PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Vlorë - Golden Hands
Place Type : Beauty Salon, Beauty, Cosmetic & Personal Care
Address :
Coordinate : 40.3253, 19.4714
Phone :
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Golden-Hands-489497861097825
25 people like this.
 Golden Hands  Golden Hands
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Golden Hands eshte shoqeri e krijuar nga Matura 2010-2013 me vizion: Te jemi Lider ne Llojin Tone !!
Eshte nje kompani sherbimesh e cila organizon aktivitete te ndryshme, si festa, koncerte etj. Na gjeni ne Orikum, ne gjimnazin Hasan Pulo :)

Description:

Kompania jone me president Xhesian Balili, eshte e ndare ne 5 departamente ku secili mbikqyret nga nje drejtor. Jemi kompani sherbimesh dhe si e tille organizojme aktivitete te ndryshme ku kemi korrur suksese dhe pelqim nga publiku. Misioni jone? Eshte i lehte ,..te dallohemi per ate cka punojme dhe te shtrihemi me gjere ne publik.

Comments:

Facebook Admin (17/05/2013 15:13)
Top genjeshtrat e femrave: -e bleva 80 euro (e ka ble te gabi me 5mij lek) -nuk e di nga e ka gjet numrin tim -isha tu pi kafe me nje shoqe -per 5 min u bera gati -nuk isha on kur ti me shkrujte -desh mu thy thoi! Top genjeshtrat e meshkujve -te dua shum -vdes per ty -vec se me mbajten se do e kisha shqyer -jam tu ardh (nderkoh po shikon ndeshjen me shoket per 7 pale qejfe) -muajin tjeter do ma sjellin motorin sportiv (pas nje muaji e shef me abone autobusi) -kam 1 vit qe bej palester -ate gocen e kam pas un!
D.B.NJ-RENALDO

Facebook Admin (17/04/2013 00:49)
Gjithmone te paret, gjithmone te miret, te palodhur, te pafjale, me ate mirekuptimin, besimin, respektin dhe dashurine e mbi te gjitha me vullnetin e hekurt dhe deshiren e cmendur ne gjak per te qene Triumfuesit, ne Kompania Jone GOLDEN HANDS pranohemi ne Tirane per te vazhduar me tej suksesin tone. Faleminderit te gjitheve dhe shume Urime per...NE matura XIIB 2010-2013. Drejtoresha Marrdhenieve me Publikun Izolda Haxhiaj.

Facebook Admin (10/04/2013 01:50)
Shkrimi i një plaku...
“Nëse do të mundesha të jetoja edhe një herë jetën time, herën tjeteër do të kërkoja të bëja më shumë gabime. Nuk do të kërkoja të isha kaq i përsosur. Do të pushoja më shumë. S`do t`ua vija kaq shumë veshin gjërave. Do të isha më harrakat nga sa kam qenë në këtë udhëtim. Njoh shumë pak gjëra të cilat do t`i merrja seriozisht. Do të isha më kokë shkretë. Do të isha më pak i përkushtuar ndaj pastërtisë dhe higjenës. Do të përballoja më shumë rreziqe, do... të bëja më shumë udhëtime, do t`u ngjitesha më shumë maleve, do të notoja në më shumë lumenj, do të vështroja mëshumë perëndime dielli, do të shkoja në më shumë vende ku nuk kam qenë kurrë. Do të haja më shumë akullore dhe më pak fasule. Do të kisha më shumë probleme të vërteta e më pak probleme imagjinare. Shikoni, unë isha njëri prej atyre që jetonin me maninë për t`i paraprirë së keqes, bëja jetë të matur dhe të arsyeshme, çdo orë dhe çdo ditë. Oh, kam pasur çastet e mia të çmendurisë, dhe po të më duhej të rifilloja nga e para, do të dëshiroja të kem më shumë prej këtyre momenteve. Madje do të kërkoja të mos kisha gjë tjetër veç këtyre çasteve të bukura... Isha një nga ata - vazhdon plaku - që nuk shkojnë në asnjë vend pa termometrin me vete, pa barsën e ujit të ngrohtë, pa pardesynë, madje edhe pa parashutën. Po të filloja përsëri nga e para do tëudhëtoja më me pak bagazhe. Po të më duhej të nisja nga e para, do të filloja të ecja zbathur që nga fillimi i pranverës deri në vjeshtën e vonë. Do të bëja më shumë xhiro në tëgjitha llojet e lojërave për fëmijë... Do të soditja më shumë perëndimet e diellit dhe do tëluaja më shumë me fëmijët, po ta rijetoja jetën time përsëri! Por nuk e kam këtë mundësi!!!!!!
D.B.NJ-Renaldo
See More

