PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Fast Travel&Tours
Place Type : Travel Agency, Park, Tour Agency, Vacation Home Rental, ATV Rental
Address : mustafa varoshi, 2001 Durrës
Coordinate : 41.3099382831, 19.4470960719
Phone : +355 696181261
Parking : valet
Rating : 4.60
Facebook : facebook.com/ Fast-TravelTours-12981538386030..
1.5K people like this.
Website : www.fastagency.al
 Fast Travel&Tours  Fast Travel&Tours  Fast Travel&Tours  Fast Travel&Tours
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Agjencia Fast Travel ofron sherbime si :
> Udhetime me avione, Tragete dhe Autobus
> Paketa Turistike individuale dhe grupe
> Imobilare

Comments:

Facebook Admin (13/05/2019 23:49)
📞 Sezoni ka filluar. Makina me qera 🚗🚕🚙 😍Mos e humbisni kete mundesi per te rezervuar 🤩 🤩Pushimet tuaja jane te organizuara 🧳🏖 😎Tregohuni te zgjuar ⌛️ 😍Cmime konkuruese😍... #qera #makina #rent #car #affitto #auto
See More

Facebook Admin (13/05/2019 22:27)
🤩🤩🤩

Facebook Admin (23/04/2019 04:07)
Apartamente dhe Vila per qera Javore

Facebook Admin (31/01/2019 23:12)
🚗 FAST RENT A CAR 🚗 🤩 Duke filluar 15 euro/dita + 7 dite ! 🤩 🚕 Tranferte Rinas -Durres 25 euro ! 🚕 📞 +355 069 61 81 261

Facebook Admin (26/04/2018 23:31)
😍😍😍

Facebook Admin (02/04/2018 22:32)
🏚️Apartamente pushimesh ne Durres
☑️Vendndodhja: Pallati i Sportit 🔷Cmimi: 100euro/nata
... 🏚️Jepet me qira javore, apartament 3+1, prane pallatit te sportit, me tre dhoma gjumi, kuzhine dhe sallon ndenje, me dy tualete, me pamje nga deti, orientim jug-lindje. Apartamenti ju krijon cdo facilitet te mundshem per ditet tuaja te pushimeve ne menyre qe ti shijoni ato ne maksimum. Apartamenti eshte teper komod, i arreduar me mobilje bashkekohore dhe teper cilesore, me te gjitha kushtet e nevojshme.Kapaciteti maksimal eshte 8 persona. 📧Per prenotime sa me shpejt ju ftojme te na kontaktoni!
#Fastrealestate #fastnewapartament #fastagency #fastrentanapartament #summerisnear #rentnow #fastchoice #fastinDurres #fastfacility #fastishereforyou #fasthome
See More

Facebook Admin (20/03/2018 22:41)
🌺Pranvere ne Berlin 🌺 Duke filluar nga 399 euro per person Hotel 4⭐⭐⭐⭐ Nisja ne dt 19/04 kthimi ne dt 23/04
... ✅Ne cmim perfshihen: 🛫-Fluturimi vajtje - ardhje nga Tirana 🏩-Akomodimi ne hotel 5 dite dhe 4 nete qendrim -Siguracion shendeti ne udhetim.
✍️ Nuk eshte e perfshire ne cmim gjithshka qe nuk eshte permendur me larte. Per me shume informacion ose modifikim sipas deshires na kontaktoni: 📱: 0696181261 / 0699345570 📧E-mail:fast.travel@live.com
See More

Facebook Admin (20/03/2018 22:31)
🌺🌺Pranvere ne Amsterdam 🌺🌺 Duke filluar nga 489 euro per person Hotel 3⭐⭐⭐ Nisja ne dt 16/04 kthimi ne dt 20/04
... Ne cmim perfshihen: 🛫-Fluturimi vajtje - ardhje direkt nga Tirana 🏩-Akomodimi ne hotel 5 dite dhe 4 nete qendrim -Siguracion shendeti ne udhetim.
✍️ Nuk eshte e perfshire ne cmim gjithshka qe nuk eshte permendur me larte. Per me shume informacion ose modifikim sipas deshires na kontaktoni: 📱:0696181261 / 0699435570 E-mail:fast.travel@live.com
See More

Facebook Admin (20/03/2018 22:25)
Pushime ne ☀️ISHULLIN E DIELLIT☀️ Rhodos
🔷Duke filluar nga 549 euro per person Hotel 3⭐⭐⭐ Nisja ne dt 16/06 kthimi ne dt 23/06
... Ne cmim perfshihen: 🛫-Fluturimi vajtje - ardhje nga Tirana 🏩-Akomodimi ne hotel 8 dite dhe 7 nete qendrim -Mengjes dhe darke per te gjithe ditet e qendrimit. -Siguracion shendeti ne udhetim.
✍️ Nuk eshte e perfshire ne cmim gjithshka qe nuk eshte permendur me larte. Per me shume informacion ose modifikim sipas deshires na kontaktoni: 📱: 0696181261 / 0699435570 E-mail:fast.travel@live.com
See More

