PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Inter TravEl & Insurance
Place Type : Travel Agency
Address :
Coordinate : 41.3456, 19.5672
Phone : +355692065501
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ intertravelpoints
72 people like this.
Website : www.intertravelagent.com
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 07:30
Tuesday: 09:00 - 19:30
Wednesday: 09:00 - 19:30
Thursday: 09:00 - 19:30
Friday: 09:00 - 19:30
Saturday: 09:00 - 19:30
Sunday: 09:00 - 19:30
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Inter TravEl & Insurance  Inter TravEl & Insurance  Inter TravEl & Insurance  Inter TravEl & Insurance  Inter TravEl & Insurance

About The Business:

Five stars service.....

Comments:

Facebook Admin (23/04/2019 20:13)
Albania 🇦🇱 👉 THETHDt. 27-28 Prill — 2 Dite — Cmimi 7200 LekDt. 4-5 Maj — 2 Dite — Cmimi 7200 LekAkomodimi ne Bujtina Berishta Dreka & Darka e dites se pare me gatime tradicionale te perfshiraMengjes fshati i dites se dyteUdhetim me autobuz komod i perfshire ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl... 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (23/04/2019 19:55)
🇬🇷 Selanik dhe Meteora, 2 Ditë €48, Nisje më 27, 28 Prill. Vizitohen: Kostur, Selanik, Katerini, Meteora dhe Janinë. Fjetje 1 natë dhe Mëngjes në Hotel Litohoro 4* në Riviera Olimpike. 🚌 Udhëtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit... ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (23/04/2019 19:45)
All Inclusive, Korfuz, 4 Ditë duke filluar nga €98, 5 Ditë nga €119, 8 Ditë nga €179, Nisja më 10, 14, 17, 21, 24 Maj. Transporti i përfshirë. - Hotel Telemachos 2*Superior - 4 Ditë nga €98, 5 Ditë nga €119, 8 Ditë nga €179 - Hotel Corfu Belvedere 3* - 4 Ditë nga €129, 5 Ditë nga €159, 8 Ditë nga €249 - Hotel Messonghi Beach 3*Superior - 4 Ditë nga €159, 5 Ditë nga €189, 8 Ditë nga €309... Çmimet fillojnë nga shifrat e mësipërme dhe janë te ndryshme në data të ndryshme. Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus dhe Traget. ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (23/04/2019 17:21)
🚦Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €197, Nisja më 27 Prill. Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë, Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd, ... Vajtje Ardhe me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (23/04/2019 17:04)
Shtutgart, Strasburg, Zyrih, 7 Ditë €326 🚌 Nisja më 26 Prill. Vizitohen: Zagreb, Ljubljanë, Mynih, Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse, Bazel, Zyrih, Liechtenstein, Innsbruck. Fjetje në Zagreb 1 natë, Mynih 1 natë, Shtutgart 1 natë, Strasburg 1 natë, Bazel - Zyrih 1 natë dhe Trieste - Kozina 1 natë. Udhëtimi me Autobus, Mëngjeset në Hotel, Shëtitjet dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. ————————————— —————... ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (23/04/2019 15:05)
Mali I zi...Weekend All Inclusive në Budva, 2 Ditë €39, 3 Ditë €78, Nisja më 26, 27, 28 Prill. Çmimi përfshin: Fjetjen 1 natë ose 2 netë në Hotel Iberostar Bellevue 4* në All Inclusive, (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet, Pishina të përfshira) Shtesa €15 dhe €20 për Vajtje - Ardhje me Autobus. Këto çmime janë të vlefshëm vetëm për Rezervime deri më 31 Mars. ————————————— —————... ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (16/04/2019 13:54)
✍🏻Zgjidhe ti!!! France 🇫🇷 ose Hollande 🇳🇱 Pranverë në Paris, 4 Ditë €447 Nisja më 20 Prill dhe 4 Ditë €497, Nisja më 18 Maj.... Vizitohen: Paris. Fjetje 3 Netë në Paris. Fluturimi me avion direkt Shkup - Paris. Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Shkup. Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. ☘️Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €447 Nisja më 17 Maj, dhe 4 Ditë €497 Nisja më 21 Qershor. Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje 3 netë në Amsterdam. Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit. ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (16/04/2019 13:35)
Russia 🇷🇺 Netët e Bardha në Rusi, 6 Ditë €745, dhe 7 Ditë €777 Nisja më 18 Qershor. Vizitohet: Moskë dhe Shën Petersburg në Rusi. Progarmi 6 Ditë: Fjetje 2 Netë në Moskë, 2 Netë në Shën Petersburg dhe 1 Natë në Tren. ... Fluturimi me avion Tivat - Shën Petersburg dhe Moskë - Podgoricë, Transfertë me autobus Tiranë - Tivat dhe Podgoricë - Tiranë. Progarmi 7 Ditë: Fjetje 3 Netë në Moskë, 3 Netë në Shën Petersburg. Fluturimi me avion Tiranë - Moskë dhe Moskë - Tivat, Transfertë me autobus Tivat - Tiranë. Shoqërues Shqiptar dhe Guidë Vendase. ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (15/04/2019 19:10)
