PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Grand Moda Laç
Place Type : Store, Footwear Store
Address : Grand Moda, Grand Moda Laç
Coordinate : 41.6369679575, 19.712054455
Phone : +355682163818
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Grand-Moda-Laç-142772935412691..
3.5K people like this.
Grand Moda Laç Grand Moda Laç
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Ju sillni Njerezit, Ne I nxjerrim të kenaqur me veshjet tona.

Reviews:

Facebook Admin (24/07/2019 17:06)
Vizioni ynë është të shohim nuset tona në një fustan nusërie që ju përshtatet në mënyrë të përkryer, reflekton stilin dhe personalitetin, sjell gjithë bukurinë, qetësinë dhe besimin që posedoni e sigurisht pamjen më magjepsëse… Koleksionin 2020 do ta gjeni tek grand moda laç 🤩😍 #collection #bride#wedding #groom #love#weddingdress #weddingday#weddingphotography #bridetobe#bridal #weddinginspiration#weddings #weddingphotographer#photography #bridesmaids #makeup#fashion #weddingplanner #noivas#beauty #engaged#destinationwedding #instawedding#marriage #weddinginspo #beautiful#weddingideas

Facebook Admin (20/07/2019 14:20)
Ky dashuria ketu sapo iu shtua koleksionit 2020. Nje perle nga afer. Nucet bukuroshe qe akoma se kane zgjedhur fustanin e nuserise na vizitoni ne dyqan per te provuar kete mrekulli.🥰🥰😍💥

Facebook Admin (18/07/2019 20:11)
🤩😍

Facebook Admin (10/07/2019 19:07)
Trashigohesh e jet te lumtur ❤️ shum faleminderit si Na besove neve ne diten tende me vecante 🤩😍

Facebook Admin (08/07/2019 16:51)
👰🤩

Facebook Admin (07/07/2019 01:21)
🤩 #versace 😍

Facebook Admin (04/07/2019 21:47)
🤩💃💫

Facebook Admin (30/06/2019 16:56)
🤩💃😍

Facebook Admin (26/01/2019 15:41)
2019 #collection #veil

Facebook Admin (18/01/2019 16:08)
Vizitoni @grad moda laç per te par me nga afer te gjitha fustanet tona #2019 😍🌟✨

Facebook Admin (12/01/2019 21:14)
2019 😍🔥

Facebook Admin (11/01/2019 21:26)
2019 😍🔥✨

Facebook Admin (10/01/2019 16:07)
Dajana trashigohesh e jet te lumtur. E veshur me koleksionin e 2019 😍🌟

Facebook Admin (08/01/2019 18:08)
Nje tjeter fustan i shtohet @grand moda laç tyli i qendisur me lule. Busti i qendisur me aplikacion i qendisur me perla dhe gure te vegjel shum ngjyreshe per ti dhen fustanit shkelqimin e duhur ✨🌟😍💫 #2019

Facebook Admin (05/01/2019 18:01)
Followers ne instagram 👍

Facebook Admin (03/01/2019 23:51)
Koleksionet e reja jan te mahnitshme. Flasim me detajen e punuar I gjithi me dorë. Zbulo më shumë duke Na vizituar fizikisht tek grand moda. 2019 😍🌟😲

Facebook Admin (01/01/2019 00:30)
Ju uroj gëzuar vitin e ri 2019!! Qofte nje vit I mbar!! Suksese në pun dhe jeten e perditeshme.🎇🎆

Facebook Admin (28/12/2018 15:15)
💫😍🌟2019 ⭐️

Facebook Admin (24/12/2018 17:10)
2019 ✨✨🌟😍

Facebook Admin (22/12/2018 18:14)
2019 ✨💫😍

Facebook Admin (19/12/2018 19:02)
🌟😍✨ 2019

Facebook Admin (17/12/2018 16:18)
2019 👰🏻😍

Other Places:

1. OSEY SHOES
GJUHADOL, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06743, 19.51761
Phone: 0673133206 (www.oseyshoes.it)

2. Parukeri Lira rrushkull
rrushkull, 2025 Rrushkull, Durrës, Albania
Coordinate: 41.42940688, 19.50869793

3. ExtraTech Shkoder
Bulevardi Skenderbeg, Prane ish deges, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06621, 19.51479
Phone: 0685734323

4. Chicago Bar Restorant Piceri
Rruga Kolë Idromeno, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06819, 19.51519
Phone: 0698333666

5. Yves Rocher Albania
Rruga Kole Idromeno, 4000 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.068447, 19.515578
Phone: +355 69 706 2884 (www.yves-rocher.com)

6. Tattoo Skin Art - Shkoder
Rr. Myzafer Pipa L. Zdrale, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 069 24 84 744

7. Karamel Outlet
Rruga Osja e Falltores, 24350 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.05937, 19.50151
Phone: +355674518941

8. Shakotë
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0851374, 19.5212371

9. Produkte AVON
1 Prilli, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06617, 19.5102699
Phone: 0698181456

10. Gold Event
Rruga Hafiz Sabri Bushati, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.072977622, 19.5097102037
Phone: 00355 67 212 52 69

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About