PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Geni Travel Agency
Place Type : Travel Agency
Address : Rruga .Aleksander Goga .Lagja Nr 7. Prane Gjykas ne Durres, Dures, Durrës, Albania
Coordinate : 41.3379517, 19.4443493
Phone :
Rating : 4.70
Facebook : facebook.com/ Geni-Travel-Agency-678811692255..
133 people like this.
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 08:00
Tuesday: 09:00 - 08:00
Wednesday: 09:00 - 08:00
Thursday: 09:00 - 08:00
Friday: 09:00 - 08:00
Saturday: 09:00 - 08:00
Sunday: -
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Geni Travel Agency

About The Business:

Bileta trageti.avioni.autobuza.
Siguracione te te gjitha llojeve ejt..

Comments:

Facebook Admin (29/05/2018 16:15)
KORFUZ 1-3,8-10 QERSHOR MENGJES DARKE 79 EURO😎😎😎😎😎

Facebook Admin (21/02/2018 17:38)
Shitet Mercedes-benz S 320 Cdi Viti- 2005 Kamio - automatike Me dokumentacion te rregullt Cmimi: 4500 eur... Cel: 0693421599
See More

Facebook Admin (21/02/2018 17:34)
Shitet Mercedes - benz C 200 Cdi Viti- 2000 Kamio- manuale Me dokumentacion te rregullt Cmimi: 2800 eur... Cel:0693421599
See More

Facebook Admin (22/09/2016 17:15)
🗻Mirë se vini në Bianca Resort & SPA 🏔 Bianca është një vendpushim ekskluziv, duke ofruar të gjitha sofistikimin dhe comfortin e një hoteli të klasit botëror kombinuar me një ambient shtëpie dhe elegancën e një vile private. . Ky resort ofron 25 metër pishinë të brendshme dhe një pishinë për fëmijë, spa dhe shume fasilitete te tjera. ⭐️Paketa perfshin ⭐️ 🏩akomodimin 2 net dhe 3 dite ne hotel , ... 🍲sherbimin Hb ( me mengjes dhe darke) , 🏋⛷🏊🏻perdorimin e sauna, palester , Hamam , Free Wi-fi. Cmimi 82 EUR per 1 person duke filluar nga 1 Tetori Tel: 052 (2) 26189 Cel: +355 (0) 693421599
See More

Facebook Admin (06/09/2016 21:00)
🍁🌸#Vjeshta vjen me #Super #Cmime🍂🌹 1-🍁 #Budva #Kotorr #Yahti #Tahiti #PortoMontenegro 11; 18 Shtator 💲15 € 2-🍂#Oher #Struge #ShenNaum #Tushemisht 11; 18 Shtator 💲15 € 3🌺 #Vjeshte ne #Voskopoje #Korce #Drilon 4 11; 18 Shtator 💲1500 leke... 4-🌹Vjeshte ne #Dardhe-Voskopoje 3-4; 10-11 Shtator 💲 39 € 5- 🌅#Lefkada #Preveza 4 dite & 3 nete 155 € Tel: 052 (2) 26189 Cel: +355 (0) 693421599
See More

Facebook Admin (27/08/2016 21:25)
🚌 Tur 5 ditor Vjene - Budapest - Beograd 👉 Date: 20 - 24 Shtator ; 199 Euro/personi ✅ Në cmim 199 Euro përfshihen: * Udhetim me autobus komod. * Akomodim në hotel... * Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. * Shoqërues shqiptar gjatë udhetimit Email:geni.travelagency@gmail.com Tel: 052 (2) 26189 Cel: +355 (0) 693421599
See More

Facebook Admin (27/08/2016 21:13)
🎄 Tur në Valbonë 🎄 Cdo fundjavë Mëngjes, drekë, darkë, bileta tragetit, transport dhe shoqërues. 2 ditë 59€ Email:geni.travelagency@gmail.com... Tel: 052 (2) 26189 Cel: +355 (0) 693421599
See More

Facebook Admin (27/08/2016 21:08)
🗼 TUR NË #PARIS 🗼 € 395 10 Shtator, 4 ditë, me transavia Airlines. - Akomodimi në hotel 3* me mëngjes. - City Tour Paris. Email:geni.travelagency@gmail.com... Tel: 052 (2) 26189 Cel: +355 (0) 693421599
See More

Facebook Admin (18/08/2016 23:52)
All Inclusive, Halkidiki, 5 Ditë €209, Nisja më 26 Gusht. Transporti i përfshirë. -Hotel Bellagio 3* - 5 Ditë €209 -Hotel Kriopigi 4* - 5 Ditë €249 Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.... Email:geni.travelagency@gmail.com Tel: 052 (2) 26189 Cel: +355 (0) 693421599
See More

Facebook Admin (26/07/2016 17:14)
Tur 10 Ditor per vetem 499 Euro Datat e Gushtit: 5 – 14 Gusht ; 20 – 29 Gusht Dita e pare: Nisja ne oren 05:00 te mengjesit nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare ne Muriqan, vazhdimi i udhetimit gjate rivieres se Malit te Zi. Do te bëhet nje kalim pa ndalesa nga Bar, Budva dhe Tivati, ku me traget do te kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdohet udhetimi me autobuz në territorin Kroat. Vazhdimi i udhetimit per ne Rijeka. Sistemimi në Hotel prane Opatija....
Continue Reading

Facebook Admin (19/07/2016 15:27)
-109 personi në Hotel Pegasos 3* në qendër të Lefkadës buzë detit -3 ditë -nisja me 22 Korrik -me mëngjes dhe darkë Datat e tjera te nisjeve:
... – 22, 29 Korrik. Cmimi €109 – 5, 19 Gusht. Cmimi €129 – 2, 9 Shtator. Cmimi €109
Email:geni.travelagency@gmail.com Tel: 052 (2) 26189 Cel: +355 (0) 693421599
See More

Facebook Admin (19/07/2016 15:17)
Udhetim 1 Ditor drejt Budves !!!!
-cdo te diele, €15 -vizitë një ditore -nisja me 24 Korrik
... Ora 06.00 Nisja nga Tirana. Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan Gjate rruges bejme nje ndalese panoramike ne Ishullin e njohur Shen Stefan . Vazhdojme drejt Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve. Pjesen tjeter te dites e shfrytezojme per plazh ne PLOCE. Schiuma Party dhe plazh.
Nisja drejt Tiranes, mberritja rreth ores 21:00 te mbremjes .
Email:geni.travelagency@gmail.com Tel: 052 (2) 26189 Cel: +355 (0) 693421599
See More

Facebook Admin (06/07/2016 17:16)
Bellagio 3*, All Inclusive, Halkidiki, 3 Netë €126 dhe 7 Netë €295, Nisje më 12 Korrik.
Cel:0693421599 Tel: 052226189 E-mail:Geni.travelagency@gmail.com
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About