PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Elbasan - King CasanoVa Style
Place Type : Shopping Mall, Sport, Sports Event, Shopping & Retail
Address : Rr.thoma kalefi. perball shkolles Ali Agjahu, 3001 Elbasani, Elbasan, Albania
Coordinate : 41.08963, 20.07745
Phone : +355673687653
Rating : 4.80
Facebook : facebook.com/ kingstyleman
29K people like this.
Website : king-casanova-style.business.site
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 16:00
Tuesday: 08:00 - 16:00
Wednesday: 08:00 - 16:00
Thursday: 08:00 - 16:00
Friday: 08:00 - 16:00
Saturday: 08:00 - 16:00
Sunday: 08:00 - 15:30
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style King CasanoVa Style

About The Business:

Aty ku cdo gje esht e zgjedhur me shije

Orari c'do dite 8. 00-3. 30

Comments:

Facebook Admin (31/07/2018 14:24)
#king_casanova_style @kmcofficial.kz @fourinfinitproduction @fifi.official

Ρεντι Χ.
Rrobat ma te mira ne elbasan ju lumte .. per shum swag

Ρέντον Ορεε.
Rrobat ma te mira ne elbasan ju lumte .. per shum swag

Vissi Muca
Awsome clothes!

Valentin Miraka
Super

Pimo Yzellari
sa per ket dyqan veshjesh nuk di apo skam ca te them vecse te gjitha rrobat jan shum te mira komode dhe teper te rehatshme

ju pergezoj per keto veshje ne ket stil Urime

Niku Lleshanaku
Super king casanova style. Mrekulli veshje te bukura.

Kélíñjô Çélá
Nje nder butiket me t Miran n elbasan per veshjet swag

Urime urime urime

Julian Qeros
Urime shum roba te bukra

Po ti vini dhe cmimet, mir do beni.

Istrefi Lani
Super stil, super cmime, super produkte, hapni dycane neper cytete tjera �

Gèni Cabja
Se shpejti ne dyqanin tuaj ))))

Emiljan Lici
mrekulli................

Denis Hushi
Super 😍

Daniel Koco
Soow perfect lock fashion.

Is the Best King Casanova style

Ali Hoxha
Veshje perfekte, sherbimi sh.. mir cdo gj super ' me pak fjal :) :)

Other Places:

1. Sistem.al
Coordinate: 41.1800105866, 20.3122401237
Phone: +355692447503 (sistem.al)

2. Fabrike vaji Fatmir Plaka
Shkolla 9-vjecare Gostime, 3018 Gostima, Elbasan, Albania
Coordinate: 40.9947, 20.0203
Phone: 0692106497

3. Artizanat Kruja
Lagja nr.2 Barabit Kruje, 1501 Krujë
Coordinate: 41.5091224, 19.7950001
Phone: 00355 695406427

4. Mobileri Rexhepi.
lagja shen koll 300 m poshte kryqezimit te cerrikut, Elbasan, Albania
Coordinate: 19.9733487861, 71.015625
Phone: +355682614503

5. Kostume Popullore , NILA
Coordinate: 41.11922, 20.07959

6. Abazhure & Ndricues LED
Donika Kastrioti, Krujë
Coordinate: 41.5129499, 19.79166
Phone: 0694841661

7. Elektro Hidro Teknika
Lagja 14 Shkozet - Durres, Shkozet, Durrës, Albania
Coordinate: 41.1006, 19.5731
Phone: 355695369588

8. Antique Kruja
Old Pazar, 12345 Krujë
Coordinate: 41.5095056521, 19.7940007673
Phone: +355 696700356

9. Bletaria Erti
Elbasan, 3001 Elbasan, Albania
Coordinate: 41.1198767368, 20.0883024931
Phone: 0674966177

10. Bletari Shëngjergji
Kusarth, 3001 Elbasan, Albania
Coordinate: 41.11177, 20.0508
Phone: 355674926128

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About