PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Klinika Dentare DULO DENT
Place Type : Dentist, Dentist & Dental Office
Address : Rr. Aleksander Goga, L.15, Spitalle, 2001 Durrës
Coordinate : 41.33795, 19.44435
Phone : 00355692218840
Rating : -
Facebook : facebook.com/ KlinikaDentareDuloDent
768 people like this.
 Klinika Dentare DULO DENT  Klinika Dentare DULO DENT  Klinika Dentare DULO DENT  Klinika Dentare DULO DENT
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Klinika dentare Dulo Dent, ndodhet ne rr. Aleksander Goga Spitalle, Durres.
Perballe farmaci Gjovalini!

Comments:

Facebook Admin (14/01/2019 00:10)
Nje pjese e stafit te #DuloDent mori pjese ne prezantimin e linjes se produkteve stomatoligjike EMOFARM nga CFO PHARMA! Duke testuar cilesine e tyre, e kemi pare te arsyeshme qe keto produkte do te te jene shume shpejt ne kliniken tone!

Facebook Admin (01/01/2019 04:25)
Klinika dentare DuloDent ju uron te gjitheve Gezuar Vitin e Ri 2019! Paci mbaresi ne familjet tuaja! 🌲

Facebook Admin (26/12/2018 04:35)
Implants All on 6 (six) Kjo procedure perdoret per pacientet te cilet kane humbur te gjithe dhembet ne njeren nofull ose ne te dyja! Ne kete rast pacienti yne ka humbje totale te dhembeve ne nofullen e siperme. Siper 6 implanteve kemi aplikuar punimin zirkon-porcelan! #Dulo_Dent 😁

Facebook Admin (28/09/2018 17:53)
Nje dhurate e vecante per kliniken tone!

Facebook Admin (23/06/2018 20:50)
Stafi i #Dulo_Dent i uron bukuroshes Kiara te behet dhe 100 vjeçe! @Genta Gjata

Facebook Admin (25/02/2018 23:05)
Aparat ortodontik fiks (drejtimi dhembeve me apart fiks)😁😁

Facebook Admin (17/02/2018 17:49)
Dhurate per stafin nga 1 paciente e vecante! #Dulo_Dent Faleminderit #Iliana_Vata

Facebook Admin (15/02/2018 05:15)
Kirurgji,implantologji

Facebook Admin (15/02/2018 01:38)
Kirurgji, implantologji! #Dulo_Dent Dr. Alesio Boçari Dr. Ermal Dulo

Facebook Admin (31/12/2017 03:20)
Protez totale! Rikthim i buzqeshjes ne prag festash.😁😁

Facebook Admin (16/12/2017 02:42)
Faleminderit qe na embelsove Edmira Sula 👌👌

Facebook Admin (16/12/2017 02:41)
Dulo Dent ju uron gezuar festat!!!

Facebook Admin (03/10/2017 02:40)
Stafi #Dulo_Dent

Facebook Admin (03/10/2017 02:34)
Dy prej atyre njerezve qe punuan pa u lodhur dhe shkelqyen ne punen e tyre! #Gezim_Domi #Enkelejda_Bazhuri

Facebook Admin (03/10/2017 02:23)
Dikush eshte krenare per babin! 😍😍 #Heris

Facebook Admin (03/10/2017 02:16)
Dje, ne inagurimin e ambjentit te ri!

Facebook Admin (03/10/2017 02:13)
Ambjenti i ri #Dulo_Dent

Facebook Admin (02/10/2017 03:44)
Inagurimi i ambjentit te ri te #Dulo_Dent

Other Places:

1. Klinika Dentare DentaLand
Durrës
Coordinate: 41.2924543536, 19.517152304
Phone: +355699120000

2. Klinika AlbdentaL
Rruga H. Troplini, 2000 Durrës
Coordinate: 41.31258225, 19.44863521
Phone: 00355694070666 (www.albdental.com)

3. Klinika dentare Ortosmile
Shëtitorja Egnatia, Lagja Nr 4, Durres, tek rrethrrotullimi prane Stacionit te Trenit,(Dovana e Vogel ), Cod 2001 Durrës
Coordinate: 41.3180603282, 19.4526028633
Phone: 0695640871

4. Klinika Dentare Ald_dent
Lagja 18, Spitallë-ish Këneta, 2000 Durrës
Coordinate: 41.3312769077, 19.4522321442

5. Klinika Dentare ItalbaDent.
Durrës
Coordinate: 41.3187294, 19.4575291

6. Klinike Dentare "Tivari"
Rruga Plepa-Ndroq-Tirane Km 1, 2001 Shkallnur, Durrës, Albania
Coordinate: 41.2950266178, 19.516954422
Phone: 00355672130299

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About