Switzerland 🇨🇭 Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €377 Nisje më 18 Maj. Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë. Fjetje në Zyrih 2 netë dhe 1 natë në Bazel.... Fluturimi me avion Prishtinë - Bazel - Prishtinë. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Prishtinës, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet. ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (15/04/2019 18:28)
Spain 🇪🇸 & Portugal 🇵🇹 Pranverë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë €646 Nisja më 6 Maj. Vizitohet: Barcelonë, Zaragosa, Madrid, Lisbonë, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada dhe Valencia. ... Fjetje në Hotele me 3* dhe 4*: 2 Netë Barcelonë, 1 natë Madrid, 2 netë Lisbonë, 1 natë Malaga dhe 1 natë Valencia. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Shkupit, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Barcelonë - Shkup. Transfertat dhe Shëtitjet. Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (15/04/2019 01:11)
Turkey 🇹🇷 Pranverë në Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €78 dhe 4 Ditë/ 3 Netë €99 Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 netë në Stamboll. - Hotel 3* dhe 4* - €79 ... - Hotel 5* - €89 Nisja më 27 Prill, 1 Maj. Fjetje: 3 netë në Stamboll. - Hotel 3* dhe 4* - €99 - Hotel 5* - €114 🚌 Nisja më 18, 27 Prill, 1, 9, 16 Maj. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet. Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (15/04/2019 01:03)
Romania 🇷🇴 Pashkët në Bukuresht, 4 Ditë €148 🚌 Nisje më 28 Prill. Vizitohet: Bukuresht dhe Sofje. Fjetje, Mëngjese për 3 netë qëndrimi në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.... ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (12/04/2019 20:43)
Macedonia e veriut 🇲🇰 Pashkët në Manastir - Bitola, 2 Ditë €48 Nisje më 20, 21, 27, 28 Prill. Vizitohet: Strugë, Ohër, Manastir - Bitola, Shën Naum. Fjetje: 1 Natë në Manstir - Bitola, Hotel Molika 3*S,... Mëngjes, Drekë dhe Darkë Speciale me Muzikë. Transporti vajtje ardhje me Autobus, Shëtitje dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (12/04/2019 18:50)
Bosnia 🇧🇦 Pashkët në Sarajevë, 3 Ditë €88 Nisje më 20, 27 Prill. Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje. Fjetje: 2 netë në Sarajevë. ... Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (12/04/2019 18:43)
Serbia 🇷🇸 Pashkët në Beograd, 3 Ditë €78 Nisje më 20, 27 Prill. Vizitohet Beograd. Fjetje dhe Mëngjese për 2 netë qëndrimi në Hotel. ... Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtim ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (12/04/2019 18:35)
Bulgaria 🇧🇬 Visite ne Sofje, 3 Ditë €78 Nisje më 20, 27 Prill. Vizitohet Sofje. - Hotel 3* - €78... - Hotel 4* - €99 Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 netë qëndrimi. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (10/04/2019 14:57)
🇮🇹Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €256, Nisja më 12, 29 Prill. Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano. Fjetje 2 netë në Traget, 1 natë në Napoli dhe 1 natë në Sorrento. Lundrimi me Traget Durrës - Bari dhe Sorrento - Kapri. ... Transfertat me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (06/04/2019 18:52)
🔥🔥Super oferte Narcia Resort 5*, Ultra All Inclusive, Ekskluzive, Side Turkey 🇹🇷 , 7 Ditë €411 Zbritje 20% për Nisje deri 8 Qershor dhe Zbritje 15% për Nisje pas 8 Qershor, Çmimi Ishte €518 - Bëhet €411. për 6 netë Nisje 17, 24 Maj. Çmimi Ishte €572 - Bëhet €453, për 6 netë Nisje 31 Maj.... Çmimi Ishte €582 - Bëhet €470 për 6 netë Nisje 4, 7 Qershor. Çmimi Ishte €588 - Bëhet €475 për 6 netë Nisje 11 Qershor. Çmimi Ishte €606 - Bëhet €490 për 6 netë Nisje 14 Qershor. ————————————— —— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (02/04/2019 16:25)
🔥🔥Super oferte per ne Vjene :‼️ paguani vetëm €215 nese ; Rezervoni deri nesër: ora 16.00 Mos humbni kohe (diskutojeni sa me shpejt me te afermit per familjaret, ose me drejtuesit e institucioneve ose korporatave tuaja.. Pranverë në Vjenë, 4 Ditë: Ishte €329 - Bëhet €255. Nisja më 6 Prill.... Vizitohet: Vjenë. Fjetje 2 netë në Vjenë. Mëngjeset në Hotel. ✈️ Fluturimi direkt me avion Ohër - Vjenë - Ohër. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Oferta është e limituar dhe mund të tërhiqet. ————————————— ————— ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 💼 Per prog. na kontaktoni 📲 0692065501 ☎057120028📍 skype; Inter TravEl 📩Email: intertravel1@hotmail.com 🌐Mënyrat e pageses,; mund te vini prane zyrave tona, REIFFEISEN BANK, BKT ose WESTER UNION. {MT) #intertravelpoint #albania🇦🇱 #tours #march #tirana #durres
See More

