Omega-3 dhe është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ata që kërkojnë një suplement të pastër, me dozën e duhur dhe të balancuar të Omega-3.
E gjeni ne Farmaci Yasmin

Facebook Admin (28/09/2018 15:06)
Keni pobleme me kolesterolin??? Tani ju vjen në ndihmë Fisiostatin! Një suplement bimor komplet natyral që rrit metabolizmin e kolesterolit dhe favorizon ekuilibrin e peshës trupore. Shtesë ushqimore me bazë orizi i kuq i fermentuar, ekstrakt Amaranti ,Caj jeshil e koenzime Q10. Këshillohet një tabletë në ditë larg vakteve. Sepse natyra kujdeset për shëndetin tonë 🌻🌼⚘🌱🌺🌹🌸🌿🍀
E gjeni në Farmaci Yasmin 🐞

Facebook Admin (05/09/2018 19:04)
Këmbë të djersitura??? 😔 Aromë e pakëndshme??? 😫 Keni kruarje mes gishtave??? 🤔 Jo më! 🤗
🏅Foot powder me formulë të trefishtë; 🔵 Përthith lagështinë 🔵Lehtëson kruarjet... 🔵Kontrollon aromën e këmbëve Është e pershtatshme për të gjithë ju që punoni me orë të gjata me këpucë veshur dhe për të gjithë ju që merreni me aktivitet fizik. Me foot powder këmbët tuaja janë të lumtura 👣❣ E gjeni në Farmaci Yasmin 🤗
See More

Facebook Admin (20/08/2018 18:33)
Flokë të dëmtuar që bien dhe rriten me vështirësi???? Jo më një problem! 😉 Shampoja Bioblas me Procyanidine dhe Phytosterol ndihmon në rritjen e flokëve të fortë dhe të shendetshëm. E gjeni ne Farmaci Yasmin 😊

Facebook Admin (15/08/2018 03:12)
🍀Aloe vera gel I formuluar me ekstrakt te paster bime Aloe Vera vepron ne lekure te thate dhe te demtuar duke e hidratuar dhe ushqyer. I pershtatshem per lekuren e te gjithe pjesetareve te familjes suaj.
Perdoret ne ; 🌱 ne floke dhe ne skalp... 🌱ne lekuren delikate te bebeve tuaja 🌱per djegie te shkaktuara nga rrezet e diellit 🌱pas depilimit ose rruarjes 🌱ne fshikezat e krijuara nga kepucet 🌱ne gervishtje te vogla
E gjeni ne Farmaci Yasmin
See More

Facebook Admin (08/08/2018 16:58)
🌻Sun Screen Color Velvet🌻
Nje krem dielli me mbrojtje shume te larte 🧜‍♀️Rezistente ndaj ujit Formule shkencore inovative kunder rrezeve te demshme UVB/UVA/VIS/IR 👌... 💁‍♀️Siguron nje mbrojtje efektive qelizore ,efekt mat dhe nje lekure te fresket
I pershtatshem 🤩per te gjitha tipet e lekures 🤩per te gjitha moshat 🤩perdoret cdo dite ne lekure te paster 🤩 eshte jo vajor
E gjeni ne Farmaci Yasmin 😍🧡
See More

Facebook Admin (01/08/2018 18:56)
😇😇😇😇😇 CHICCO 👼👼👼👼👼

Facebook Admin (11/07/2018 16:17)
🍀Garcinia Cambogia🍀
Një produkt bimor italian për humbje në peshë
Garcinia Cambogia është një bimë e përhapur në Indinë jugore,Vietnam,Filipine dhe Kambogjia. Nga zhveshja e frutave të saj nxirret acidi hidroksicitrik që është lënda e saj karakteristike.... Garcinia Cambogia vepron ne 3 mënyra të ndryshme: 🍀favorizon ekuilibrin e peshës trupore, duke reduktuar përthithjen e sheqernave. 🍀ndërhyn në metabolizmin e yndyrnave duke kufizuar transformimin e tyre 🍀kontrollon ndjenjën e urisë🤗
Këshillohet t pihet 1 tabletë 30 minuta para çdo vakti kryesor me një sasi të madhe uji.
E gjeni ne Farmaci Yasmin🌼
See More

