PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Tirana - Kalluci Travel & Car Rental
Place Type : Car Rental
Address : Rruga Sulejman Delvina, 1019 Tirana, Albania
Coordinate : 41.3194462822, 19.8069548607
Phone : +355699316107
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ kallucitravel/
2.6K people like this.
Website : www.kallucitravel.com
Opening Hours :
Monday: 08:30 - 20:30
Tuesday: 08:30 - 20:30
Wednesday: 08:30 - 20:30
Thursday: 08:30 - 20:30
Friday: 08:30 - 20:30
Saturday: 08:30 - 20:30
Sunday: 08:30 - 20:30
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Kalluci Travel & Car Rental  Kalluci Travel & Car Rental  Kalluci Travel & Car Rental  Kalluci Travel & Car Rental  Kalluci Travel & Car Rental

About The Business:

Makina me qera me cmimet me te lira Tirane!

Description:

Car Rental

Comments:

Facebook Admin (13/01/2019 02:07)
Tag me ke do ulenit mbi ure per ta shijuar pamjen 😋

Facebook Admin (10/01/2019 16:29)
Mirëmëngjesi nga Korca 😍 😍 Shijoni Korcen dhe gatimit ne #DARDHE vetem me Kalluci Travel Nisja: 19 - 20 Janar - 2 Dite - Cmimi 45€ Nisja: 26 - 27 Janar - 2 Dite - Cmimi 45€ 💝 Hotel TAVERNA_MIHALLARI , ne Dardhe
... 🎀 Mengjes 🎀 Dreke 🎀 Darke te perfshira ne cmim 🎉🎉 Mbremje me muzike me DJ
Ne cmim Perfshihet:
✅ Transporti me Minibus Komod ✅ Akomodimi per 1 nate ne hotel taverna Mihallari ✅ Dreka Tradicionale ✅ Darka Tradicionale ✅ Muzike DJ ne mbremje ✅ Mengjesi
🚗Na kontaktoni per te perfituar nga ofertat tona... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999 #udhëtomekalluci 🚗
See More

Facebook Admin (09/01/2019 18:13)
Jeni duke kerkuar nje makine me qera? Tani ndermjet webit tone www.kallucitravel.com ju mund te prenotoni makinen tuaj online. Dhe me e bukura cmimi makinave fillon nga 15€ Dita. NXITONI! Festat festohen me bukure me Kalluci Travel.... Kontaktoni +355 699316107
See More

Facebook Admin (09/01/2019 15:44)
Mirëmëngjesi Miq 😍 😎🔥OFERTA VAZHDON te Kalluci Travel Tur 1 Ditor ne Brezovice cdo te Diele 15€
Nxitoni të na kontaktoni... 📱+355. 699316107 📱+355 698140999
See More

Facebook Admin (07/01/2019 17:37)
Makina Me Qera Kalluci ju ofron makina me qera me çmimet me konkruese ne treg. Ofrojme qera ditore, afatshkurter dhe afatgjate🧚‍♀️
Nxitoni të na kontaktoni 📱+355. 699316107 📱+355 698140999

Facebook Admin (07/01/2019 15:47)
Good morning 😍😍😍

Facebook Admin (06/01/2019 23:33)
😍 2 SUPER HOTELE NE #KOLASHINE 😍 ❤ ESHTE KALLUCI_TRAVEL ❤
➡ HOTEL #VERDE 4*S 49€ ➡ HOTEL #HILTON 5* 59€... ❥Dt. 12 - 13 Janar ❥ Dt.19 - 20 Janar ⭐ #SKI_NE_KOLASHINE ⭐ ⭐#Pishine e mbyllur, Jakuzi, #Sauna, Hamam, Palester
🔖🔖 Ne cmim përfshihet: 1) Transporti sipas programit Tirane – Podgorice – Kolashin – Tirane 2) Akomodimi hotel Hilton 5yje (ne qender te Podgorices) 3) Mengjesi dhe Darka te cilat shtrohen buffe e hapur ne restoratin e hotelit 4) Perdorimi i qendres SPA si pishina e mbyllur, jakuzzi, banjo turke, sauna, palester 5) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme 6) Taksat e qytetit,
🚗Na kontaktoni per te perfituar nga ofertat tona... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999 #udhëtomekalluci 🚗
See More

Facebook Admin (04/01/2019 17:50)
Viti i ri vjen me super surpriza ne Kalluci Travel & Car Rental. Per here te pare, dhe vetem per ju ne do te organizojme nje konkurse. Ku do te kete tre fitues. 1- 1 dite falas ne nje makina tona. 2 fituesit e tjere 50% ulje. Cfare duhet beni ju?... 1- Like faqes dhe postimit, 2- Tag 3 miq ne komente. Fituesi do te perzgjidhet rastesishte. Nxitoni konkursi do te zgjase vetem 7 dite.
See More