Facebook Admin (29/10/2018 22:24)
Fundjave ne 🌖 #METEORA 🌔 - JANINE - KOSTUR 🚖 Dt. 3-4 Nentor! ● 2 Dite Udhetim! ● 🛍🛍 Paketat: ☛ Hotel Kaikis 3 yje - Cmimi 48 euro 💶 vetem me mengjes) ☛ Hotel Kaikis 3 yje - Cmimi 53 Euro 💶 (mengjes + darke)�🚶‍♂🚶‍♀ Vizitohet : #Janina! ishulli Ali Pashes (me traget)! #Meteora! Kallabaka dhe #Kosturi... Programi 👉 http://intertravelagent.com KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT SI ME POSHTE ►Dt. 28-29 NENTOR (2 Dite Udhetim) ►Dt. 1-2 DHJETOR (2 Dite Udhetim) 📌📌 Ne cmim perfshihen: ✔ Udhëtimi vajtje – ardhje dhe te gjjitha shetitjet sipas programit ✔ Akomodimi në hotel Kaikis 3Yje ne qender te qyteti te Kallabakes (Meteora) ✔ Mëngjesi ne restorantin e hotelit ❎ Darka ne restorantin e hotelit (personat qe zgjedhin paketen me darke 55€) ✔ Shëtitjet në Janine dhe Meteora (sipas programit). ✔ Shoqërues shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit. 📲Na kontaktoni : 📲 ‪0692065501‬☎‪057120028‬�📍 skype; Inter TravEl ✉‪intertravel1@hotmail.com‬
See More

Facebook Admin (29/10/2018 20:17)
🌏 Prage - Republika Ceke 🌏 Pakete individuale 📆 24-27 Nentor 🍁 cmime duke filluar 196 €uro (ne vartesi te hotelit) 📍
*Cmimi perfshin... ✈️Fluturimi Vajtje Ardhje Direkt nga Tirana ... ✅Akomodimi ne hostel ose hotel ✭✭Per ata qe i bejne share ofertes, ofrohet siguracioni ne udhetim falas✭✭ ✭OFERTE MOMENTALE✭ ☢Kujdes: ⁂ ֎ vende te limituara, oferte vetem per sot.... ֎Kjo oferte nuk ofron guiden ֎Kjo oferte nuk ofron transfertat Aeroport-Hotel-Aeroport ֎֎֎Kjo oferte nuk ofron me shume nga sa eshte permendur me lart֎֎֎
📲Na kontaktoni : 📲 0692065501☎057120028 📍 skype; Inter TravEl ✉intertravel1@hotmail.com
See More

