PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Gjirokastër - Transit Station

Transit Station at Gjirokastër, Albania

Found: 4 Places, 1 Pages
Page:   1

1. Stacioni i Pyjores
Gjirokastër County, Albania
Coordinate: 40.1165132, 20.3314877

2. Bulevardi 18 Shtatori
Bulevardi 18 Shtatori, Gjirokaster, Albania
Coordinate: 40.0843185, 20.1439583

3. Gjirokaster
Gjirokaster, Albania
Coordinate: 40.0845395, 20.1439694

4. Parking dhe Stacion Autobuzi
Këlcyrë, Albania
Coordinate: 40.3131752, 20.1935647

Found: 4 Places, 1 Pages
Page:   1
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About