Facebook Admin (03/01/2019 16:42)
❄️Dardhë, cdo fundjave, 3 Ditë, €89❄️
Te perfshira ne Cmim jane: Transporti Tirane – Dardhe – Tirane Akomodimi per 2 nete ne hotel ne Dardhe... 2 Mengjese 2 Darka Guida
🚗Na kontaktoni per te perfituar nga ofertat tona... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999 #udhëtomekalluci 🚗
See More

Facebook Admin (31/12/2018 19:16)
🎊🎁🎉Me perzemersi ju urojme Gezuar Vitin e Ri 2019, qofte viti i suksesit per ju dhe familjet tuaja. 🎈
🙏🏻Ju falenderojme qe keni qene pjese e jona,
Me mirenjohje,... Stafi i Kalluci Travel!
See More

Facebook Admin (30/12/2018 15:30)
⚽AC Milan vs SSC Napoli, 26 Janar , 235 euro/ person⚽
Cmimi perfshin: 🏟️Biletat e ndeshjes 🏨Akomodimin ne Corallo Milano 3* me mengjes ... ✈️Fluturimi
Per rezervime sa me pare!! Nxitoni!
See More

Facebook Admin (29/12/2018 15:00)
😍Stockholm😍
🍄4 dite vetem 99 euro Dt. 1-4 shkurt!
... Perfshihet: ✅Fluturimi direkt nga Podgorica ✅Akomodimi per 3 nete ne Best Western Jarva 4* ✅Mengjeset per ditet e qendrimit
Cmimi momental!
See More

Facebook Admin (29/12/2018 05:00)
Jeni duke kerkuar nje makine me qera? Tani ndermjet webit tone www.kallucutravel.com ju mund te prenotoni makinen tuaj online. Dhe me e bukura cmimi makinave fillon nga 15€ Dita. NXITONI! Festat festohen me bukure me Kalluci Travel.

Facebook Admin (28/12/2018 12:56)
Miremengjes miq!
💕BRUKSEL vetem 160 €/p ✈️Nisja: 23 Shkurt , 4 Dite
... 🎀 Në çmim përfshihet: 🎊 Bileta e Avionit Vajtje / Ardhje nga Shkupi 🎊 Akomodimi në HOTEL Hotel Siru3* 🎊 Mëngjeset në hotel
See More

Facebook Admin (28/12/2018 02:35)
Grzuar festat miq!

Facebook Admin (27/12/2018 23:19)
Festat e fundvitit po afrojne.Rezervo makinen me cmime me konkuruse ne treg. ⛔⛔⛔KALLUCI JA U SIGURON MAKINEN VETEM ME NJE MJET IDENTIFIKIMI ⛔⛔⛔ Mos hezitoni te na kontaktoni⛔ 0699316107

Facebook Admin (26/12/2018 00:30)
Makina Me Qera Kalluci ju ofron makina me qera me çmimet me konkruese ne treg. Ofrojme qera ditore, afatshkurter dhe afatgjate🧚‍♀️
Nxitoni të na kontaktoni 📱+355. 699316107 📱+355 698140999

Facebook Admin (25/12/2018 13:50)
Gezuar Krishtlindjen! Lindja e Krishtit sjellte shendet dhe lumturi ne shpin e gjithsecilit prej nesh 🎄🎁🎅 #merrychristmas #..🙏🙏🙏

Facebook Admin (21/12/2018 15:47)
Mirmengjes 😍

Facebook Admin (16/07/2018 13:32)
Vila Kalluci ofron dhoma plazhi ne Borsh Sarande. Garsoniere dhoma 1+1. Dhomat me te gjitha kushtet e nevoishme🌺 Ndodhen 20metra larg nga plazhi🙀 Te interesuarit te na kontaktojn:... 📱+355 699316107
See More

Facebook Admin (15/07/2018 15:16)
Jepet me Qera Ford Galaxy makin komode dhe super e rehatshme❤️
✅Kamio manuale ✅Viti 2008... ✅6+1 vende ✅Motorri 1.8 nafte
🚗Na kontaktoni ... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999 #udhëtomekalluci 🚗
See More

Facebook Admin (15/07/2018 14:49)
Mirmengjes 😍
Good morning 😍Translated

Facebook Admin (14/07/2018 22:19)
Nuk ju merr me shume se 10 minuta te merrni 1 makine tek Kalluci. Pa vonesa te kota e direkt celsat ne dore vetem duke paraqitur Patenten dhe Karten e Identitetit . Po, kaq lehte . Cmimet me te mira , dhe makinat me komode . Vetem 1 telefonate 📱0699316107👍