Facebook Admin (29/10/2018 18:54)
🌏 Dordmund- Gjermani 🌏 📆 Dhjetor 🍁3 nete 4 dite 269 €uro 📍 *Cmimi perfshin...�✈️Fluturimi Vajtje Ardhje Direkt nga Tirana�✅Akomodimi ne qender te qytetit ✭✭Per ata qe i bejne share ofertes, ofrohet siguracioni ne udhetim falas✭✭�✭OFERTE MOMENTALE✭... ☢Kujdes: ⁂�֎Kjo oferte nuk ofron guiden ֎Kjo oferte nuk ofron transferten transferten per Shkup�֎Kjo oferte nuk ofron transferten aeroport-hotel ֎֎֎Kjo oferte nuk ofron me shume nga sa eshte permendur me lart֎֎֎ 📲Na kontaktoni : 📲 ‪0692065501‬☎‪057120028‬�📍 skype; Inter TravEl ✉‪intertravel1@hotmail.com‬
@intertravelpont#
See More

Facebook Admin (29/10/2018 17:52)
🍁Bradislava 🇸🇰 Sllovaki🍁 🗓 🏨 5-7 Dhjetor 🏨 duke filluar nga 69 Euro/Personi *Cmimi perfshin...�✈️Fluturimi Vajtje Ardhje Direkt nga #Shkupi�✅Akomodimi ne qender te qytetit ✭✭Per ata qe i bejne share ofertes, ofrohet siguracioni ne udhetim falas✭✭�✭OFERTE MOMENTALE✭Cmime te ndryshueshme....... ☢Kujdes: ⁂�֎Kjo oferte nuk ofron guiden ֎Kjo oferte nuk ofron transferten transferten per Shkup�֎Kjo oferte nuk ofron transferten aeroport-hotel ֎֎֎Kjo oferte nuk ofron me shume nga sa eshte permendur me lart֎֎֎ 📲Na kontaktoni : 📲 ‪0692065501‬☎‪057120028‬�📍 skype; Inter TravEl ✉‪intertravel1@hotmail.com‬
@intertravelpont
See More

Facebook Admin (25/10/2018 23:23)
🌳VJENE – 🌳BUDAPEST-🌳BEOGRAD 🌷5 DITE 181 EURO💶 VIZITOHEN: ZADAR - VJENE - GRAZ - BUDAPEST - BEOGRAD DATA E UDHETIMIT: * ► 10 – 14 , 31 Tetor – 4 Nentor... * ► 28 Nentor - 2 Dhjetor 🔮PROGRAMI: ►Dita e Parë: Tirane – Zagreb Nisja në oren ‪01:00‬ nga Tirana me autobus. Mberritja dhe akomodimi ne hotel ne Zagreb. ►Dita e Dytë: Zagreb – Grac – Viene Mëngjesi në Hotel. Vizite per rreth 2 orë në Zagreb, ku vizitohet Kryeqyteti Kroat me monumentet historike të tij. Vazhdimi i udhëtimit në territorin Austriak. Ndalesë 1 orë në Graz ku do te vizitojme Parlamenti i Landit Styria, Rathaouse , Galeria e Arteve te Bukura, Platforma Murinsel si dhe Keshtjellen e Gracit Schlossberg. Nisemi drejt qytetit te Vjenes ►Dita e Tretë: Viene – Budapest Mëngjesi në Hotel. Gjatë ditës vizitë me guidë ne dispozicion në pikat turistike më të bukura të Vienës, si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit, Muzeu Kryesor, Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve, Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgëve. ►Dita e Katërt: Budapest – Beograd Mëngjesi ne Hotel. Gjatë ditës vizitohen monumentet më tërheqëse të Qytetit si: Kodra Gellert, Keshtjella e Budes, Fortesa e Peshkatarit, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela etj. Kalimi nëpër urat e Budapestit, si: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës. Pasdite, Nisja për në Beograd. Mbrritja dhe akomodimi ne hotel ne Beograd. ►Dita e Pestë: Beograd - Tirane Mëngjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisim turin e Beogradit ku do te viziojme Kishen Shen Sava si kisha ortodokse me e madhe ne Ballkan, me pas i drejtohemi qendres historike Pedonalja Knjez Mihajllova, Keshtjellen e Beogradit , Parlamentin , Tetri Kombetar, Pallati Albania etj. Pas vizitave nisemi drejt Tiranes. Mbrritja në Tiranë.🎡 Na kontaktoni : 📲‪0692065501‬ ☎‪057120028‬�📍 skype; Inter TravEl ✉‪intertravel1@hotmail.com‬
See More

