PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Elbasan - GRAND GALA
Place Type : Shopping Mall, Business Service
Address : lgj kongresi, 3001 Elbasan, Albania
Coordinate : 41.1149260734, 20.0839841366
Phone :
Parking : lot
Rating : 4.60
Facebook : facebook.com/ GalaFashionShoes/
220K people like this.
Website : grandgala.shop/
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 22:00
Tuesday: 08:00 - 22:00
Wednesday: 08:00 - 22:00
Thursday: 08:00 - 22:00
Friday: 08:00 - 22:00
Saturday: 08:00 - 22:00
Sunday: 08:00 - 22:00
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Business Pictures:

 GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA GRAND GALA

 

About The Business:

Shoes

Comments:

Facebook Admin (30/01/2019 01:48)
GRAND GALA OFERTE 1500 LEKE :)

Facebook Admin (29/01/2019 19:08)
GRAND GALA OFERTE 1500 LEKE :)

Facebook Admin (29/01/2019 18:42)
GALA KIDS 1500 LEKE :)

Facebook Admin (29/01/2019 00:00)
GRAND GALA 2000 LEKE :) KOMODITETI NE KEMBEN TUAJ !

Facebook Admin (28/01/2019 20:00)
GRAND GALA 2000 LEKE :) KOMODITETI NE KEMBEN TUAJ !

Facebook Admin (28/01/2019 19:18)
GRAND GALA 1500 LEKE :) KOMODITETI NE KEMBEN TUAJ !

Facebook Admin (28/01/2019 16:50)
GALA KIDS 1500 LEKE :)

Facebook Admin (27/01/2019 00:30)
GRAND GALA 2000 LEKE KOMODITETI NE KEMBEN TUAJ !

Facebook Admin (27/01/2019 00:00)
GRAND GALA 1500 LEKE KOMODITETI NE KEMBEN TUAJ !

Facebook Admin (26/01/2019 18:34)
GRAND GALA 1500 LEKE KOMODITETI NE KEMBEN TUAJ !

Facebook Admin (26/01/2019 17:12)
GRAND GALA KOMODITETI NE KEMBEN TUAJ !

Facebook Admin (26/01/2019 03:23)
NUMRAT E FUNDIT EDHE ULJA E FUNDIT(per kete sezon) 1000 leke Neser ne Grand Gala elbasan edhe www.gala.al

Facebook Admin (26/01/2019 00:13)
NUMRAT E FUNDIT EDHE ULJA E FUNDIT(per kete sezon) 1000 leke Neser ne Grand Gala elbasan edhe www.gala.al

Facebook Admin (25/01/2019 16:33)
GRAND GALA KOMODITETI NE KEMBEN TUAJ !

Facebook Admin (21/01/2019 17:40)
Kepuce te sheshta me cmimin special 1500 leke :)

Facebook Admin (03/08/2018 00:45)
GRAND GALA OFERTE 1500 LEKE :)

Facebook Admin (03/08/2018 00:21)
GALA SHOES 2400 LEKE :)

Facebook Admin (02/08/2018 23:21)
GALA LIVE SHOP

Facebook Admin (02/08/2018 18:58)
GRAND GALA OFERTE 1500 LEKE :)

Facebook Admin (02/08/2018 18:25)
SHOP NOW : https://gala.al/collections/new-in

Facebook Admin (02/08/2018 16:42)
GRAND GALA OFERTE 1500 LEKE :)

Facebook Admin (02/08/2018 00:45)
GRAND GALA OFERTE 1000 LEKE :)

Facebook Admin (02/08/2018 00:30)
GRAND GALA OFERTE 1500 LEKE :)

Facebook Admin (01/08/2018 17:12)
GRAND GALA OFERTE 1500 LEKE :)

Facebook Admin (01/08/2018 15:29)
GRAND GALA OFERTE 1500 LEKE :)

Facebook Admin (01/08/2018 01:02)
GRAND GALA OFERTE 1500 LEKE :)

Facebook Admin (01/08/2018 00:36)
GALA SHOES OFERTE NGA 2500 LEKE BEHEN 2000 LEKE :)

Facebook Admin (01/08/2018 00:21)
GALA SHOES OFERTE NGA 2500 LEKE BEHEN 2000 LEKE :)