Facebook Admin (08/07/2018 00:19)
💛👼Per lekuren e bebushave tuaj Rilastil sjell ne treg linjen me te re te produkteve Dermastil🤱👼❣️
Mbroni lëkurën e bebit nga dermatiti i pelenave
💙RILASTIL DERMASTIL PEDIATRIC WATER-BASED CREAM *16% ZnO*... Është një trajtim ditor, më i përshtatshmi për të mbrojtur dhe për t'u kujdesur për lëkurën delikate të foshnjave dhe fëmijëve tek zona e pelenave. Ndërsa për sa I përket larjes së bebeve ju këshillojmë 🧡 Larësin për trup dhe flokë I cili nuk shkakton ndjesi djegieje në sy dhe vëçantia e këtij produkti qëndron tek pompa shtypëse, e cila krijon lehtësi për nënat gjatë larjes së bebes! 💛RILASTIL DERMASTIL PEDIATRIC OINTMENT Pomadë që këshillohet me përshkrim nga mjeku. Produkt anhidroz me veprim të fuqishëm zbutës dhe qetësues me përmbajtje të lartë lipidike .Përmban 20% ZnO dhe 10% Vitamina. Specifik për trajnimin e dermatitit të pelenave sidomos të inflamuar. 💜RILASTIL DERMASTIL PEDIATRIC BODY MILK Kujdes i veçantë për bebushin tuaj pas larjes. Qumësht trupi ,i pasur me gjalpë karrite , omega 3 dhe pantenol. Këshillohet për përdorim të përditshëm . Absorbohet menjëherë nga lëkura. Me e mira per lekuren e bebes tuaj quhet Dermastil E 👼gjeni ne Farmaci Yasmin 🌻
See More

Facebook Admin (05/07/2018 03:24)
💎Rilastil daily care 💎
Limited edition ne paketimin e ri 100ml
Një fytyrë e pastër është një fytyrë e shëndetshme.... Zbuloni më tepër rreth produkteve për përdorim të përditshëm: -Rilastil Daily Care solucion micelar pa shpelarje (për të gjitha tipet e lëkurave) -Rilastil Daily Care xhel pastrues purifikues (për lekura mikse dhe të yndyrshme) -Rilastil Daily Care qumesht purifikues (për lekura normale, te ndjeshme dhe delikate)
I gjeni ne Farmaci Yasmin 🌸
See More

Facebook Admin (03/07/2018 18:26)
Per pastrimin dhe hidratimin e fytyres suaj Rilastil sjell ;
💦 AQUA FACIAL CLEANSER☑️ Pastrimi i thellë është baza e trajtimit të fytyrës. Pastruesi i duhur duhet të heqë, plotësisht, papastërtitë, make up-in dhe grimin, por jo të largojë gjithë vajin e lëkurës dhe qelizat e shëndetshme. Për këtë arsye ne keshillojmë larësin delikat te AQUA i pasur me acid hialuronik, I cili rikthen menjëherë hidratimin dhe elasticitetin e saj. 💦 AQUA NORMALIZING FLUID ☑️... Lëkura juaj ka nevojë të hidratohet me patjetër! Per kete ne ju këshillojmë fluidin hidratues i cili absorbohet lehtë nga lëkura dhe që përmban përbërës aktivë me vetitë hidratuese, ribalancuese dhe matifikuese Zvogëlon prodhimin e sebumit në zonën e T-së, matifikon dhe lë të butë fytyrën. E gjeni ne Farmaci Yasmin 🌼♥️
See More

Facebook Admin (03/07/2018 02:50)
🍷🍾🍸🍹🍺🍻DRINK OVER🍻🍺🍹🍸🍷🍾
Është një formë e veçantë elektrolitësh dhe aminoacidesh që na ndihmon në reduktimin e efekteve negative të alkoolit, duke shndërruar mbetjet e alkoolit në " produkte " që organizmi i kalon lehtësisht. Pas një nate me alkool duhet Drink Over për të sjellë stabilitetin organizmit tuaj. Produkt 100% natyral. 🤗
E gjeni në Farmaci Yasmin

Facebook Admin (01/07/2018 02:00)
Netë pa gjumë se partneri/ja gërhet??? 😥 Ja zgjidhja : MediSnore Një produkt natyral pa efekte anësore i përbërë nga vajra minerale, glicerinë, vaj eukalipti dhe vaj mente. Përdoret para gjumi 😊 Anti gerhitje spray për netë të qeta . E gjeni ne Farmaci Yasmin

Facebook Admin (29/06/2018 01:56)
Gjendje jo e mire nga perdorimi i tepert i antibiotikeve? Virozat e stines po ju demtojne floren intestinale? Renie imuniteti? Zgjidhja eshte RestoraFlor RestoraFlor është një suplement ushqyes i përbërë nga probiotikë, prebiotikë (frukto-oligosakaride) dhe vitamina të grupit B kompleks. Probiotikët ndihmojnë në rivendosjen dhe ruajtjen e balancës së florës bakteriale intestinale, Vitaminat B2, B6, B12 ndihmojnë në reduktimin e dobësisë dhe lodhjes. Vitaminat B6 dhe B12 gjit...hashtu ndihmojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar. Dozimi dhe mënyra e përdorimit: Rekomandohet 1 flakon në ditë, 30 minuta përpara ose gjatë vaktit ushqimor, ose 2 ore pas marrjes së antibiotikut nga goja. • Rrotullohet kapaku në drejtim të lëvizjes së akrepave të orës derisa të ndjehet një kërcitje e lehtë që nënkupton çarjen e tapës së depozitës dhe derdhjen e përbërësve të produktit në lëngun e flakonit. • Flakoni tundet mirë deri në tretjen e plotë të përbërësve. Çdo depozitë që mund të mbetet lidhet me natyrën e produktit dhe nuk ndikon në cilësinë e tij. • Rrotullohet kapaku në drejtim të kundërt me lëvizjen e akrepave të orës dhe përmbajtja e flakonit konsumohet menjëherë. RestoraFlor një bashkëpunim tjetër i suksesshëm i kompanisë italiane UGA NUTRACEUTICALS E gjeni tek ne. Ne Farmaci Yasmin 😊
See More

