PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Farmacia Babamusta
Place Type : Beauty Salon, Health, Pharmacy, Health/Beauty, Pharmacy / Drugstore, Beauty, Cosmetic & Personal Care
Address : Albania, 2001 Durrës
Coordinate : 41.317834705, 19.4500494003
Phone : 00355-52-237386
Parking : street
Rating : -
Facebook : facebook.com/ farmaciababamusta
3.5K people like this.
Website : www.farmaciababamusta.com
Opening Hours :
Monday: 07:00 - 22:00
Tuesday: 07:00 - 22:00
Wednesday: 07:00 - 22:00
Thursday: 07:00 - 22:00
Friday: 07:00 - 22:00
Saturday: 07:00 - 22:00
Sunday: 08:00 - 21:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
Farmacia Babamusta Farmacia Babamusta Farmacia Babamusta Farmacia Babamusta Farmacia Babamusta Farmacia Babamusta Farmacia Babamusta Farmacia Babamusta Farmacia Babamusta Farmacia Babamusta Farmacia Babamusta

About The Business:

www.farmaciababamusta.com
Tani mund të blini direkt nga kompiuteri juaj çdo produkt nga farmacia që nuk është ilaç.
Ne bëjme gjithcka për te qenë aty kur ju keni nevojë.

Comments:

Facebook Admin (09/03/2019 01:49)
FILLERINA® KIT ME 2 APLIKATOR PRECIZ - GRADA 1 - LABO - SWISS PATENT
FILLERINA (GRADA 1)
Fillerina Face, mënyra e vetme antiaging lifting për përdorim në shtëpi.
... Trajtim, që zgjat 14 ditë. Veprimi kyc kryhet nga Fillerina Xhel, e cila aplikohet nëpërmjet një
aplikatori të vecantë me maje të mprehtë.
See More

Facebook Admin (27/02/2019 13:28)
Produktet e reja Biocollagenix nga ESI. Suplementi ushqimor i bazuar në kolagjenin e detit të hidrolizuar dhe shumë të pastër të Tipit I dhe III me dozë të lartë. Oferta e lëshimit: Për 27-28 shkurt - 10 %. 👨‍🔬 JUA SJELLIM ATY KU JENI JU: 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose... 📞 Tel: +3552-237386 ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ✅Pagesa në mbërritje të porosisë ose paypal ose ne banke.
See More

Facebook Admin (23/02/2019 00:41)
TURMERIC 550 mg X 60 KAPSULA (CURCUMIN) - SHAFRAN I INDISË - JAMIESON Curcumin Shafran i Indisë. 👨‍🔬 JUA SJELLIM ATY KU JENI JU: 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386... ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ✅Pagesa në mbërritje të porosisë ose paypal ose ne banke.
See More

Facebook Admin (14/02/2019 16:36)
Një zgjidhje natyrale dhe e efektshme për problemin e PSORIAZËS, AKNEVE,DIEGIEVE ETJ

Facebook Admin (12/02/2019 04:39)
Livinorm® përmban Hepa DTX Complex , një kombinim i tre përbërësve aktivë që janë të dobishme për shëndetin e mëlçisë dhe rigjenerimin e saj - Silymarin, Phosphatidylcholine dhe Alpha-lipoic acid. 👨‍🔬 JUA SJELLIM ATY KU JENI JU: 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386 ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ... ✅Pagesa në mbërritje të porosisë ose paypal ose ne banke.
See More

Facebook Admin (11/02/2019 01:46)
MemoPlus përmban një kombinim të veçantë të 5 përbërësve aktivë që kanë një ndikim pozitiv në kujtesën dhe përqendrimin dhe që rrisin komoditetin e përgjithshëm të trupit. 👨‍🔬 JUA SJELLIM ATY KU JENI JU: 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386 ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ... ✅Pagesa në mbërritje të porosisë ose paypal ose ne banke.
See More

Facebook Admin (10/02/2019 19:15)
ZBULO OFERTAT BIOSCLAIN (- 15 %) 10 -17 SHKURT 👨‍🔬 JUA SJELLIM ATY KU JENI JU: 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386 ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ... ✅Pagesa në mbërritje të porosisë ose paypal ose ne banke.
See More

Facebook Admin (08/02/2019 17:05)
RETIN ACTIVE x 20 TABLETA - VITAMINA PËR SYTË. TANI EDHE NË OFERTE - 20 %. 👨‍🔬 JUA SJELLIM ATY KU JENI JU: 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386... ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ✅Pagesa në mbërritje të porosisë ose paypal ose ne banke.
See More

