PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Farmaci çimi
Place Type : Store, Vitamin Supplement Shop
Address : koplik qender , perballe me Posten, Kopliku, Shkodër, Albania
Coordinate : 42.2109896144, 19.4374966621
Phone : 0674676543
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Farmaci-çimi-189611854978145
304 people like this.
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 21:00
Tuesday: 08:00 - 21:00
Wednesday: 08:00 - 21:00
Thursday: 08:00 - 21:00
Friday: 08:00 - 21:00
Saturday: 08:00 - 21:00
Sunday: 08:00 - 21:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Farmaci çimi  Farmaci çimi  Farmaci çimi  Farmaci çimi  Farmaci çimi

Description:

Farmacia

Comments:

Facebook Admin (22/12/2018 18:08)
Antibiotiket nuk duhen perdorur per te trajtuar simptomat e rrufes dhe gripit , sepse ata jane infeksione virale dhe jo bakteriale ......

Facebook Admin (27/09/2018 00:21)
B I O S C A L I N P H Y S I O G E N I N A
Bioscalin, linja me e mire kundra renies dhe mirembajtjes se flokut!
Bioscalin PHYSIOGENINA kundra renies sezonale dhe per rivitalizim e flokeve, per te gjitha moshat.
... Shampo -Balsam -Ampula - Maske-Tableta
Bioscalin TRICOAGE 45+, per femrat e moshes 45+, renie qe vjen si pasoje e ndryshimeve fiziologjike dhe moshes. E rekomanduar para dhe gjate menopauzes.
Shampo -Balsam -Ampula - Maske-Tableta ♣️Bioscalin ENERGY UOMO, linja per meshkujt, i jep energji dhe forcim flokut ne menyre qe te kete rritje te shendetshme. Shampo -Ampula -Tableta
See More

Facebook Admin (02/08/2018 17:17)
Nga 1 gusht 2018 , Farmacia ka lidhur kontrate me Fondin e Sigurimit te Detyrueshem te Kujdesit Shendetesor FSDKSH per rimbursimin e ilaceve qe jane ne listen e Rimbursimit.
FARMACI ME RIMBURSIM

Facebook Admin (08/07/2018 13:56)
Perdorimet e ALOE VERES
1- Kundër djegieve
2- Rrathët e syve
... 3- Krem për fytyrën
4- Detox natyral
5- Scrub natyral
6- Aloe vera pas depilimit
See More

Facebook Admin (27/06/2018 21:00)
NUTRISCAL SHAMPO për flokë të shëndetshëm dhe plot shkëlqim!
NUTRISCAL Shampoo bazuar ne formulen e re permban Bioventin, e cila eshte nje kombinim perfekt per floke te shendetshem dhe te forte ! Nutriscal ka efekt - pastrues ne thellesi te skalpit duke nxitur keshtu rritjen e flokeve ,... - pastrimin e zbokthit si dhe ruajtjen e balances midis yndyres dhe thatesise se flokut !
See More

Facebook Admin (25/06/2018 13:32)
Gjatë temperaturave të larta është shumë e rëndësishme të qëndrojmë të hidratuar mos harroni te pini sa me shume uje

Facebook Admin (23/06/2018 20:08)
RILASTIL LABORATORI MILANO RILASTIL DAILY CARE DETERSIONE DELICATA
1. LATE DETERGENTE ... 2. GEL DETERGENTE PURIFICANTE 3. SOLUZIONE MICELLARE
See More

Facebook Admin (07/06/2018 21:10)
ALOE VERA gel oral per perdorim te brendshem
E konsideruar si nje bime magjike, ALOE VERA permban shumllojshmeri enzimash, vitaminash dhe mineralesh te cilat ndihmojne ne shendetin tone
Xheli i Aloa Veras ndihmon ne :... - pastron sistemin e tretjes , thene ndryshe purifikuese - ndihmon për të rigjeneruar rritjen e qelizave të reja lëkurës duke hequr ato të vdekura - pastron të gjithë trupin - ndihmon pastrimin e mëlçisë, veshkave dhe sistemit limfatik - stimulon sistemin imunitar duke rritur mbrojtjen e trupit - kryen veprime anti-inflamatore në sistemin e tretjes ekuilibron pH dhe florën bakteriale gastrointestinale (rastet e gastritit, ulcerave, kolitit, sëmundjeve të lukthit,sëmundjeve te zorrëve, mëlçisë... - ka veti antioksiduese, rigjeneruese, hidratuese dhe anti-moshe
Menyra e perdorimit:
2 here ne dite nga 20 ml larg ushqimit
See More