Facebook Admin (25/10/2018 22:52)
🌷ROME – 🌷FIRENZE – 🌷VENECIA – 🌷OPATIJA🌷 ✅5 dite 225 Euro💶 👣-VIZITOHEN: ROME – FIRENZE – VENECIA – RIJEKA🔔 DATA E UDHETIMIT: 🚌udhetim me autobuz komod... ⏩► 28 Nentor - 2 Dhjetor PROGRAMI: ►Dita e Pare: Tirane - Durres - Bari Nisja nga Tirana ne darke. Mberritja ne Durres ku do ti hipim tragetit per te shkuar ne Bari. ►Dita e Dyte: Bari - Rome Mberritja ne Bari rreth ores ‪08:00‬ te mengjesit. Pas procedurave doganore vazhdojme udhetimin drejt Romes. Ndalesa te shkurtra rruges per pushim, kafe & tualet. Mberitja ne Rome pas drekes, rreth ores ‪16:00‬. Akomodimi ne hotel, vizite ne Colosse & Piazza Venezia. ►Dita e Trete: Rome - Firenze Mengjesi ne hotel. Ne oren ‪08:30‬ fillojm turin e Romes ku do te vizitojme Vatikanin, Castel San Angelo, Plazza del Popolo. Plazza di Spagnia, Fontana di Trevi, Via Del Corso, Panteoni. Nisja drejt Firenzes rreth ores ‪16:00‬. Mberritja dhe akomodimi ne hotel. Vizite ne Michelangelo dhe me pas qendrim I lire . ►Dita e Katert: Firenze - Venecia Pas mengjesit startojme vizitat ne qendren historike duke filluar nga galleria Degli Uficci, Ponte Vechio Piazza della Signoria, Piazza Duomo. Ora ‪16:00‬ nisja drejt Venecias. Mberritja ne Venecia ne darke. Akomodimi ne hotel. ►Dita e Peste: Venecia - Opatija Mengjesi ne hotel. Ne oren ‪08:30‬ nisemi nga Punto Sabione per te hyre ne brendesi te ishullit te Venecias nepermjet kanalit. (Kosto extra 20 euro per taksen e qytetit dhe bileten e anijes) Fillojme vizitat ne Piazza San Marco ku ndodhen pothuajse te gjitha kishat, monumentet dhe atraksionet e Venecias. Ne dreke nisja per ne Opatija . Mberritja ne hotel. Me pas qendrim i lire. ►Dita e Gjashte: Opatija - Tirane Pas mengjesit ne hotel. Nisja per udhetimin ne kthim per ne Tirane me ndalesa te shkrutra gjate rruges. Mberritja ne Tirane ne darke. Fundi i sherbimit tone. Na kontaktoni : 📲‪0692065501‬ ☎‪057120028‬�📍 skype; Inter TravEl ✉‪intertravel1@hotmail.com‬
See More