Facebook Admin (08/02/2019 05:59)
FLAKONET PËR NJË LEKURE GJITHMONE TË RE. TANI EDHE NË OFERTE - 40 %. 👨‍🔬 JUA SJELLIM ATY KU JENI JU: 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386... ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ✅Pagesa në mbërritje të porosisë ose paypal ose ne banke.
See More

Facebook Admin (06/02/2019 05:47)
RUB • A - KREM KUNDRA DHIMBJEVE NE KYCE DHE MUSKUJ 👨‍🔬 JUA SJELLIM ATY KU JENI JU: 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386 ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ... ✅Pagesa në mbërritje të porosisë ose paypal ose ne banke.
See More

Facebook Admin (06/02/2019 04:11)
RESTORIA® DISCREET 150 mL - KREM KUNDRA THINJAVE. 👨‍🔬 JUA SJELLIM ATY KU JENI JU: 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386 ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ... ✅Pagesa në mbërritje të porosisë ose paypal ose ne banke.
See More

Facebook Admin (05/02/2019 17:43)
ℹ️ Informacion i përditësuar Situata e fruthit në Shqipëri 5 Shkurt 2019 📆
Lidhur me situatën e Fruthit në Shqipëri, Instituti i Shëndetit Publik bën me dije se për periudhën 01 Janar - 05 Shkurt 2019 numri i të prekurve me fruth është 51 raste (pozitive).... Grupmosha më e prekur është nën 2 vjeç, rreth 45.1% të rasteve të konfirmuara dhe pjesa më e madhe e rasteve të konfirmuara i përkasin qytetit të Tiranës. 👨🏻‍⚕️Instituti i Shëndetit Publik bën me dije se vazhdon vaksinimi sipas kalendarit kombëtar të vaksinimit për personat në moshën 1 dhe 5 vjeç. Po ashtu edhe vaksinime të tjera që i përkasin fëmijëve të prapambetur në vaksinim, të rriturve të pavaksinuar ose me një dozë, komunitetit rom, si edhe të gjithë personave që kanë qenë në kontakt me persona të dyshuar apo të sëmurë me fruth. 🗣 Instituti i Shëndetit Publik ju bën thirrje të gjithë prindërve të vaksinojnë fëmijët e tyre sipas kalendarit kombëtar të vaksinimit dhe udhëzimeve të ISHP-së për grupet që janë më të rrezikuara. 👉🏻 Jo vetëm fëmijët, por edhe të rriturit që nuk janë vaksinuar ndaj fruthit apo nuk kanë marrë dy doza të vaksinës, duhet të vaksinohen. 💉 Vaksinimi ndaj fruthit është mbrojtja më e mirë për parandaluar fruthin dhe komplikacionet që vijnë prej tij. Për shkak se kjo periudhë e vitit sjell rritje të numrit të rasteve të infeksioneve respiratore dhe gripit, bëhet akoma më i rëndësishëm vaksinimi, për të parandaluar përhapjen e fruthit. ✅
See More

Facebook Admin (08/09/2018 03:30)
OFERTA E DITËS 07/09/2018 VAZHDON NJË JAVË DERI 14/09/2018 PREGNACARE® ORIGINAL X 30 TAB - VITABIOTICS (- 10 %) 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386... ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ✅Pagesa në mbërritje të porosisë /Bank/Paypal.
See More

Facebook Admin (03/09/2018 08:31)
OFERTA E DITËS 03/09/2018 DERI MË DATË 08/09/2018 Aloe Vera Succo Activ Polpa 1 L - ESI - 15 % 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386 ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ... ✅Pagesa në mbërritje të porosisë /Bank/Paypal.
See More

Facebook Admin (03/09/2018 08:20)
OFERTA E DITËS 03/09/2018 DERI MË DATË 08/09/2018 Aloe Vera Succo Activ Polpa 1 L - ESI - 15 % 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386 ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ... ✅Pagesa në mbërritje të porosisë /Bank/Paypal.
See More

Facebook Admin (31/08/2018 07:46)
OFERTA E DITËS - LINJA E INTEGRATORËVE FLORADIX - 🔥 MINUS 10 % DERI MË DATË 15 SHTATOR 2018.🔥 SALUS HAUS - MADE IN GERMANY.. 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386... ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ✅Pagesa në mbërritje të porosisë /Bank/Paypal.
See More

Facebook Admin (28/08/2018 14:31)
OFERTA E DITËS - LINJA E FLOKËVE BIOSCALIN - 8 % 🖱️Porosit online duke klikuar tek foto ose 📞 Tel: +3552-237386 ✅Jua sjellim në ADRESËN TUAJ max 48 orë ✅Pagesa në mbërritje të porosisë /Bank/Paypal.