Facebook Admin (31/07/2018 16:00)
GRAND GALA OFERTE 1000 LEKE :)

Facebook Admin (31/07/2018 14:58)
GRAND GALA OFERTE 1500 LEKE :)

Facebook Admin (31/07/2018 00:35)
GALA SHOES OFERTE NGA 2500 LEKE BEHEN 2000 LEKE :)

Facebook Admin (31/07/2018 00:12)
GALA SHOES OFERTE NGA 2500 LEKE BEHEN 2000 LEKE :)

Facebook Admin (30/07/2018 18:35)
GALA SHOES OFERTE NGA 2200 LEKE BEHEN 1500 LEKE :)

Facebook Admin (30/07/2018 17:59)
GALA SHOES OFERTE NGA 2500 LEKE BEHEN 2000 LEKE :)

Facebook Admin (30/07/2018 17:24)
GALA SHOES OFERTE NGA 2500 LEKE BEHEN 1800 LEKE :)

Vali Ago
E kenaqur nga cilesia dhe sidomos nga sherbimi I vajzes me emrin XHESI,faleminderit per sherbimin!

Sonila Matraxhiu
Cilesi dhe cmime shume te mira.vajza me emrin Xhesi shume e sjellshme.faleminderit Xhesi per sherbimin

Sokol Agolli
sherbim dhe cilesi e persosur. Entiola Leka si gjithmone me sherbimin e duhur...

Sergio Pecaku
Super oferta,super produkte,super produkte dhe mundesi zgjedhjeje, faleminderit Xhesika per sherbimin dhe qe ma ben me te leht zgjedhjen

Renato Ajasllari
Cilesi dhe sherbim shume i mire!faleminderit Xhesit per sjelljen dhe sherbimin e mire

Melisa Leka
Dyqani me i mire i kepuceve ne qytet. Faleminderit Xhesi per miresjellsjen dhe sherbimin e ofruar �

Lori Lulu
Grand Gala the best. Na ofroni cdo dite kepuc mjaft te mira dhe gjithashtu me cmim mjaft te leverdisshem.. jam kliente e perhershme e juaja.. Jam e kenaqur gjithashtu dhe nga sherbimi i vajzave.. ne vecanti dua te falenderoi njeren prej tyre Xhulian.☺😊

Klea Calja
Cdo femer mbetet e kenaqur nga kepucet Gala! Faleminderit XHESI per sjelljen e mire dhe korrektesen. ❤

Kela Firanji
Cmime te arsyeshme, cilesi shume e mire dhe nje stuff i mrekullueshem sidomos znjsh Eni e sjellshme, e palodhur dhe gjithmon me ate buzeqeshjen e embel!!!

Kafka Kafka
Ne te ju realizojm endrren ton si te vishemi jeni shum te mir sidomos vajzat shum te sjellshme dhe mirkuptuese ju uroj sa me shum sukses ne pun :-*

Jurgen Lleshi
Cilesia shum e mire dhe modele shume te bukura.

Flm XHESI per sherbimin dhe sjelljen e mire.

Jolanda Sula
Kepuce te kendshme dhe staf fantastik...Xhesi flm per sherbimin dhe durimin ��

Iliri Shinplaku
Cilesi e mire dhe kepuce te bukura..Faliminderit XHESIT per sherbimin dhe sjelljen e mire

Enada Kasemi Milushi
Shume te sjellshem ne komunik e korrekt me dergesat . Malli i pershtatshem per cmimin ..

Dyshi Hoxha
Shume e kenaqur faleminderit ������������� �������

Blerta Pisha Skura
Kepuce te mira dhe te bukura �falenderoj Xhesin per sjelljen dhe sherbimin �

Bena Kapllani
��

Alémsha Grykshi
Give a girl the right shoes and she can conquer the world...

Alesio Duraj
Nje faqe e mrekullueshme . Korrekte dhe mbi te gjitha kane cilesi te maalit . Jeni e vetmja faqe me gjera cilesore dhe shume te bukura . Bravo Grand Gala <3 <3 :* :* :p :p

Al Al
Te sakte te shpejte dhe shum origjinal. Ja vlen te blesh produktet e tyre...
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About