PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Happy Tours Durres
Place Type : Travel Agency, Tour Agency
Address : Rruga Adria, Durres, 2008 Durrës
Coordinate : 41.31782, 19.46067
Phone : 0696406709
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Happy-Tours-Durres-826967037645..
91 people like this.
Website : www.happytours.al/ ?lang=sq
 Happy Tours Durres  Happy Tours Durres
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Individual & Group Tours
Summer & Winter packages Holidays
Local Excursions
Honeymoon & Anniversary specials
Hotel reservation & Transfers

Comments:

Facebook Admin (19/11/2018 22:31)
⚜ Jemi një Tour Operator me experiencë 15 vjecare në fushën e turizmit dhe ofrojme një gamë të gjerë shërbimesh në këtë fushë.
⚜ Reputacioni ynë ka ardhur duke u rritur cdo ditë e më shumë si rezultat i seriozitetit dhe profesionalizmit që ne kemi treguar në punen tone.
⚜ Tek ne do të gjeni cmimet më konkuruese në treg, shërbim cilësor dhe përkushtim maksimal.
... ⚜ Ofrojmë paketa sipas kërkesës dhe buxhetit të klientit.
⚜ Ne ofrojme një kontratë për klientin me të cilen i garantojme shërbimin e premtuar.
⚜ Ofrojme programe me përshtatje sipas grup/moshave të caktuara.
⚜ Respektojmë me fanatizëm privatësinë e klientëve tanë.
⚜ Ofrojmë cmime konfidenciale për klientët tanë të rregullt
⚜ Ne bëjmë që udhetimet tuaja të pasurojnë edhe më shumë kenaqësine e jetës suaj.
Per me shume informacione kontaktoni: ☎ Cel : +355 69 6406709 📧Email: durres@happytours.al
See More
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About