Facebook Admin (25/10/2018 17:16)
🙏#MEDJUGORE - #Mostar - #Ujevarat e Kravices🙏�🚌⏩Nisje 27 Tetor ● 2 Dite ● Cmimi 60€/personi�👣Vizitojme: Ujevara Kravica, Mostarin, Medjugoren, Trebinje!�💎 Akomodimi ne Hotel me 3 Yje Superior, ne Medjugore�🥂 Mengjes + Darke me pijet alkolike dhe jo-alkolike te perfshira ne cmim ✳ Programi:http://www.intertravelagent.com/ …/medjugore-mostar-ujevarat… 🔖🔖 Ne Cmim Perfshihet: �➥ Transporti vatjie – ardhje dhe te gjitha shetitjet sipas pogramit �➥ Akomodimi per 1 nate ne hotel 3* n...e Medjugore�➥ Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit�➥ Pije alkolike dhe jo-alkolike gjate konsumimit te darkes�➥ Shoqerues shqiptar gjate gjithe turit�➥ Taksat turistike 📲Na kontaktoni : ‪0692065501‬☎‪057120028‬ 📍 skype; Inter TravEl ✉‪intertravel1@hotmail.com‬
See More

Facebook Admin (25/10/2018 16:00)
⛵Oslo-Norvegji ⛵ 🌷4 dite 🛶 duke filluar nga 139 Euro/Personi🌷�✈️Datat 23 -26 nentor�*Cmimi perfshin...�✈️Fluturimi Vajtje Ardhje Direkt nga #Shkupi�✅Akomodimi ne qender te qytetit ✭✭Per ata qe i bejne share ofertes, ofrohet siguracioni ne udhetim falas✭✭�✭OFERTE MOMENTALE✭ ☢Kujdes: ⁂�֎Kjo oferte nuk ofron guiden�֎Kjo oferte nuk ofron transferten aeroport-hotel... ֎֎֎Kjo oferte nuk ofron me shume nga sa eshte permendur me lart֎֎֎ 📲Na kontaktoni : 📲 ‪0692065501‬☎‪057120028‬�📍 skype; Inter TravEl ✉‪intertravel1@hotmail.com‬
@intertravelpont#
See More

Facebook Admin (22/10/2018 00:25)
Festoni vitin e Ri si kurre me pare me krociere ...... 6 ditë nga Këln /në Këln Në bordin e »MS Vista Explorer« per vetem 840 Euro personi Nisje nga Podgorica me dt 27/11/2018 Kthimi nga Shkupi me date 02/01/2019 Levizja me Krocire me kete intenerar;... 28.12.18 - 2.1.19 1. E premte ne Cologne - Gjermani 16:00 1.1 e premte ne Andernach - Gjermani 23:30 2.E shtune. Andernach - Gjermani 09:30 2.2 E shtune. Rüdesheim - Gjermani 17:30 3. E djele. Rüdesheim - Gjermani 05:00 3.3 E djele Frankfurt on the Main - Gjermani 13:00 4. E hene. Frankfurt on the Main - Gjermani 08:00 4. E hene Mainz - Gjermani 13:00 5. E marte Mainz - Gjermani 13:00 5. E marte Koblenz - Gjermani 19:00 6. E ejte Koblenz - Gjermani 07:00 6. E ejte Cologne - Gjermani 12:30
Perfshihen ne cmim
 Udhetimi me avjon Podgorice-Keln dhe kthimi Keln-Shkup  Fjetja nje nate ne Keln +mengjesi  Kroçiere në kabinën dhe kategorinë e rezervuar  Pension i plotë.  Programi argëtimit në bord.  Përdorimi i ambjenteve dhe pajisjeve në bord (mund të ketë pagesë shtesë)  Taksa dhe tarifa portuale  Transporti i bagazheve nga/në kabinë
Nuk perfshihen ne cmim Transferta vajtje – ardhje nga Tirana per Podgorice dhe Shkup Pijet, përveçse kur thuhet ndryshe. Vaktet dhe pijet në restorantet me specialitete. Shpenzime personale në bord. Ekskursione në breg. Sherbimi mjekësor. Siguracioni në udhëtim. Bakshishet e rekomanduara. Viza, nëse nevojitet (mund të ketë pagesë shtesë)
.☝️shenim..per ate qe ben share siguracioni ne udhetim falas🌷 ֎֎֎Kjo oferte nuk ofron me shume nga sa eshte permendur me lart֎֎֎ 📲Na kontaktoni : 📲 ‪0692065501‬☎‪057120028‬�📍 skype; Inter TravEl ✉‪intertravel1@hotmail.com‬
See More

