PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Elbasan - Klinika Dentare Fuat Frasheri
Place Type : Dentist, Dentist & Dental Office
Address : Rruga Gjimnazistet nr. 49, Cerrik, Albania, 3007 Cërrik
Coordinate : 41.02844, 19.9914099
Phone : 00355 682882068
Parking : lot, street
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ KlinikaDentareFrasheri/
791 people like this.
Website : sites.google.com/ site/ klinikadentarefrasheeri/
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 14:00
Tuesday: 08:00 - 14:00
Wednesday: 08:00 - 14:00
Thursday: 08:00 - 14:00
Friday: 08:00 - 14:00
Saturday: 08:00 - 14:00
Sunday: -
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Business Pictures:

 Klinika Dentare Fuat Frasheri  Klinika Dentare Fuat Frasheri  Klinika Dentare Fuat Frasheri  Klinika Dentare Fuat Frasheri  Klinika Dentare Fuat Frasheri

 

About The Business:

Kujdesemi per shendetin e gojes tuaj qe nga viti 1975, me eksperiencen me te vjeter dhe metodat me te reja!!!

Comments:

Facebook Admin (14/10/2018 02:34)
Faleminderit dr. A. Castellucci, prezent sot ne Tirane, qe ndan me dentistet shqipetar njohurite kontemporane dhe eksperiencen e ekselences ne fushen e endodontise.

Facebook Admin (12/05/2018 17:13)
Larja e dhembeve ne menyre profesionale eshte i vetmi punim dentar per te cilen kemi nevoje gjate gjithe jetes. Ajo duhet bere te pakten 2 here ne vit. Na kontaktoni per c'do pyetje apo informacion te mundshem!

Facebook Admin (25/12/2017 04:04)
E rendesishme eshte prekja e c'do siperfaqe dhembi; dhe nenvizojme se larja duhet te behet per te pakten 2 minuta!!! Per me teper mund te shikoni videon qe gjeni ne faqen tone.

Facebook Admin (23/12/2017 21:34)
Koha eshte shume e rendesishme: nje larje per me pak se 2 minuta, NUK ju ben shume efekt. Gjithashtu nenvizojme se, pasi lahen dhembet, pasta peshtyhet por nuk shplahet...

Facebook Admin (18/12/2017 23:41)
Faleminderit te gjithe kolegeve! Eshte nje nder dhe vleresim, jo vetem i punes time, por i te gjithe brezit tim, te cilet punuan me perkushtim dhe dashuri per profilin e nderuar te stomatologut. Nje falenderim dhe respekte per kolegun dhe mikun tim dr. Muhamet Derstila, i cili me perkushtim te madh, ja ka dale te organizoje dhe te bashkoje, si asnjehere tjeter, te gjithe mjeket stomatolog. I dashur dr. Meti, ne emer te arritjeve te tua si president i Urdherit te Stomatologut te qarkut Elbasan – Korce, te uroj me gjithe zemer pune te mbare dhe sa me jetegjate ne kete detyre! Edhe nje here faleminderit! Suksese te gjitheve, dhe nje vit te mbare!

Facebook Admin (08/12/2017 23:46)
Kete muaj do ja dedikojme higjienes orale per te nenvizuar rendesine e saj ne shendetin oral. Sasia e pastes se perdorur per 1 larje duhet te jete sa nje kokerr bizele (apo sa thori i gishtit te vogel), dhe kujdes: shkuma e pastes, pas larjes peshtyhet por NUK SHPLAHET! :)

Facebook Admin (12/11/2017 02:26)
Ju rikujtojme se per te ruajtur shendetin e gojes tuaj, nuk mjafton larja e perditshme ne shtepi, por duhet te beni edhe pastrim profesional tek dentisti, 1-2 here ne vit! ... Kete muaj mund te perfitoni edhe nga uljet e cmimeve, per te mbajtur gojen tuaj te paster: keni kohe deri me 25 Nentor :D

Facebook Admin (02/11/2017 01:11)
Edhe ne ne Nentor kemi oferta :) ; e jona eshte reale, serioze, dhe te gjithe mund te perfitoni!

Facebook Admin (23/08/2017 19:53)
Dhemballe pjekurie e nofulles se siperme: Gjeni sa rrenje kishte🤔 😅

Facebook Admin (07/08/2017 23:36)
Larja me force e dhembeve, mund t'ju bej me shume keq se mire! :D ... Per me teper informacione mbi larjen e dhembeve kerkoni ne faqen tone!

Facebook Admin (31/07/2017 21:06)
Kerkoni kartelen tuaj! :)

Facebook Admin (13/07/2017 22:11)
Dedikoni 2 minuta vemendje per te kuptuar se cfare ndodh ne goje kur heqim nje dhemb, dhe pse duhet ta zevendesojme sa me shpejte ate...

Facebook Admin (12/07/2017 15:55)
Nje pune e imet dhe e kujdesshme kushton me shume; vec faktit qe nje dhemb me heqje nervi do hapet me shume pra kerkon 2-3 here me teper material per tu mbushur...

Facebook Admin (11/07/2017 17:10)
Perpara 2 viteve, njerit prej ketyre dhembeve i eshte hequr nervi ne kliniken tone: cilit? :)
Fotoja perpara 2 vitesh (dhembi i sapo perfunduar): https://www.facebook.com/…/a.4415846560 09…/492500130917670/…

Facebook Admin (06/07/2017 18:17)
Qe prej 1975: eksperience do te thote siguri, cilesi, garanci!
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About