Facebook Admin (01/02/2018 23:33)
☘️Pranvere ne Paris ☘️
Duke filluar nga 449 euro per person Hotel 3⭐⭐⭐ Nisja ne dt 29/03 kthimi ne dt 01/04
... Ne cmim perfshihen: 🛫-Fluturimi vajtje - ardhje nga Tirana 🏩-Akomodimi ne hotel 4 dite dhe 3 nete qendrim -Mengjeset per te gjithe ditet e qendrimit. -Siguracion shendeti ne udhetim.
***************************************** ***************************** 🔴 Nuk eshte e perfshire ne cmim gjithcka qe nuk eshte permendur me larte. Per me shume informacion ose modifikim sipas deshires na kontaktoni: 📱: 0696181261 ☎️: 0699435570 E-mail:fast.travel@live.com
See More

Facebook Admin (01/02/2018 23:24)
😍Milano 😍 Duke filluar nga 257 euro per person Hotel 4⭐⭐⭐⭐ Nisja ne dt 17/02 kthimi ne dt 20/02
... Ne cmim perfshihen: 🛫-Fluturimi vajtje - ardhje direkt nga Potgorica 🏩-Akomodimi ne hotel 4 dite dhe 3 nete qendrim -Mengjeset per te gjithe ditet e qendrimit. -Siguracion shendeti ne udhetim.
***************************************** ***************************** 🔴 Nuk eshte e perfshire ne cmim gjithshka qe nuk eshte permendur me larte. Per me shume informacion ose modifikim sipas deshires na kontaktoni: 📱: 0696181261 ☎️: 0699435570 E-mail:fast.travel@live.com
See More

Facebook Admin (29/12/2017 20:19)
❤️ #FASTTRAVEL te gjitha destinacionet ne Itali❤️ 🛫Fluturimi vajtje - ardhje Duke filluar nga ⭐⭐99 euro⭐⭐ Me #FAST #udhetimi shnderrohet ne #kenaqesi

Facebook Admin (17/11/2017 20:27)
❤️STAMBOLL❤️ Duke filluar nga 239 euro per person Hotel SARNIC PREMIER HOTEL 4⭐⭐⭐⭐ Nisja ne dt 27/11 kthimi ne dt 30/11 Ne cmim perfshihen:... 🛫-Fluturimi vajtje - ardhje nga Tirana direkt 🏩-Akomodimi ne hotel 4 dite dhe 3nete qendrim -Mengjeset per te gjithe ditet e qendrimit. -Siguracion shendeti ne udhetim
See More

Facebook Admin (10/10/2017 00:47)
PAKETE INDIVIDUALE AMSTERDAM NISJA ME DT 20/11/2017 KTHIMI 24/11/2017 5DITE 4NETE QENDRIMI 229 EURO SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni sa me shpejt, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire.... PER INFO NA KONTAKTONI NE NR CEL:0696181261
See More

Facebook Admin (08/10/2017 23:42)
PAKETE INDIVIDUALE PRAGUE. NISJA 16/11/2017 KTHIMI 19/11/2017 4DITE 3NETE QENDRIMI 339 EURO PERSONI PAKETA PERFSHIN:... 1.UDHETIMIN ME AVION TIRANE-PRAGUE-TIRANE 2.TRASFERTA AEROPORT-HOTEL-AEROPORT 3.AKOMODIMI NE HOTEL REZIDENCA EMMY 4⭐⭐⭐⭐ ME MENGJES PER DITET E QENDRIMIT 4.SIGURACION SHENDETI NE UDHETIM. SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni sa me shpejt, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire. PER INFO NA KONTAKTONI NE NR CEL:0696181261
See More

Facebook Admin (08/10/2017 23:38)
PAKETE INDIVIDUALE PARIS. 5DITE , 4 NETE QENDRIMI NISJA DT.31/10/2017 KTHIMI 04/11/2017 339 EURO PER PERSON PAKETA PERFSHIN:... 1.UDHETIMI ME AVION TIRANE-PARIS-TIRANE (DIREKT) 2.TRANSFERTA AEROPORT-HOTEL-AEROPORT 3.AKOMODIMI NE HOTEL KYRIAD 3⭐⭐⭐ ME MENGJES PER TE GJITHA DITET E QENDRIMIT 4.SIGURACION SHENDETI NE UDHETIM. SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni sa me shpejt, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire. PER INFO NA KONTAKTONI NE NR CEL:0696181261
See More

Facebook Admin (08/10/2017 23:35)
PAKETE INDIVIDUALE BUDAPEST: 5 DITE QENDRIMI DHE 4 NETE 299 EURO PER PERSON DATA 24-28 / TETOR. PAKETA PERFSHIN:... 1-UDHETIM ME AVION NGA TIRANE - BUDAPEST-TIRANE 2-TRANSFERTA : AEROPORT HTL AEROPORT 3-AKOMODIM NE HOTEL 4 ⭐⭐⭐⭐ ME MENGJESI PER TE GJITHA DITET E QENDRIMIT 4- SIGURACION SHENDETI. SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni sa me shpejt, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire. PER INFO NA KONTAKTONI NE NR CEL:0696181261
See More

Facebook Admin (27/07/2016 01:30)
Kan filluar ofertat per muajin Shtator nga Dt 10-30 dhe per muajin Tetor. Behuni te zgjuar...

Facebook Admin (19/11/2015 17:12)
Tani mund te udhetoni me lire dhe komod me Al-Italian. Cmimet me te lira nga Sitet + bagazhe falas(20kg)

Belul Mici
Amazing

:)
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About