Facebook Admin (05/06/2018 20:53)
iDRATA TASHMË REHIDRATIMI ORAL ËSHTË MË I THJESHTË DHE MË I KËNDSHËM!
Tretësirë e gatshme për t'u marrë direkt në gojë. iDRATA mund të përdoret në temperaturën e mjedisit.
... Me tre shije të këndshme: limon, luleshtrydhe, portokall, brenda një paketimi të vetëm me 8 bustina x 62.5 ml, të gatshme për përdorim.
Ruani një hidratim të mirë dhe balancë korrekte elektrolitësh me iDRATA!
See More

Facebook Admin (05/06/2018 20:49)
ERILEN krem ose spray Dopo Sole , After Sun Qetësues pas ekspozimit në diell • Pa paraben • Nebulizator pa gaz • Pa alkool... • Për të rritur dhe fëmijë • Për lëkurë delikate • Hidratues, riparues,normalizues, ideal për të gjitha tipet e lëkurave delikate dhe të ndjeshme. • Me Sekrecione të kërmillit, Lule basani, Kalendulë dhe shumë ekstrakte natyrale të tjera.
See More

Facebook Admin (05/06/2018 20:46)
Mos nënvlerësoni kujdesin ndaj dhëmbëve! Infeksioni i tyre apo i gingivave mund të jetë një shkak i glicemisë së lartë. Përdorni pastën e dhëmbëve DentYucral diabetic.
Diabeti ёshtё faktor rreziku pёr parodontit.... Studimet e reja tregojnё se kjo lidhje mund tё jetё e ndёrsjelltё. Situatat e moskujdesjes sё plotё pёr dhёmbёt gjithashtu mund tё bёhen faktor rreziku pёr rezistencёn ndaj insulinёs dhe diabetit. Disa studime kanё identifikuar madje qё nё pacientёt tё cilёt vuajnё nga tё dyja problemet shёndetёsore, vёnia nёn kontroll e paradontitit mund tё pёrmirёsojё simptomat e diabetit.
See More

Facebook Admin (05/06/2018 20:23)
Fito Len Baby Pas pickimit nga mushkonjat
Fito Len Baby përmban aloe vera, kamomil, mëllagë dhe kalendulë. • Freskues i lëkurës... • Lëndë vepruese natyrale: të përshtatshme edhe për lëkurat më të ndjeshme dhe delikate. • Nuk është e yndyrshme dhe lë një aromë delikate në lëkurë. • Pa konservues • Pa alergjenë
See More

Facebook Admin (05/06/2018 20:11)
FITO REP BABY. Fëmijët tuaj do të ndihen të mbrojtur dhe do e pëlqejnë aromën e FITO REP BABY. • Mbron nga pickimet e mushkonjave të llojeve të ndryshme. Natyrale, efikase, efekt i vazhdueshëm. • Pa konservues • Pa alkool... • Spray pa gaz • Pa paraben Mbrojtje natyrale ndaj Mushkonjave.
See More

Facebook Admin (05/06/2018 20:06)
RestoraFlor Fermenti lattici te kombinuar me vitamina
Rivendos ekuilibrin e florës intestinale dhe kontribuon në rritjen e sistemit imunitar.
Indikacionet në:... Vomito dhe Diarrea akute Virozat e stines se veres Gjate Përdorimi te antibiotikëve.
Mënyra e përdorimit:
Dy flakoncinë në ditë larg ushqimit, ose 2 orë pas marrjes së antibiotikut.
See More

Facebook Admin (05/06/2018 17:47)
ASPIRIN PROTECT

Valmir Halilaj
Sherbim profesional, pasterti dhe shpejtesi!

Ermir Halilaj
The best

Other Places:

1. Detergjent Awesome USA in Shkoder
Rruga Dasho Shkreli, Rus Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0781581221, 19.5069766045
Phone: +355672288016 (www.google.com/ maps/ @42.077902,19.5075403,3a,55.3y,5.84h,92.68t/ data=!3m9!1e1!3m7!1sD8uLZE_aC-Sf..)

2. Moda Melissa

Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 0666521430

3. Moto Servis Besa
Rruga Pogej, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0735511982, 19.5201408863
Phone: 0673132773 (moto-servis-besa.business.site)

4. Flo Ayakkabı
FLO Ishkodra St. Rruga Kolë Idromeno, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.067807, 19.514672
Phone: +355696347555

5. Te Kristjani
Rruga Lin Delia, 4002 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0728145372, 19.5211949944

6. Drion
SH29, Velipoja, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.862948, 19.416519

7. Bargello Perfume Shkodër
Tek truma e dugajve te reja. Lgj.Vasil Shanto, Rr. Jeronim De Rada, Shkodër, Albania, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0696448063, 19.5170778036
Phone: 0673981888

8. Farmaci Kopliku
Bulevardi Zogu i Pare, Parruce, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06787, 19.51251
Phone: 022250980

9. Da Vinci & The Queen
Parruce, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06486, 19.50892
Phone: +355697821188

10. O&E shop
Parruce, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0676337769, 19.5114666224
Phone: 0676516305

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About