Facebook Admin (24/08/2018 15:31)
KREM ANTI-AGE 50 mL - ALOEDERMAL 💥OFERTE E DATËS 24 GUSHT💥 ➡️E përshtatshme për të gjtha llojet e lëkurës, ➡️Mund të përdoret si krem dite dhe krem nate. ➡️Për porosi ose për më shumë informacion klikoni tek foto:... ✅Jua sjellim në adresën tuaj ✅ Per vlera mbi 5000 lek transorti falas. ✅Paguaj në dorëzim
See More

Facebook Admin (21/08/2018 16:42)
MASKË FYTYRË PËR SHKËLQIM TË MENJËHERSHËM - BIONIKE KLIKONI TEK FOTO PËR MË SHUMË INFO:

Facebook Admin (21/08/2018 16:35)
MASKË FYTYRE HIDRATUESE DHE DETOX - BIONIKE KLIKONI TEK FOTO PËR MË SHUMË INFO

Facebook Admin (21/08/2018 16:32)
BLACK MASK - MASKË PASTRUESE PËR LËKURË ME PROBLEME - 75 mL - BIONIKE KLIKONI TEK FOTO PËR MË SHUMË INFO.

Facebook Admin (18/08/2018 02:52)
SPERMOTREND X 90 KAPSULA - SHTESË USHQIMORE PËR INFERTILITETIN MASHKULLOR - CATALYSIS

Facebook Admin (16/08/2018 05:20)
Sudocrem Antiseptic Healing Cream can be used to treat a number of skin conditions including: Nappy Rash Cuts Grazes Minor burns... Bed sores Chilblains Acne Eczema Sunburn.
See More

Facebook Admin (16/08/2018 05:17)
http://www.farmaciababamusta.com/index.ph p… Protection Oignons Hallux valgus - LABORATORIES URGO Gel polymére protecteur Lehtëson dhimbjen Anti-presion Nuk ndjehen në përdorim

Facebook Admin (16/08/2018 05:15)
TIMODORE TUBOLARE PROTETTORE PER DITA - DR.CICCARELLI

Facebook Admin (16/08/2018 05:10)
MAXTAPING KINEZIOTAPE BLU 5 CM X 4 M - OPPO & FARMAC ZABBAN Për më shumë Info klikoni tek foto:

Facebook Admin (15/08/2018 02:30)
WELLBABY MULTI-VITAMIN DROPS 1 - 12 MUAJSH 30 mL - VITABIOTICS Për më shumë Info klikoni tek foto:

Facebook Admin (15/08/2018 02:29)
WELLBABY MULTI-VITAMIN LIQUID 150 mL - VITABIOTICS Suplement i balancuar me kujdes për bebe dhe fëmijë Ky shirup është ideal për bebe dhe fëmijë të vegjël nga 6 muajsh deri në 4 vjeç. Për më shumë Info klikoni tek foto:

Other Places:

1. Sallon Bukurie Elona Sukth
Sukth I Ri, Durrës, Albania
Coordinate: 41.38173355, 19.53465289
Phone: 0684527422

2. Sallon Bukurie Ena
Sukth pran shinave te trenit, Durrës Sukthi, Durrës, Albania
Coordinate: 41.37015828, 19.55013749

3. Prezantojme dhe shesim produkte Avon
Pranë Bar Oslo, tek Vollga, Albania.Durres Durazzo, Durrës, Albania
Coordinate: 41.3231, 19.4414
Phone: 355692492255

4. AVIV by Emily
Lagjja 17, Rruga Stefan Kaçulini, Pallati Port View, Durrës, 2001 Durrës
Coordinate: 41.31884, 19.46132
Phone: 355697020552

5. 2S - nails
Lagjja 16 , ngjitur me kopeshtin Sorros, Durrës
Coordinate: 41.3167, 19.45

6. Borbardha Nails
Bulevardi Dyrrah, prane Pasticeri Pelikan, 10 m nga rruga kryesore., 2001 Durrës
Coordinate: 41.3167, 19.45
Phone: 00355684593230

7. Valentina Nails
L. 17, Rruga Mine Peza, 2001 Durrës
Coordinate: 41.3167, 19.45

8. Fustane Nusesh 'Dream Dresses'
Rrruga Adria, 2001 Durrës
Coordinate: 41.3183947326, 19.4509479404
Phone: 0697737711

9. Aloevera
Lagja nr1 'vollga durres', Durrës
Coordinate: 41.3167, 19.45
Phone: 0698417147

10. Be Active
Rruga Krujes, dyqani fundit djathtas, 1502 Fushë Kruja, Durrës, Albania
Coordinate: 41.4785324575, 19.7256500275
Phone: 0694703123

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About