PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Karamel Outlet
Place Type : Store, Clothing Store
Address : Rruga Osja e Falltores, 24350 Shkodër, Albania
Coordinate : 42.05937, 19.50151
Phone : +355674518941
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Karamel-Outlet-324314131103451/..
178 people like this.
Karamel Outlet
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Rroba Italiane per femije

Reviews:

Facebook Admin (06/08/2015 18:45)
Karamel Outlet ofron keto dhe shume veshje te tjera te cilat mund ti gjeni prane dyqanit 'Elite Sposospecialist' me zbritje deri ne 60 %. Ju mirpresim ^_^

Facebook Admin (22/07/2015 16:36)
Karamel Outlet ofron fustane nga me te ndryshmet per vetem 20 Euro. Mund te gjeni keto dhe shume te tjere ne ambientet e dyqanit 'Elite sposospecialist' qe ndodhet tek Pallati San Biagio , afer Bexhistenit , kati i trete.

Facebook Admin (09/07/2015 17:30)
Karamel Outlet zhvendoset ne ambientet e dyqanit ' Elite Sposospecialist ' me ofertat e reja per koleksionet e veres me markat e zgjedhura italiane. Ju ftojme te na vizitoni tek adresa e dyqanit : Pallati San Biagio , afer Bexhistenit , kati i trete. Se shpejti edhe fotot e artikujve qe gjenden ne dyqan se bashku me cmimet perkatese.

Facebook Admin (06/02/2015 19:00)
Ofrojme per femijet tuaj veshjet e stines me markat me te mira italiane.Zbritje deri ne 60 % te veshjeve te stines. Nxitoni te perfitoni nga ofertat tona !

Facebook Admin (03/02/2015 23:16)
Karamel Outlet se shpejti me prane jush me ofertat me te mira dhe me me shume pamje te rrobave qe mund te gjeni ne outlet-in tone. Jepini femijeve tuaj kenaqesine per tu veshur me stil!

Facebook Admin (03/02/2015 23:09)
Zbritjet vazhdojne 20 - 60% te markave me te mira italiane. Ju mirpresim !

Facebook Admin (13/01/2015 20:41)
Firma prestigjoze italiane me zbritje 20-60% nga cmimi real dhe per pako.Zbritje te metejshme per sasi te medha!

Facebook Admin (12/01/2015 05:02)
Firma prestigjoze italiane me zbritje 20-60% nga cmimi real dhe per pako.Zbritje te metejshme per sasi te medha!

Other Places:

1. Shakotë
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0851374, 19.5212371

2. Produkte AVON
1 Prilli, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06617, 19.5102699
Phone: 0698181456

3. Gold Event
Rruga Hafiz Sabri Bushati, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.072977622, 19.5097102037
Phone: 00355 67 212 52 69

4. Caffe Shop A3
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.064628, 19.509252

5. Bulldog Hostel & Club
Rruga Gjuhadol 48, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675461662, 19.5176625252
Phone: +355684720601

6. Miri Computers
Rr. Prek Cali, Perballe Ish Deges Ushtarake, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 069231430

7. Klea Store
Rruga Martin Camaj, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.07426, 19.51559
(kleastore.wix.com)

8. Dyshek ALB Flex
Shkoder, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: +355692341715

9. Heqimi Shop
Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0688996, 19.51334209

10. Amc Shop
Bulevardi Skënderbeu, 1 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: 089342521

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About