Facebook Admin (13/07/2018 18:46)
Na kontaktoni per te rezervuar makinen qe ju deshironi🎈 Volkswagen Polo, një ndër makinat që Kalluci Travel jep me qera, ēshtë e duhura për ju! 😉
Volkswagen Polo Super ekonomike... Kamio :Manuale Motorri : 1.4 Benzine/Gas
🚗Na kontaktoni per te perfituar nga ofertat tona... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999 #udhëtomekalluci 🚗✌
See More

Facebook Admin (13/07/2018 18:18)
👩‍❤️‍💋‍👩Ishujt Greke, jane pushimet Ideale ne Cift👩‍❤️‍💋‍👩 Ne Santorini, per vetem 1015 euro personi ✈️Nisja 16 Korrik, 6 nete / 7 dite
Ne cmim perfshihet:... 💥⛱️Akomodimi ne Astro Palace Suites & Spa Hotel me5* ⛱️💥Mengjesi per cdo dite qendrimi
Na kontaktoni 📩 kallucitravel@gmail.com 📲0699316107 / 0698140999 💭Kalluci travel 🏬Rr.Sulejman Delvina, pranë kryqëzimit të Komunës së Parisit #udhëtomekalluci
See More

Facebook Admin (10/07/2018 18:12)
Keni zgjedhur destinacjonin per te shkuar me familjen tuaj per pushime po ju mungon makina🤔 Kalluci ka gjithmone zgjidhjen per ju☺️
Mercedes-Benz jepet me qera
... SUPER Ekonomike 💱✔ Motorri 2.0 kompresor gaz/benzinë Kamio automatike
Na kontaktoni 📩 kallucitravel@gmail.com 📲0699316107 / 0698140999 💭Kalluci travel 🏬Rr.Sulejman Delvina, pranë kryqëzimit të Komunës së Parisit #udhëtomekalluci
See More

Facebook Admin (10/07/2018 15:35)
Flota jon u shtua me nje super makin😮 Ford Galaxy makin komode dhe super e rehatshme❤️
✅Kamio manuale ✅Viti 2008... ✅6+1 vende ✅Motorri 1.8 nafte
🚗Na kontaktoni ... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999 #udhëtomekalluci 🚗
See More

Facebook Admin (09/07/2018 18:20)
Vera💥erdhi dhe si gjithmonë Makina me Qera Kalluci🚘ju sjell çmime mjaft të favorshme💰 për secilin nga ju. Prenotoni🖊️makinën për sezonin e verës☀️dhe përfito nga ofertat tona.🎁🎁
🚗Na kontaktoni ... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999... #udhëtomekalluci 🚗
See More

Facebook Admin (09/07/2018 17:19)
Makina Me Qera Duke Filluar Nga 25€ .🚘 Tek ne do te gjeni makina komode dhe ekonomike me cmimet me te favorshme 🚗 .#Touareg #Audi A4 #defender #cclass #Golf 5 #Land rover # Nisan Micra #Toyota Yaris #Smart #Volkswagen Polo leviz lirshem dhe shpenzo me pake .
🚗Na kontaktoni per te perfituar nga ofertat tona...... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999 #udhëtomekalluci 🚗✌
See More

Facebook Admin (08/07/2018 02:00)
Kalluci ofrone makina me qera me cmimet me te lira ne treg👍 0699316107

Facebook Admin (07/07/2018 21:36)
Klienti jon me i mir Leandro😍 Antalya Turqi. Edison Eda Laze faleminderit qe na besuat pushimet tuaja😘

Facebook Admin (06/07/2018 18:18)
Vila Kalluci ofron dhoma plazhi ne Borsh Sarande. Garsoniere dhoma 1+1. Dhomat me te gjitha kushtet e nevoishme🌺 Ndoshen 20metra larg nga plazhi🙀 Te interesuarit te na kontaktojn:... 📱+355 699316107
See More

Facebook Admin (06/07/2018 01:04)
Planifikoni dhe na kontaktoni per te rezervuar makinen qe ju deshironi🎈
Golf 5 jepet me qera👍 Kamio :Manuale☑️ Motorri : 1.6 benzine☑️
... Kontaktoni... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999
💟INSTAGRAM:Kalluci Travel 💟Mail: kallucitravel@gmail.com ❎Për më tepër: Inbox ose skype Kalluci.Travel ✳️Adresa: Rruga Sulejman Delvina prane kryqezimit te Komunes se Parisit
#kallucitravel
See More