Facebook Admin (21/10/2018 22:48)
🎈STRUGE – OHER – SHEN NAUM 🎈🔮1 DITE €15💶 😯VIZITOHEN: STRUGE - OHER - SHEN NAUM - DRILON - MUZEU I KOCKAVE☝️
DATA E UDHETIMIT:
... ► 23, 29, 30 Shtator ► 3 , 7 , 10 , 14 , 17 , 21 , 24 , 28 , 31 Tetor ► 4 , 7 , 11 , 14 , 18 , 21 , 25 , 28 , 29 , 30 , Nentor ► 1 , 2 , 5 Dhjetor
🕶PROGRAMI:👓
► Nisja nga Tirana ne oren 07:00 te mengjesit . Ndalesa te shkurtra gjate rruges per pushime. E para ne aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Vazhdojme per ne Drilon tjeter bukuri e natyres Pogradecare. Mbas nje kafe buze liqeni pergatitemi per nje foto me Teto Ollgen ne Tushemisht. Me pas kalojme piken doganore ne Tushemisht per te kaluar kufirin duhet me vete karta ID ose passport. Vizite ne Manastirin e Shen Naumit dhe parkun e mahnitshem per rreth 1 ore. Vizita e rradhes do te jete ne "Muzeun e Kockave" ose i quajtur ndryshe "Muzeu mbi uje" , qendrimi do te jete per rreth 45min. Nisemi per ne Oher ku do kemi mundesi te konsumojme edhe dreken e lire sipas deshires. Mberritja ne Struge dhe vizite tek pedonalja dhe derdhja e Drinit qendrim i lire. Nisemi per ne piken kufitare te Qafe Thanes , ku pas procedurave doganore ndalesa e rradhes do te jete per pushim aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00. Fundi i sherbimit tone! 🔉🔊🔊 Kontakt 🔉🔊🔊 📱Per rezervime+355 69 2065501 📩: intertravel1@hotmail.com ✉️👍Ose na shkruani ne Inbox
See More

Facebook Admin (21/10/2018 19:54)
🌲VOSKOPOJE – DRILON 🌷 🌜VIZITOHEN: DRILON, VOSKOPOJE
DATA E UDHETIMIT: me autobuz komod 🚎
... 7, 14, 21, 28 Tetor 4, 11, 18, 25 Nentor 🎡PROGRAMI:🎡
Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit .Ndales per kafe gjate rruges .Mberritja ne fshatin turistik piktoresk te Voskopojes .Shetitje ne fshat per te shijuar ambjentin fantastik qe natyra e Voskopojes ofron gjithashtu edhe vizite ne kishat e Voskopojes per tu njohur me trashegimite kulturore te cilat aktualisht vazhdojne dhe ruajne madheshtine dhe rendesine e gjithe histories se perjetuar me pare si nje qender kryesore jo vetem ne Shqiperie por ne gjithe perandorine Bizantine qe ne shek e 14-te .
Kohe e lire per argetim me animacionet qe guida ju sugjeron .Konsumimi I drekes me produkte bio te vendit ne nje nga restorantet me te mire te zones.
Rreth ores 16:30 vazhdojme udhetimin per ne parkun kombetar te Drilonit . Shetitje e lire dhe pushim ne Drilon 30 min – 1 ore . Kthimi ne Tirane , Mberritja ne Tirane ne darke .
Fundi I sherbimit tone. 🔉🔊🔊 Kontakt 🔉🔊🔊 📱Per rezervime+355 69 2065501 📩: intertravel1@hotmail.com ✉️👍Ose na shkruani ne Inbox
@intertravelpont
See More

Facebook Admin (21/10/2018 01:33)
Cdokush mund te zemerohet, eshte e lehte, por te zemerohesh me njeriun e duhet dhe me qellimin e duhur, dhe ne menyren e duhur, kjo nuk eshte aspak e lehte ....(Aristoteli)