Facebook Admin (09/04/2013 16:03)
I uroj DREJTORESHES SE MARDHENIEVE ME PUBLIKUN zonjushes IZOLDA HAXHIJA edhe 100 vjece ,suksese dhe mbaresi kudo!!! Te falenderoj per kontributin qe i ke dhene kompanise sone ke qene nje "pike kyce" per ne!! Shume urime nga stafi i "GOLDEN HANDS" dhe ne vecanti nga:
DREJTORI I ßURIMEVE NJEREZORE <<<RENALDO IDRIZAJ>>>

Facebook Admin (08/04/2013 22:51)
Dhe kurrë mos e harroni të vërtetën e madhe: pa u bëre bashkë dija, përvoja e të moshuarve dhe fuqia e të rinjve – kurrë ai vend përparim nuk do të ketë. Kurrë. Këta janë dy binarët e jetës. Dija e fituar nga përvoja jetësore dhe e bashkuar me fuqinë e rinisë – kjo bën mrekulli dhe e ndërton kombin e shtetin me prestigj të lartë, që të gjithë, pastaj, do t’ia kenë lakmi!!!!
D.B.NJ-Renaldo

Facebook Admin (08/04/2013 22:45)
"Duke mbajtur një qëndrim pozitiv të përditshem, jeta juaj do të fillojë të ndryshoj rrenjesisht, jeta juaj do te mbushet me bollek, do te bëhet shumë e këndshme, do te hidhni hap drejt gjera te reja. Duke mbajtur vijen pozitive ju do të jeni shumë më i relaksuar në shtëpi, i sigurt në punën tuaj dhe duke perfshire ketu edhe miqësitë dhe marrëdhëniet personale. Filloni sot duke dashur veten më shumë se kurrë më parë, sepse ti vlen aq shume! Shikoni veten në pasqyrë e përditshme dhe të thonë: "unë jam një njeri i mirë dhe sot unë do të jem pozitiv pa marrë parasysh rrethanat, sepse unë besoj te kjo!" Pranoje veten, Dashuro veten, përqafojnë veten, dhe ju do të bieni në dashuri me jetën tuaj "!!!
D.B.NJ-Renaldo

Facebook Admin (08/04/2013 18:57)
Aftesite mund te te cojne ne maje...
...por vetem karakteri mund te te mbaje atje!!!
D.B.NJ-Renaldo

Facebook Admin (08/04/2013 02:59)
Koncerti i organizuar me rastin e festave te fundvitit, nje nder koncertet me te sukseshme i mbajtur mend gjate si nje nder me te vecantet dhe te realizuarit duke filluar qe nga skena fantastike e bere per here te pare ne kete menyre ne historine e koncerteve ne shkollen tone me ndihmen e vecante te Menaxherit te Saint Tropez Vlore zotit Tani te cilin e falenderojme shume :)Nje pune e realizuar nga Departamenti i Marrdhenieve me Publikun dhe presidentit Xhesian Balili.

Facebook Admin (07/04/2013 17:33)
Kompania 'Golden Hands' uron Presidentin Xhesian Balili dhe Drejtoreshen e Marrdhenieve me Publikun Izolda Haxhija, urime per fitimin e titullit kampion i Gjermanise skudres se tyre te zemres Bayern Munchen dhe gjithe tifozeve ane e mbane. :)

Facebook Admin (07/04/2013 17:01)
Koncerti me rastin e 100 vjetorit te pavaresise se Shqiperise tone. Koncerti u organizua i gjithi nga matura e XIIb dhe pati sukses.E gjithe kompania u kujdes per rregullimin e skenes, pergatitjen e koncertit dhe arriti te afronte te gjithe klasat e tjera per te marre pjese ne aktivitet.Falenderim te vecante shkon per klasen XIb qe ishin me afer nesh :)

Facebook Admin (06/04/2013 21:36)
Jemi gati x fitim! Motoja jone eshte bashkpunim x lideret e se ardhmes! E ardhmja jone pretendimet e te qenurit dikushi ne jete!
D.B.NJ- Renaldo

Facebook Admin (06/04/2013 20:40)
Kompania 'Golden Hands' dhe anetaret e saj :)

Facebook Admin (06/04/2013 20:27)
Kompani sherbimesh ka shume po lideri eshte nje Golden Hands :) Behuni fansa ju lutem ju jeni motivimi yne :D

Facebook Admin (06/04/2013 20:25)
Te jesh Lider eshte Golden Hands <3
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About