Facebook Admin (05/07/2018 22:10)
🌊Sultan of Dreams 5* 💥Çmimi 640 €/p • Side ✈️ Nisja 17 Korrik, 7 dite
Të përfshira në çmim:... - Bileta e avionit Tirane-Antalia-Tirane - Akomodimi ne hotel - Koncepti All Inclusive -Transferta aeroport hotel vajtje ardhje - Shoqeruesi shqiptar gjatë udhëtimit
Kontaktoni... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999
💟INSTAGRAM:Kalluci Travel 💟Mail: kallucitravel@gmail.com ❎Për më tepër: Inbox ose skype Kalluci.Travel ✳️Adresa: Rruga Sulejman Delvina prane kryqezimit te Komunes se Parisit
#kallucitravel
See More

Facebook Admin (05/07/2018 17:14)
Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive.😮 - Nisje më 30 Gusht, 5 Ditë €459.🛳️ Ndalesa në: Santorini, Mykonos, Patmos, Kretë dhe Kushadasi. Perfshihet🤔 : Udhëtimi vajtje - ardhje me autobus,... Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal në Ultra All Inclusive për 3 netë, Shfaqje, Karaoke, Hyrja në Disko, Pishinë, Sauna dhe aktivitete të ndryshme në Kroçiere, Ekskursion dhe Vizitë në Efes, Taksat Portuale dhe Bakshishet dhe Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. Fëmijët dhe Të Rriturit e Tretë dhe të Katërt në Kabinë përfitojnë zbritje të konsiderueshme.
Kontaktoni... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999
💟INSTAGRAM:Kalluci Travel 💟Mail: kallucitravel@gmail.com ❎Për më tepër: Inbox ose skype Kalluci.Travel ✳️Adresa: Rruga Sulejman Delvina prane kryqezimit te Komunes se Parisit
#kallucitravel
See More

Facebook Admin (05/07/2018 00:12)
Per te gjithe ju qe doni nje makin te vogel🚗 Kalluci ka menduar per ju😊
Smart🚗 💫Jepet Me Qera
... ✔️Kamio: Automatike ✔️Motorri:800kubike Nafte ✔️Per me shume detaje. 💟E-Mail: kallucitravel@gmail.com 💟Skype: Kalluci travel 💟Cel: 0699316107/0698140999 Adresa: Rruga Sulejman Delvina prane kryqezimit te Komunes se Parisit
See More

Facebook Admin (04/07/2018 21:46)
🌊5 dite 5 plazhe ne Malin e Zi 🚌Nisja 8 - 12 Korrik vetem 199 €/p ☀️ Plazh ne #Budva #Ulqin #Plloce #Jaz #Hawai_Beach
🔖Ne çmim perfshihet:... • Transporti vajtie - ardhje sipas programit me autobuz komod • Te gjitha shetitjet dhe transfertat sipas programin me autobuzin e agjensise • Mengjeset dhe Darkat • 2 Nete akomodim ne ULQIN hotel 3*S • Asistence me guid shqiptare gjate gjithe udhetimit
Kontaktoni... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999
💟INSTAGRAM:Kalluci Travel 💟Mail: kallucitravel@gmail.com ❎Për më tepër: Inbox ose skype Kalluci.Travel ✳️Adresa: Rruga Sulejman Delvina prane kryqezimit te Komunes se Parisit
#kallucitravel
See More

Facebook Admin (03/07/2018 22:15)
🏝Armas Belek 5* 💥Çmimi 655 €/p ✈️ Nisja 19 Korrik, 7 dite
Të përfshira në çmim:... - Bileta e avionit Tirane-Antalia-Tirane - Akomodimi ne hotel - Koncepti Ultra All Inclusive -Transferta aeroport hotel vajtje ardhje - Shoqeruesi shqiptar gjatë udhëtimit
Kontaktoni... ☎+355 699316107/ ☎+355 69 8140999
💟INSTAGRAM:Kalluci Travel 💟Mail: kallucitravel@gmail.com ❎Për më tepër: Inbox ose skype Kalluci.Travel ✳️Adresa: Rruga Sulejman Delvina prane kryqezimit te Komunes se Parisit
#kallucitravel
See More

Suela Blloshmi
Ju faleminderit per korrektesin dhe miresjelljen. I meritoni te pese yjet.�

Majli Nda Dedja
shume e kenaqur per bashkpuniminme agjensin tuaj. Cdo gje kaloji shume bukur dhe plotesuam kerkesat tona per nje udhetim te paharruar.. Urime per stafin dhe sherbimin cilesor.

Arbër Sinani
Sherbim i perkryer

Alma Luzi Rushiti
Jam shum e kenaqur me sherbimin tuaj mi keni ber pushimet me te leta.
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About