Facebook Admin (20/10/2018 23:25)
Festojeni ndryshe kete radhe... bejeni surprise te kendeshme... ♥️♥️San Valentini ne ITALI, 13-15 Shkurt♥️♥️ 🛶 🛶 Venezia🛶 🛶 345 €/ Cifti 🛶 🛶 Milano 🛶 🛶 310 €/Cifti 🛶 🛶 Firenze 🛶 🛶 340 €/Cifti... 🛶 🛶 Roma 🛶 🛶 280 €/Cifti 🛶 🛶 verona 🛶 🛶 360 €/Cifti ✭✭pakete individuale✭✭oferte momentale✭✭ ✈️Fluturim nga Tirana + 🏩Hotel ✭Ne cmim përfshihen✭ 🎟Bileten Vajtje- Ardhje 🏩Akomodimi ne qender 🛫Taksa Aeroportuale 💼 cante dore ☢Kujdes: ⁂ ֎Kjo oferte nuk ofron guiden ֎Kjo oferte nuk ofron transferten aeroport-hotel ֎֎֎Kjo oferte nuk ofron me shume nga sa eshte permendur me lart֎֎֎ 📲Na kontaktoni : 📲 0692065501☎057120028 📍 skype; Inter TravEl ✉intertravel1@hotmail.com
@intertravelpont
See More

Facebook Admin (17/10/2018 19:38)
Valle Verzaska ne Zvicer

Facebook Admin (17/10/2018 19:29)
🛶 Moska 🛶Rusi🛶 📆 23-26/ Nentor 📆 💰duke filluar160 €/P 💰 ✭oferte momentale✭ ➡3 nete qendrimi... ✭✭pakete individuale✭✭ ✈️Fluturim nga Tirana ✭Ne cmim përfshihen✭ 🎟Bileten Vajtje- Ardhje 🏩Akomodimi 🥐Mengjesi per ditet e qendrimit 🛫Taksa Aeroportuale 💼 cante dore ☢Kujdes: ⁂ ֎Kjo oferte nuk ofron guiden ֎Kjo oferte nuk ofron transferten aeroport-hotel ֎֎֎Kjo oferte nuk ofron me shume nga sa eshte permendur me lart֎֎֎ 📲Na kontaktoni : 📲 0692065501☎057120028 📍 skype; Inter TravEl ✉intertravel1@hotmail.com
See More

Facebook Admin (16/10/2018 20:04)
🏵🌿 Venecia duke filluar nga 199 €/personi 🏵🌿 ֎8-11Dhjetor ֎ ֎PERFITONI֎ ✭✭pakete individuale✭✭oferte momentale✭✭ ✈️Fluturim + 🏩Hotel ✔️Tirane- Dortmund -Tirane... ✭Ne cmim përfshihen✭ 🎟Bileten Vajtje- Ardhje 🏩Akomodimi ne qender 🥐Mengjesi per ditet e qendrimit 🛫Taksa Aeroportuale 💼10 kg cante dore ☢Kujdes: ⁂ ֎Kjo oferte nuk ofron guiden ֎Kjo oferte nuk ofron transferten aeroport-hotel ֎֎֎Kjo oferte nuk ofron me shume nga sa eshte permendur me lart֎֎֎ 📲Na kontaktoni : 📲 0692065501☎057120028 📍 skype; Inter TravEl ✉email; intertravel1@hotmail.com @intertravelpoint
See More

Facebook Admin (16/10/2018 19:08)
🥂Dhjetori vjen me shume surpriza ne Inter travel & Insurance🥂 🏵🌿 Dortmund-Gjermania duke filluar nga 177 €/personi 🏵🌿 ֎8-11Dhjetor ֎ ֎PERFITONI֎ ✭✭pakete individuale✭✭oferte momentale✭✭ ✈️Fluturim + 🏩Hotel... ✔️Tirane- Dortmund -Tirane ✭Ne cmim përfshihen✭ 🎟Bileten Vajtje- Ardhje 🏩Akomodimi ne qender 🥐Mengjesi per ditet e qendrimit 🛫Taksa Aeroportuale 💼10 kg cante dore ☢Kujdes: ⁂ ֎Kjo oferte nuk ofron guiden ֎Kjo oferte nuk ofron transferten aeroport-hotel ֎֎֎Kjo oferte nuk ofron me shume nga sa eshte permendur me lart֎֎֎ 📲Na kontaktoni : 📲 0692065501☎057120028 📍 skype; Inter TravEl ✉email; intertravel1@hotmail.com @intertravelpoint
See More

Facebook Admin (16/10/2018 18:09)
Sunset... @intertravelpoint
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About