PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Fitness Euxhen
Place Type : Gym, Gym/Physical Fitness Center
Address : albania, lagje sarreq ,prane kishes se madhe Shkodër, Albania
Coordinate : 42.06488405, 19.51807155
Phone :
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Fitness-Euxhen-538895079488164/..
1K people like this.
 Fitness Euxhen  Fitness Euxhen  Fitness Euxhen
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

kjo eshte palester ,me salle force ,aerobi dhe fitness

Description:

eshte per trupa qe synojne te behen body building,per trupa fitness qe duan nje trup jo te egzagjeruar nga muskujt por te definuar si dhe per femra e njejta gje por qe plus ka aerobine qe e drejton nje profesioniste per ato qe duan thjeshte trup atletik.meshkujt drejtohen nga instruktori dhe femrat nga insruktorja.eshte ambjent i qete,i paster dhe me kushte shum te mira. mbi te gjitha shum familjare. faleminderit per mirkuptimin.ju mirpresim!

Comments:

Facebook Admin (24/06/2018 15:59)
U shimi i menxhesit

Facebook Admin (28/05/2018 02:41)
Aerobi ne Fitness Euxhen💪💪💪

Facebook Admin (26/05/2018 19:38)
Fitnesseuxhen
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About