PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Vlorë - INA's Beauty Center
Place Type : Beauty Salon, Massage Service
Address :
Coordinate : 40.4668387593, 19.4911805794
Phone : 00355697239422
Rating : -
Facebook : facebook.com/ inasbeautycenter
656 people like this.
Website : Www.inasbeautycenter.com
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 19:00
Tuesday: 09:00 - 19:00
Wednesday: 09:00 - 19:00
Thursday: 09:00 - 19:00
Friday: 09:00 - 19:00
Saturday: 09:00 - 19:00
Sunday: 09:00 - 19:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 INA's Beauty Center  INA's Beauty Center  INA's Beauty Center

About The Business:

Qender estetike

Description:

Per te gjitha ju femra " INA'S Beauty Center" ju ofron keto sherbime:
-Trajtim fytyre
-Trajtim trupi (dobesues,anticelulit,scrub)
-Slim Sauna
-Masazhe
-Manikyr
-Pedikyr
-Make-up
-Depilim
-Rindertim thonjsh me xhel

Comments:

Facebook Admin (21/04/2019 04:29)
MEZOTERAPIA BIOREVITALIZUESE Përtëritje e lëkurës me anë të injektimeve intradermale të acidit hialuronik. Ky trajtim ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës. Terapi revitalizuese - stimulim biologjik i metabolizmit natyror të lëkurës. Kjo ndodh për shkak të përgatitjeve të bazuara të acidin hialuronik dhe kolagjenit. Si rezultat, ne marrim: * Lagështi intensive, të zgjatur e lëkurës së thatë dhe të dehidratuar. * Parandalimi dhe eliminimi i rrudhave. Gjithashtu mund të përdoret në përgatitjen për trajtime kimike të mesme dhe të thella,trajtime ose kirurgji plastike, veçanërisht për të maksimizuar rezultatet e mësipërme dhe për të zvogëluar periudhën e shërimit. Ose për të plotësuar trajtimet e tjera të mezoterapisë. #medical #cosmetology #newtecnology #newmachines #newtreatments # biorevitalization💉 #mezoterapy #injections

Facebook Admin (21/04/2019 04:27)
Trajtimi PRP, ose i njohur ndyshe si trajtimi "Vampire Facelift" vë në përdorim gjakun e marrë nga trupi i vetë personit, përkatësisht një komponent të gjakut të quajtur plazëm e pasuruar me trombocite. PRP ndihmon ne rigjenerimin e lëkurës në zonën fytyrë, qafë, dekolte. Trajtimi PRP (plazma e pasur me trombocite) është mënyra më natyrale për t’i rikthyer freskinë pamjes tuaj. Gjithçka sajë aplikimit të produkteve natyrale të prodhuara nga organizmi ynë për të: Tonifikuar lë...kurën Përmirësuar pigmentimin e lëkurës Rikthyer volumin e humbur Sheshuar rrudhat poshtë syve Eleminuar rrathët e zinj të syve Eleminuar shenjat e akneve Trajtuar poret e zgjeruara
See More

Facebook Admin (22/02/2019 18:38)
Klaudia do te jete ne Vlore ne daten 28 Shkurt. Prenotoni takimin tuaj

Facebook Admin (18/07/2018 19:08)
#microblading #eyebrows

Facebook Admin (24/04/2018 22:48)
Elixir Ancien eshte nje kombinim vajrash i perzjer me dore ne nje manastir.Keto vajra natyrale perthithen shpejt nga lekura per te dhene perbersit me te cmuar ne format e tyre me te pastra. Mrekullia e ketij kombinimi eshte qe mund ta perdorin lekurat si te thata edhe te yndyrshme.u siguron nje hidratim te thelle dhe nje antirudhe e fuqishme.nga mosha 25 e larte.Vajrat duhet te derdhen ne nje sekuence te vecante me nje kerkese te caktuar te temperatures qe mund te plotesohet vetem me dore.Fresh u kthye ne nje manastir per te perzier cdo shishe sepse murgjit jane nje pjese e rendesishme e trashegimise se Elixir Ancien.Historikisht nese nje formule nuk prodhohej nga nje murg konsiderohej magji.Pa to formulari origjinal nuk do te egzistonte.

Facebook Admin (12/04/2018 03:08)
Njoftoj klientet se ne daten 5 Maj #fenixstudio do te jete ne Vlore per punimim e vetulles me metoden microblading dhe sfumimin e vetulles

Facebook Admin (10/04/2018 00:07)
Vetullat me metoden microblading

Facebook Admin (17/03/2018 04:10)
Para dhe pas trajtimit.Ne vetem nje seance.Kjo mase nxiret jashte pasi shkakton relievin ne fytyre.Nderhyrja behet ne qender estetike ne kushte sterile me ndihmen e nje instrumenti te posacem. Gjendrat dhjamore te quajtura ndryshe milia-t janë kiste të vogla të mbushura me keratin dhe formohen si pasojë e paaftësisë së qelizave të lëkurës për ta përhapur natyrshem ate.

Facebook Admin (06/03/2018 16:06)
Rezervimi i ofertave zgjat deri ne daten 8 Mars ndersa sherbimi vlen per gjate gjithe muajit.Ju mirepresim

Facebook Admin (14/12/2017 04:10)
Dermapen është një pajisje revolucionare e pajisur me një numër të madh mikro-gjilpërash të cilat realizojnë shpime të lehta në sipërfaqen e epidermës, duke ju dhuruar një lëkurë më të rinuar e të freskët.Këto shpime nxisin aftësinë rigjeneruese të vet organizmit nëpërmjet stimulimit të prodhimit të kolagjenit dhe shtimit të elementëve ushqyes të gjakut në zonat e aplikuara.Përmirëson pamjen e rrudhave fine dhe linjave të holla të mimikës.Trajton shenjat e thella post-akne; Cikatricet e mbetura pas kirurgjisë.Trajton pigmentimet dhe dëmtimet e lëkurës nga dielli; Përmirëson pamjen e lëkurës falë stimulimit të prodhimit të kolagjenit nga shpimet.Ndihmon në minimizimin e poreve.

Facebook Admin (12/12/2017 02:35)
#Gelpolish

Facebook Admin (12/12/2017 02:35)
Manikyr xhel @ermirakrislin

Facebook Admin (11/11/2017 18:57)
#Polishing bodyscrub eshte piling i cili ben largimin e qelizave pa e demtuar lekuren.Permban shea butter dhe vaj bajameje te embel Qe lekura juaj te jete e bute dhe te shkelqej scrubi eshte i domosdoshem.#scrub #siennax per perdorim ne shtepi

Facebook Admin (30/06/2017 02:18)
e nxire me spray tan #siennaxtan 10% 😘

Facebook Admin (26/06/2017 22:27)
Sezoni i dasmave ka filluar 😊 Fitoni nje ngjyre te mrekulluesheme per vetem 15 min #siennaxtan #spraytan #organic_spray
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About