PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Gold Event
Place Type : Store, Business Service, Wedding Planning Service, Gift Shop
Address : Rruga Hafiz Sabri Bushati, Shkodër, Albania
Coordinate : 42.072977622, 19.5097102037
Phone : 00355 67 212 52 69
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ goldevent2017
2.1K people like this.
 Gold Event
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Gifts & Events planner

Description:

Gifts & Events planner

Comments:

Facebook Admin (13/02/2019 19:37)
Korniza te personalizuara, ne kanavace 😍

Facebook Admin (12/02/2019 21:01)
Trendafili i perjetshem me mbishkrimin qe ju deshironi.. 🌹💝🤗

Facebook Admin (08/02/2019 00:05)
Zgjidhni dhuraten tuaj dhe ne e personalizojme per ju.. Ju mirepresim 😊🌹💝

Facebook Admin (07/02/2019 05:59)
😊 sapuna ne forme trendafilash 🛀🧖‍♀️🌹🐻

Facebook Admin (05/02/2019 23:00)
trendafili i perjetshem 😍😊💖

Facebook Admin (05/02/2019 19:53)
Mbajtese celesash te personalizuara, te thjeshta dhe me drite.. 💖😍💖

Facebook Admin (04/02/2019 15:52)
valentine box 😍🍫🍭💖

Facebook Admin (03/02/2019 03:18)
😍🤗

Facebook Admin (02/02/2019 23:27)
😋😍🤗

Facebook Admin (02/02/2019 08:16)
Nese po kerkoni te beni dhurata te vecanta me kujtimet me te dashura.. 😍 na kontaktoni per porosi.. ju mirepresim 🤗

Facebook Admin (31/01/2019 20:47)
"Trendafili i perjetshem" me dedikime te personalizuara 😍🌹❤🌹😍 #goldenrose #eternalroses #eternallove #trendafil #dhuratatepersonalizuara #dhuratatevecanta #shenvalentin #ebukuradhebisha #beautyandthebeast #beauty #handmadegifts

Facebook Admin (30/01/2019 22:26)
Uroni njerezit e zemres me dedikime te vecanta gdhendur poshte "Trendafilit te perjetshem" 🌹 🥀❤⚘

Facebook Admin (29/01/2019 07:55)
Mozaike me fotot tuaja me te dashura, ne formen qe ju zgjidhni ne modele te larmishme duke iu pershatur gjithmone shijes suaj.. Ju mirepresim 😊🤩🤗

Facebook Admin (27/01/2019 22:06)
korniza te personalizuara 🐥💗🐥

Facebook Admin (24/01/2019 23:32)
Trendafili i perjetshem, dhurata ideale per cdo feste.. 😊 me forma dhe dedikime te ndryshme.. 😍

Facebook Admin (24/01/2019 23:28)
"mesazhe ne shishe".. dhjetra dedikime e mesazhe dashurie, me paketim te personalizuar.. 💝

Zmijan Velia
Zgjidhja e duhur!

Willie Nelson
wonderful

Vangjush Mucollari
Useful!

Saimir Hysjeni
nice

Mirvan Hamja
nice

Jetmir Harapi
shkelqyeshem (Y)

Diti Alb
super dyqat kompjutrash kety ban edhe per formatime

Bujar Bajraktari
:D

Besimtarja Muslimane
Servis Profesional

Ardit Haxhija
Supperrr ;)

Ali Leti
(y)

Other Places:

1. Caffe Shop A3
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.064628, 19.509252

2. Bulldog Hostel & Club
Rruga Gjuhadol 48, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675461662, 19.5176625252
Phone: +355684720601

3. Miri Computers
Rr. Prek Cali, Perballe Ish Deges Ushtarake, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 069231430

4. Klea Store
Rruga Martin Camaj, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.07426, 19.51559
(kleastore.wix.com/ website)

5. Dyshek ALB Flex
Shkoder, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355692341715

6. Heqimi Shop
Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0688996, 19.51334209

7. Amc Shop
Bulevardi Skënderbeu, 1 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: 089342521

8. 2000
Bogdaneve, 1001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245

9. Urban Shop
rr.Edit Durham, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: 0696048792

10. Gegnia Lule
Fahri Ramadani, Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0745745456, 19.5149374008
Phone: +355 67 227 42 42

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About