Facebook Admin (27/06/2018 03:55)
🌞 Defence Sun 50 + 🌞
Krem dielli mbrojtës UVA/UVB rezistente ndaj ujit për të gjitha llojet e lëkurës 🌻 shquhet për cilësi, rehati dhe përhapet bukur në lëkurë 🌻 nuk ngjitet... 🌻 lehtësisht e përthithshme
🍀Bionike 🍀
E gjeni ne Farmaci Yasmin
See More

Facebook Admin (26/06/2018 19:26)
🍀🍀🍀New new new🍀🍀🍀
Sigvaris Sports Recovery 🏃⛹🏋⛷
Sigvaris Highlight for men🏃👣
... Sigvaris Cotton💎🌼💮
I gjeni ne Farmaci Yasmin 🤗
See More

Facebook Admin (24/06/2018 01:51)
Produkti më i ri kundër alergjisë
🌺 ALLERGOFF 🌺
Allergoff aplikohet në formë spray në lodrat prej pelushi, shtretër, jastekë, jorgane dhe kudo nëpër shtëpi. Ai ul ndjeshëm riskun nga alergjitë dermike dhe inhalatore.
... E gjeni në Farmaci Yasmin 🍀
See More

Facebook Admin (21/06/2018 19:07)
Jemi pjesë e buzëqeshjes suaj 😁
Lacalut 😉
*Lacalut Aktiv për të forcuar gengivat tuaja dhe për të parandaluar paradontopatitë, të cilat fillojnë me gjakosjen e mishrave të dhëmbëve.
... *Lacalut Sensitive kujdeset për dhëmbët e ndjeshëm dhe parandalon kariesin e qafës së dhëmbit
*Lacalut White largon njollat dhe mineralizon smaltin e dhëmbëve tuaj
*Lacalut White and Repair një pastë e veçantë për rimineralizimin e dhëmbit dhe zbardhimin e tij
*Lacalut White Edelweiss për dhëmbë të fortë, të bardhë dhe frymëmarrje të freskët
I gjeni në Farmaci Yasmin😀
See More

Facebook Admin (19/06/2018 18:02)
Mbrojtja më e mirë këtë verë??? ⛱🏖🌞🌡🌊
🌞 RILASTIL SUN SYSTEM🌞
Një linjë e kujdesit ndaj diellit e dizenjuar për tu përshtatur me të gjitha tipet e lëkurës përfshirë edhe ato më të ndjeshmet. Siguron mbrojtje dermatologjike para, gjatë dhe pas ekspozimit diellor, së bashku me përshtatshmërinë e një produkti bukurie 😊
... Sugjeruar nga Farmaci Yasmin
See More

Other Places:

1. TELIO_store
TELIO store, Bulevardi Zogu i Parë, Parruc, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06116, 19.50517
Phone: 0698833366 (telio-store.business.site/ )

2. Linja 150
Pedonalja "Kole Idromeno", 150 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 0692069336

3. Neptun Albania
Rruga kombetare Shkoder-Koplik KM6, 4301 Koplik
Coordinate: 42.1335265108, 19.4889038801
Phone: +35544505050 (www.neptun.al)

4. CONS JEANS pijaca
28 nentori, 0224 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: +355665690333 (www.consjeans.com)

5. Hankook Shkoder
4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 0673076062 (hankooktire-eu.com/ it)

6. Velari Isigina
Rruga e Gjere (rruga Bujar Bishanaku), tek kryezimi i Zdrales., 0123456789 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 0674287771

7. Parukeri e Velari Gloria
Lagja Kolaj, Hani Hotit, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.3367, 19.4342
Phone: 00355672741975

8. Emoi Albania
Pedonale, Shkodër, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0692565432, 19.5170241594
Phone: 355699329100

9. Bar Restorant Hotel Marina
Mjede Shkoder Albania, https://www.goog Mjedë, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0037994, 19.6177597
Phone: 0674380145

10. Italy Style

Coordinate: 42.0675, 19.5131

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About